Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Találtam egy német oldalt ahol van CBR-hez tartozék + miegymás. Lehet páraknak ismerős de azért megosztom veletek: www.motorrad-bach.de/
Sziasztok!

Aug. 24-25-26-27 Főnix Meeting - VIII. Nemzetközi Motoros Tali és Rock Feszt.
Fellépők: Rotor Hard, Deák Bill B.B., Nemcsak Berry, Blues Company, Zorall, Főnix, stb...
Természetesen motoros "játékok" és erotikus műsorok is.
Helyszín: Pusztavacs (Euro Ringtől "vastól függően" kb 4 perc)

Amúgy ezt most másoltam ki a motoros túra topicból. Szóval vasárnap gyertek minnél többen.
Én meg egy pár ismerősöm a Szelidi-tóhoz és Pusztavacsra megyünk túrázni meg motros talira. HA valaki szeretne csatlakozni hozzánk akkor szóljon. Reméljük mikor megyünk addigra r.3.14 is haza ér Erdélyből.
Van 120-as avon slickkem, tökúj, olcsón odaadom, hátra simán felrakhatjátok CBR-re, aztán lehet karcolni az 1,30 alatti időket Euroringen :) na kell valakinek?
Gyári gumiról nem beszélnék, sztem az mehet egynesen vmi kordélyra!De vmi jobb 110 -essel már lehet dönteni!
Nekem nem csak a vezető és az utas lábtartó, hanem már a kormány is karcolta a földet a kanyarban, sztem én vok a király

szombaton én is iyenre gyalulom
kép:
Mármint ilyen? :)))))) Cibrimen a hátsó gumma, de már cseréltem :)
ciberések valaki szombat délelőtt euroring?
helyes helyes!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bencce szombaton megyünk
onnen tudod inkább h meddig döntesz, hogy ott a gumid szél iyen kicsit megégett, vagy legalábbis is úgy néz ki mintha összevissza kenték volna rajta a gumit:)
Gyerekek holnap kaptok egy képet a lábtartómrol vagyis ami maradt belőle rendben? és meglátjátok hogy lehet azt dönteni higyjétek el
Gyári gumis 125-ös cbr-t be tudta vki dönteni annyira h a lábtartó koptatója leért? Mer sztem annyira nem lehet. Most jöttem haza 3 napig voltam a Mátrába (kurvajó,egymást érik a kanyarok és van amelyik teljesen visszafordít) ott ppróbáltam döntögetni. Hát a gumin kb ennyi __ nem ért le egyszer se. (ezt onnan tudom h poros volt a gumi széle meg mocskos, és az a rész még az maradt a többi nem)
Kinek mi a tapasztalata?

Na mi van senkinek sincs tapasztalat v mi?
Mindenki csak egyenes úton használja?
Senki nem döntögeti?
620ra hirdettem..sztem korrekt ár.
Hehe.. jó sok km-et tettél bele. Azt hittem már rég elpasszoltad. Egyébként mennyiért adod?
ha érdekel valakit..a motorom eladósorba került, amivel rendelkezik:4000km,rendezett papirok,2005ös,hibátlan állapotú, k.sz.007@freemail.hu
Énis kinnt voltam Brnoban a magyar zászló szerves tagjaként,és nem utolsó sorban a CBR-el..
nem kocsival mentünk 4-en
Mocival voltál?
helló nah megjöttem BRNO-ból és láttam kinnt egy magyar CBR125-öst magyar rendszámmal... valami UDT- volt asszem... yah piros volt...
van mit fogni rajta
Szerintem kövér ez a csaj
remélem verseny overált kapott mert ha igen akkor mikor veled szembe jön akkor letudja húzni a cipzárt és behajolni