Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez merész kifejezés
és nem baj akkor én lezsek az 1. ennyi
de ezt msn megbeszéljük
nemtom sztem te fox mert már mindenkinek drz je van h neked ne az legyen veszel egy kis nyuszit cöbrö 125 mert ojan vadkerten még nics pff röhely!
és itt ki motorozik divatból amugy inkább vezsek sm et mint endurot vagy cross-t
ajj de hülye vagy te
nálunk már van 4 drz és?? mivan akkor? meg vagy 3-4 ktm meg stb stb.... és?
és egyik se divatbol motorozik...
ezé mondom hogy ki kéne próbálni mind2 őt
egyedi? hmm
ha meguntad az endurozást rábaszol egy sm szettet veszel 150-200 péz nem drága aztán kenyed betonon is ha az teccik...
de tudok még egy jot van most a husabergnek egy akcioja www.husaberg.hu befizecc 2 kilot hozol uj mocit megveszed a ruhát 200 péz és jövöre be vagy fizetve a supermoto husaberg kupára én gondolkoztam rajta de nem jo mert kéne legalább 2 moci mert nem jo 1 mocival versenyezni és edzeni.... igy nem nyultam bele...
na ja de ez nem is nagy város és ez má alapból 2 drz
jaaaaa te ezt nézed??
dikmá
rohatt "magyar"
te is csak divatbol mocizol ...
mert tudják h mi a jó azért van mindenkinek drz je...
de vadkerten hány drz van?
max 2 nem?
valami egyedi is kéne az életbe nem Lackó?
szar DRZ mindenkinek az van má nagyon közönséges mindenki csak DRZ

szar !
betonut fuj!
LACKÓ
ménem jo a drz? ha minden ok akkor jövöre nekem is k7 es lesz
euroring is van olyan fasza mint kecel :D
meg enduro változatról halottam nagy szidásokat 10K km körül
ég és föld
a 2 stilus
tudod mit tomi? vegyél te is egy drzt mint dani vagy rm-z 450 és kecelre eljársz a pályára na az még egy tuti jo cucc a pályán való nyelezés...
de drz az nem jó mer nem szeretem rx se szeretem xt az jöhet de inkább supermoto
tomi
menj egyet dani drz jével vagy ha már kibékültél ocsi barátunkal kerülj egyet az rx el
vagy czakó xt je
de ne betonon hanem pl a méregkeverő körül
igazából ki kell próbálbi mind a 2 őt
hát nem mert aszfalton tudsz haverokkal 1 hosszab túrát is rendezni akár meg minden faszság a földúton meg csak húzod a szarvás és kaparsz meg kanyarodsz aztán még ráz is 1 kicsit meg ijenek
meg nem szidok smit és senkit... csak mondom mi a jo nektek bisztos utcán a fasza nekem nem..