Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah igen msn
bmw2005@freemail.hu (aki gondolja za nyugodtan vegyen fel, csak majd szóljon h innen:D)
Gyah, szeriten jó h van , én is elfogadnám az enyére
26.án vizsgázok , és ha megvan , akkor aznap intézem a jogis, mai azt jelenti, hogy azzal a (a4-es) lappal már bemerek menni miskolcra.(Sajószentpéteri vagyok).
Miskolci Hondás, van egy csomó....
példának a K5 1000Gixxer, de még sorolhatnám...
misko... Mikor lesz meg a jogsid? Van msn-ed??
Nsr köszi a hozzá szólásod már eddig bele egyeztek a szüleim csak apumat érdekli hogy milyen. Holnap sztem meg isrendelem. MEg majd bemegyek a volt munkahelyemre és felveszem a fizetést mert pénteken nem volt a fönőknek ideje oda adni azt mndta hétfőn menjekbe.
Nsr vegyél már fel msn-re címem megtalálod az adatlapomon.
Tuning!
az a gerincvédő szerintem jó, nekem is olyan van és sajnos 1szer már volt rá szükségem és jól vizsgázott
szerintem ilyen nem ártana ha lenne a motorosoknak, én itthon is folyton azzal nyúzom a család többi tagját hogy vegyen, nem tudhatod mikor van rá szükség!
Hy!

Augusztus 20-án reggel 7 órakor gyülekező majd motoros felvonulás (reggeli ébresztő) és utána 10 órai kezdetel YAMAHA bemutató. Gyülekező szín helye Kunszentmiklós a Református templommal szemben. ( Minden út ami Kunszentmiklós felé vezet oda vissz be )
Hát az a baj, h k*va messze lakunk egymástól!!
Én itt lakom Pécs mellett...("Ország szive, aranya, legszebb megye baranya") csak hát sajnos ez most már nem igy van
Jut eszembe, pár hete valaki mondta hogy egy CBRrá villantott a két indexel(elakadásjelző ), mondtuk neki h a CBR-en ilyen nincs ( a kicsin), viszont ma velünk is emgtörtént, valaki, valamilyen motorról, intés helyedt indexxel köszönt Nem is tudtam h van olyan motor amin van
Igazán nagy eredmény ez az majd hat perces idő a négyesen.... Nem fáradt el a lábad a csak a padlót nyomni, mert az út tök egynes, kormányozni nem sokat kellett....Miért nem inkább egy jó pályaeredménnyel lennél büszke?ahol még a technikád is kijön, nem csak az autód, motorod ereje!
M47 Forever! Mármint a disco nem az út
Sziasztok, volt valaki ma a Kunmadarasi talin?
Láttam én ott pár CBR-t.3 kéket, meg piros, meg valamiylen még:D ISmerős valakinek a Usb 98? rendszám? Nagyon jó volt!csak kár h nem a saját moccal mentem (jogsi)
mooga nem gurulunk?
Szia mooga. Hát pontosan nem tom. De tegnap gyorsultam egy robogó ellen 95 megy és gyorsra és végre oda vertem jóval. ha a haverodnak ledadog 70nél akkor rakjon bele egy daytona sportgyújtást.
Én nekem már több mint 8 éve benne és semmi baj még nem volt. Igaz nem én rakatam bele.
Msn-re felvehetsz ha van még kérdés.
tuning,
mennyit megy az ns1-ed, mert a haveromnak is az van, de az övé ledadog 70nél!!??
nincs itthon a cd-m szóval nem tom újra húzni
na újra húzom a masinát
már vagyok amúgy amikor előbb írtam utána mentem ki fűvet vágni és az 3óra ha folyamatosan csinálom. De már végeztem
Tuning msn-en mé nem vagy?
SZerintem hagyátok Száguldozót amúhy meg nem is rég motroztunk 2en és mikor mentem mögötte igen is döntötte a vasat. AMúgy ha személyesen megismeritek egy nagyon jó fej, rendes gyerek.
Télleg Laci nem motrozzunk ma??? Jönn motorring is meg vmi haverja.....
Ma már hívtalak csak nem vetted fel 4 óra előtt hívj fel még ma, de majd még telón kereslek.
jah, végülis igazad van, mi szeretünk kimenni pályára és lapra tenni a gépet, vagy egy jobb szerentínre, mert azt élvezzük. te meg elindúlsz az utcátokban, kerezteződésben megálsz, addig füstölöd a gumit amíg be nem áll a motor abba az irányba amerre menni akarsz és mész tovább :)
Jó kis gerinc védő, bár nekem néha felcsuszik és akkor cseszi a nyakamat.
zsír
Ne bántsátok, ő "brótszájtolni" szokott, nem döntögetni!Ez az új divat, nem tudtátok?
A nevedről annyit , hogy tényleg azzal reg.-elsz amivel akarsz, és csak most jöttem rá, hogy a száguldozó öniróniát takar, szóval nem is baszogatlak emiatt többet
Különben semmi bajom a neveddel, csak kicsit fura volt, a képpel sincs semmi bajom, csak semmi értelme nem volt felrakni, mert ha valaki lekapja a hátsót, aminek mind a két széle la van borítva, azt mondom, ez igen... de a tiéd... na mind1, hagyjuk, tényleg nem akarok senkit baszkurálni.
Viszont azt áruld már el, hogy mit szeretsz akkor a motorozásban, ha nem a döntögetést?