Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Velem szerda éjjel Velencénél kikapcsoltatták a rendőrpajtások a kék party-light-omat Nekik nem tetszett annyira
Bocsi hogy nem irtam de ma nem voltam itthon, 2re értem haza a motoros taliról . Mielőtt hazaértem volna 50 méterrel a házunk előtt 4 rendőr igazoltatott. Jöttünk haza keményen mert hideg volt kicsit siettünk a meleg ágyba , ehelyett meg beleszaladtam két személlyel, alsóvilágítással kék rendszámtáblavilágítással helyzetjelzővel mindennel a rendőrökbe. Illedelmesen Jó estét kívántam megnézte a papírokat mondtuk neki hogy jó hideg van Azt mondja a háttérbe a másik három rendőr:"Nézd már kék világítás van alul"-akkor kapcsoltam ki. Erre meg azok: "Milyen király" Azt hittem beszarok. Fel sem tűnt nekik hogy ketten voltunk. De legalább nyugodtan aludtam..

Saját motorral voltál, mondjuk nem hiszem ha te fényképeztél. Most már akkor gondolom hogy ki vagy Adee, csak tegnap nem ugrott be hogy te is lehetsz az Bocsi majd máskor
rocky gyere fel msn-re
Norris, asszem hiányzik a képről a motorod Ez így nem lesz jó, ha minden vasárnap másnaposság miatt lemondod a gurulásokat. Kevesebbet kéne inni
Nem tudom kié lehet én is láttam már csak fogalmam nem volt h milyen motor Nem az a moci ami ezen a képen is van?
Nah... egy hónapra a benzin költség NSR-el durván 12300ft, ugyan ez CBR-el a fele, és akkor még hétvégén nem mentünk sehova.... Nekem nem lenne mind1... A CBR-t nem tudom 2003-tól gyártják vagy 2004-től tehát maximum 3 éves. A CBR 4ütemű nem hiszem h több baj lehet vele mint egy régebbi NSR-el. Viszont ha gyorsulási bajnok akarsz lenni és süti a pénz a tárcádat akkor NSR...
Napi 35km-re ha másra nem akarod használni, akkor szerintem inkáb robogó Viszont motor venni sulibajárásra hülyeség(szerintem) mert nagy részében úgy sem tudsz járni, (december...),ha máskor is használod akkor, nsr olcsóbb (főleg ha régebbi(megvenni olcsóbb)), többet eszik, és 2T magyarul nem olyan tartós (szerintem , mielődt még valaki felkapná a vizet...).Cbr kevesebbet eszik,(fele) , kicsit drágább, használgtat nagyon keveset találasz(főleg h jó is legyen), gyengébb...
Szerintem próbáldd ki mindekttőt! Ülj rá, és neked melyik tetszik, kinézel a környékedrő 1 hirdetést, ráülsz a moccra, mész vele 1 kört... és lesz hasonlítási alapod.

Adee ma láttam itt a szomszéd utcánkan 1 Zöld aprilia AF1-et NEm tudod kié lehet?Még sosem láttam, jah és nem rendszámos , és hátul 2 körlámpája van.

Holnap megyek végre forgalmi oktatásra 3órán kersztül De nem baj motorozok, végre(szabályosan )
Széles utat midenkinek!
rosz linket adtam

mos tnemtom a helyeset
keresd meg tomiboxt,ő szerez neked
vagyis ő gyárt ilyeneket aszem
meg lábtartót
meg kormánystabilizátort
www.tomtech.hu

nemtom mindenhol más árba vannakj
És mennyibe kerül kb? a bukógombá(k)
karcolodik,csak nem anyira,hogy idomot keljen cserélni
Sok rendőrt zavar h 16évesen fogok vinni utast? (ha egyáltalán megállítanak)
igen úgyvan. de hogyha mondjuk 16évesen leteszed az A1-et akkor két évre rá már nem számítasz kezdő vezetőnek ezért 18 évesen leteheted a korlátlant(A) , és már utast is vihetsz
ja
Télleg úgy van h csak a jogsi után 2 évvel vihetek embert a mocin?
mennyi a bukógombák a cbrre kb? és akkor tuti nem karcolódik a moci kisebb eséstől?
tucat motor=sok van belöle gyártják még futo tipus,szvsz=szerény véleményem szerint.
te nekem magyarul beszéljél nem vagyok vmi nagy motor szakértő (pl:tucat motor+gyártják még ..)szvsz..)
a cbr125 nél több a érték vesztés(tucat motor+gyártják még ..)szvsz..
kiváncsi vagyok h más hogyan gondolkodik hátha az jobb észjárás
igazad van vegyél cbr125-öt..... ...akkor mi a f...nak kérdezed ha igy gondolkodsz...
Ja és egy 2004es cbr olcsóbb mint a 2000-res nsr
Nem értem a benzinár és a moci ára közti összefüggést, a benzint elég hamar elhasználod és állandóan venni kell, de a motort 1X megveszed és kész (max. szereled az pénz )
hát nem semmik vagytok a benzin ár az érdekes,a motoré az nem.......számolj 1 kicsit....