Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aha amikor a balesetem volt a CBR-el akkor rajtam volt és védet!!!
okok bencce
Az hogy bevált az mit jelent buktál már vele?
Nekkem is ilyen van és jol bevált!!!
szoval szerintem jó!!!
De ez csak az én véleményem!!!
A képröl meg csak annyit hogy azt semm muszály nézegetni!!!
A képel meg nem tuddom hogy mi a bajod!!!
Lehet hogy nem szoktam olyan sürün döntögetni de mindenki döntse el hogy mit szeret a motorozásba!!!
Csak sajnálni birlak ha zavar a nevem!!!
Ha nem tetszik akkor ne nézd és amugy is mindenki olyan nével regisztrál amilyenel akkar én semm fikázok senkit semm a neve miatt!!!
Persze van vegyél fel: rallyboy89@freemail.hu
csá Rallyboy.Tudtad h kb 5 km-re lakunk egymástól?? Egyszer gurulhatnánk egyet!!!!
Msn-ed van?
vasárnap délelőtt mert akkor még nem mond esőt meg annyira meleg sem lesz...
nekem csak vasárnap lenne jó
Dobjunk egy pacsit petii aztán nincs harag ok? boccs a kötözködésért, péntek volt és már faxom kivolt a melóval
Szerintettek elég ez a gerinc és vese védő protektor?
Ufo az jó?
Amúgy ez a mostani gépemre kéne és majd jövőre az 125ösre.
áááh, nehéz és gyenge....
elvileg 152 paci, 220-230 kg
Mikor akartok holnap gurulni? Dél körül kellene menni, mert délután lenne dolgom.
nem volt kötelező megmondani , de azért kössz.
fasza kis gép lesz belőle, hány lovas és hány kiló?
mondjuk ez indiszkrét kérdés,..... kereken 400 volt, de hát most 120-150 hagyok rögtön a szerelőnél+ gumik, meg a karbonozás, szóval sokba lesz, de nagyon jól megy, és amin meglepődtem, kanyarodni is lehet vele
tamaska
megmondod mennyibe sikerült végül kialkudni a motort??gondolom szaré-hugyé vetted, de így kell ezt csnálni aprópézé vetté egy ultradúrva gépállatot
Nekem úgyanúgy ment. Bár, 5másodperc után bedugult a fülem, mert ugye cross buksiban voltam :D 170-nél meg kifolyt a szemem :D aztán visszajöttem.
az enyém ott tart, hogy ahol 4 az 1-be utána 10 cm-és vége:)
ha kijött a mocc a szervízből rárakom azt, meghallgatom:)
nem tűnik el a nyomaték? Mondjuk marad még elég:)
Én mentem egy dob nélkül, tökjó, teljesen motogp fíling, leis szedtema rendszámot, és úgy gurultam egy kört, persze másik bukóban is, nehogy felismerjenek és másnap meg fognak és fejbe lőnek:D Mitogeri mondta, hogy zengett az egész város, meg olyan volt mintha 3 motor menne, viszhangzott össezvissza. :D élveztem, autók balra huzódtak le előlem :D:D 4sávoson, volt aki átment szembe sávba:D
én most gyártanék az enyémhez egy totál üres rendszert, dob nélkül, csak nem tom milyen hangja van, ezzel az akro-val sem lehet megmaradni mellette:)
17évesen faszomnak se kelett volna
17évesen is egy 540es ktm sx kellett..és most is
bocs bencce amit szoltam igazad van csak direkt lefotoztam nagy nehezen h elhiggyék h megy annyit azt te meg erre itt lejársz
aha, még gyári van rajt, de már készülőben van az üres cső. igaz az csak pályán lesz fent :)