Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyorhoz kozel. tavaly még nem volt meg a drágám....
Hello sasszem!
Szlovákián belül merre laksz? közel a határhoz? Nem te voltál véletlenül motorostalálkozón Kazincbarcikán tavaly?
Helo CBResek!

Csak gondoltam megkérdem, nem-e innen valaki... Néha szoktam látni budafokon campona parkolóházban egy kék CBR125öt. Ha a tulaj ittvan jelezhetné:)
Igen,
kicseréled az izzot, és már jó is!!!
igen VIKTOR! nekem is most ien problémám van tehát én is várnám a választ h ienkor mi a teendö?
sziasztok nem tudom hogy találkoztatok már e olyan problémával cbr-en hogy a világitás néha vibrál és a jobb oldali lámpa van amikor elmegy és visszajön ???? nem tudtok segiteni hogy ne legyen ilyen problémám??
Száguldozó szombaton mennénk.

Én ilyenkor (is) szoktam kimenni motorozni

van úgy hogy unom magam
Még nem tom! Mennyi?
Hát végülis berakhatnám de akkor meg fogadnom kellene azt a sok gratulációt Így meg nem kell vele foglalkozni.
Szia peti, akkor tőlem sem lax olyan nagyon meszire , én nyiregyen vettem a kicsikét!
Most jöttem be, voltam 1 lightos kört, (megint lyukó).De nem iagz akéár hányszor vagyok kint mindíg látok rendőrt .De már most nem megyek ki, mert kedden vizsgéázom( áttették, szombatról )
jaja kb 100km. felőlem majd gurulhatunk 1et csak előbb legyen meg a jogsi .
Arni90!! én kisvárdán lakok nyiregyházához 45 km-re!! te meg akko köbö oan 100 nem?
OKé Tunning!!!
Mikor lenne ez a motoros tali?
koszi! szerintem is neked miért nincs fent a motorod képe?
Köszönöm Bencce, épp bepislanottam és megláttam!

SOK BOLDOG NÉVNAPOT NEKED IS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
elhöhetnél=eljöhetnél
Hello!
Szép a mocid Majd elhöhetnél motorozni egyet erre mifelénk Magyarországra. Szerintem nem laksz olyan messze tőlem.
nekem kicsi van csak épp így is vettem
na bocs a tegnapiért. Itt a kipufogó rendszer:http://www.motad.co.uk/product.php?prod=CBR125+Compl ete+System+with+a+Race+Can
köszönöm köszönöm stoppie neked is ha bence vagy:)
Ja ja Boldog Névnapot!
csatlakozom meg motoGP46 neked is!meg stoppie neked is!
Boldog névnapot Bencce!!!