Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A mai benzin árak mellett CBR
már bocs de jó hülye kérdés....motor árakat nézed (+föleg 35km-használatra veszed-)1- 300e FT nsr jobban megéri(+enyhén szolva is élvezetesebb...)
Hát mondjuk az nsr gondolom biztos töbet enne a 35kmen mint a cbr. De mondjuk az nsrrel jobban lehet hajtani. Szóval ezt neked kell eldönteni. Na most én megyek Kecskemétre a mamához a kórházba.

Száguldozó!!!
Mi pedig majd délután motrozunk majd telón kereslek meg itt a fórumban.
Napi 35 km-en a cbr a nyerő!!!
Hello mindenkinek!
Szerintetek milyen a cbr 125r és milyen az nsr 125? És napi 35km-re (iskolabejárás) melyiket érdemesebb venni?
Döntetelen lett
És a max sebeség elérte a 200 köhöm hülye vagyok a 20km/h-t(talán)
mért ki nyert?
NAgyon nagy volt, az a kicsit bigyó, meg 1 (ha jól tom 1000res) GSX-R, beálltak "gyorsulni"
egy ilyen pöttöm bájkot egyszer szivesen kipróbálnék
cool
Ma voltam kint a Kazincbarcikai motoros napokon, és készítettem pár fotót.(Adee-t meg is találtam a felvonulók közt (bocsi h nem szóltam, h megyek, csak én sem rég tudtam meg h megyek... ))Ha valaki felismeri magát a fotókon akkor szóljon! (köhömmm Rallyboy? )

(egy nappal már megint későbbre toták a vizsgám szerda)
a hátsó lábtartó is áttment láthatatlanba
az előbb én is azt néztem, hogy ott valami nem stimmel =p
És a bekarikázott részen átmegy láthatalanba a cső?
ezt a kipuffot nézzétek meg (ha már volt fent, akkor előre is bocsi)
bratyómat elkapták 2 szemályel jogsi nélkül...
25e pénzbirság és elvileg 3 hónap eltiltás "A" jogsitól.
két napra rá bratyóm elkezdte a jogsit..és csak most kelett leadnia...
ez éprilisban volt..elvileg junius 7től-szeptember7 ig van eltiltva..
de adminisztrációs hiba volt a rendőrségen és csak tegnap kelett leadnia a jogsiját de már 7. én adják vissza neki
Sziasztok, ma láttam 1 fekete cbr-t, (125) Miskolc felé metne, és sárga valami volt az elején, (talán 46matrica). Nem innen volt valaki?
Dunlop sportmax gumi van hátul 110-es
Vegyél fel msn-re aztán majd dumálunk.
De amúgy az edina télleg jó csaj. Ha kell küldök képeket még
szeva tuning

komoly az a nő vsgy lány a cbr fórumon . ki az?
nagyon tetszik a repsol hondája de azért a nő se rossz.
te figyu neked a honda ns1-en mien gumi van hátul?
az jó a cbr 125 re is
na csá kösszi

fyrgi
szerdán lessz meg az ovális sportdob és a vége 2 csövü lessz nem 1 remélem jól fog kinézni majd rakok fel képet nektek
hát csak figyelmeztetést küldtek! pénzbirságtol eltekintettek mert még nem vok 18 nincs önállo keresetem, jogsimat meg nem vonták be,amugy leirták h köbö asszem 100 ezerre megbüntettek volna meg 12 honapra bevonták volna a jogsim,de sztem másodikra ha igy elkapnának akko már bevonnák! de leszarom JAh és ma 2 személyyel én is leraktam a lábtartot
petiii, mondtad egyszer h haveroddal lekaptak a rendőrök 25/50el, mit kaptál vagy mi lett a bírság
jah akkor mást láttam.. sry