Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hmm nem:D kicsit messze lenne csak egyik reggel mikor jöttél le a partra én faterral pont mentem felfelé és szembe jöttél velem ugy kerültél ki amugy csináltam rola egy jo pár fotot gyári dob van rajta igaz?
Néztem énis, én nemtudtam, hogy miaz. De elég ütősen néz ki.
aha, milyen éles szemed van:)
és ezzel befejzetem a vitát, irj valami keményfaszu szöveget, lehet tied az utolsó szó
okoska mivel kezdjek hüyegyerek? jövő nyáron cserélem de mind1. lehet h régebb óta motorozol, de bazmeg iyen faszságot még én sem csinálok mint te
másrészt meg szeretném ezt kimotorozni...
üljél inkább apukád motorján a sértődött fejeddel

de hár itt tartunk nézd meg h itt cbresek hány évesek mert elég sokan a 20körül vannak. legalább körülnéznél mielőtt szövegelsz.
tamaska
neked aerox fejidom van a motorodon?
Ittvagy füreden a cibrivel?
ja, most meginz jön ez a dolog.szerintem helyes kis mocc ez a cbr.
mondjuk nekem nem kéne, de 17 évesen anyámat eladtam volna érte:) (bocs anyu)
morcifejű hát ez qvajó
Dede, ottvan szembe az üzletünk :D
evodadis!! füreden a partra nem te zoktál lejárni egy 600rr-el ami piros-kék-szürke és hátul pálya gumi és ott a játékteremnél szoktál megállni a fa mellett?
Arra várhatsz. :D hálistennek én kimaradt a 4t125-ből, 2t125 az viszont fasza volt.
én nem kezdek semmit
csak egy ésszerű választ szeretnék...
haggyad, nemkell megint a 2T-4T VITÁT ECSETELNI.
miért nem 2t-t vesztek?
ha csak 125öst vehettek akkor a legtöbbet abból tudjátok kihozni erő terén..
125 4t...a legszarabb választás...
Ja, vak Y2K-ja!
gyerekképű az biztos
neki 22-évesen már desmo-ja lesz, de majd kell vmi erősebb:)
MIért te hány éves vagy morcifejű?
bencce kurva vicces vagy inkább vennél vmi nagyobbat 22 évesen 125-össel
Hy motors tesok a cbr el voltmár valaki túrán?? nem kényelmetlen egy bizonyos idő után?
érdekes beosztás a 600asok miért nem a 1000resekkel versenyeznek? na de mind1. az a baj h mi 26-án megyünk e-ringre délelőtt...
aug 27 amatőr kupa euroringen,ott lehet döntögetni is,meg kanyarokban egykézzel fényképezni is,kinek mi tetszik.mosmá jólenne fenn találkozni vmi cbr125-el,ott bizonyíthattok! én úgynézki feltudok menni,múltkor volt fenn egy srác tzr125-el,mentünk pár kört együtt,kiváncsi voltam hogy kanyarsebességbe milyen,hát elcsodálkoztam! sztem kis cbr-el is lehetne elég durván menni az e-ringen,jólenne ha mondjuk ott száguldoznátok,én majd kamerázok:)
Nem csak az lesz www.kunmadarasmotorsport.hu. Streetfighter meg vmi top metanol ótó
Mi a program Kunmadarason? Csak gyorsulás van vagy van valami értelmesebb is?
Értelmesebb dolgokról is beszélhetnénk. Én kérdeztem is ki jön Madarasra de basznak válaszolni..