Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és te sem akarsz szombaton e.ringezni?
Csak a moszkváig voltam, de jól meg is fáztam. Egy kis eső elkapott.
Rendszámtábla tartot nem cserélt még senki???
nincs-e valami folytás a motorban és azt mondták van mégpedig a kipufogoban, de nem a doban hanem a csőben magában. Ti nem tudtok valamit erről? senki nem tuningolja a motorját?
valaki nem tud erről valamit?
norris nem voltál tegnap a móricz felé?
Csá. én tiszavasvári mellett lakok. és te hol lax?
hello mindenkinek szoktam látni egy cbr 125 t keszthelyen nem közültekek való
Arni90!! hol laksz szabolcs megyében? én is szabolcs megyei vagyok és itt nálunk is van egy jo pár cbr-es!! gurulhatnánk eccer egyet
Ok Száguldozó nem gond.
Amúgy majd ha tucc hívj fel lesz egy kis túra a közzelben jönn a hentes az r1el, misi az intruderrel, meg talán r.3.14 is ha haza ér Erdélyből. Pusztavacsra vagy a Szelídi-tóra megyünk motoros talira.
Bárkit szívesen láttunk.
Szépen tunningolgatod a mocit!
Nem szeretnél indexeket is cserélni?
de egy jó barátomnak teljesen nyilt dobja van a cbr125jén és teljesen ugyanúgy megy mint az enyém
DE nekem sikerült leérinteni visegrádi szerpentinen de egyetlen egyszer. valószinű akkor is azért mert egy kisebb kátyu volt a kanyarba és lekopantt a lábtaróm ugyhogy nem nagyon lehet leérinteni de vannak szituk amikor azért ha szépen döntöd éppen le ér!
Hát a katalizátornak ott lenne a helye, én úgy tom, az tuti h az folyt is valamit, (ezért jobb nyitott dobbal). De h msáhol folytás azt nem tom
de az biztos hogy nem a dobban mert azt szét szedtem. ebben mennyire vagy biztos?
Hát én úgy tom, h az a folytás a katalizátort takarja, igaz az a kipuffban van
Sziasztok én csak most regisztráltam, nem ismerek senkit. De nekem is van egy cbr125r-em. És azon tanakodunk egy másik cbr-essel hogy nincs-e valami folytás a motorban és azt mondták van mégpedig a kipufogoban, de nem a doban hanem a csőben magában. Ti nem tudtok valamit erről?
pont így volt csak valahogy nem úgy megy a mocc ahogy kellene nem akar kiforogni ez lehet a 95ös benyától vagy az olaj szar vagy megint a karbibeállítás
hali mindenkinek. ma meglett nekem is a kis cbr. nekem naon bejön. kellemesen csalódtam a vasba
Sziasztok!
Ma eldöntöttem megyek motorozni, csak el kellett ugranom tankolni. Visszafelé jövet, a pirosnál nézem ál 1 morot, hmm mondom jó, nézem aprillia.Hmmmm mellégurulok, csóvó feltolja a sisakot, modom szia, szopktál a sportmotoron fórumozni, mondja igen, mondom akor én meg Miskolci hondá Vagyok, és akkor már tudtam h Adeeval ismerkedtem meg. Úgyhogy elmentük lenyomtunk 1 laza kört Jól meghy a gépe
NA szal azért ez a nevem mert havaerom gépéről irok. Am Rallyboy vok..
a képeidről már igen mizu? még maradtál vasárnap? vagy három napra mentetek?
szeva rallyboy

megismersz?
Csá tunning!!!
Bocs h nem hívtalak vissza!!!
Nem voltam gép közelben mert rokonoknál voltam Székutason!!!
Felölem most vasárnap ha minden jol megy mehetünk egy motorzni!!!
Amugy meg hogy mindenkivel béke legyen azért Száguldozó a nevem mert szeretem a sebességet csak nem engednek gyorsabb vasat a szülök !!!
De amugy meg szeretem ezt a motort!!!

Tényleg nem érdekel valakit egy kiváló állapotban lévő MZ ETZ 125 luxuskivitel!!!
Friss müszaki, pöcre indul, kék színű, kifogástalan állapot!!!
Irányár: 120 000 FT
ebből most hol alink mettől meddig tart??
Én meg Cbr kipufogó rendszert találtam:http://images.google.co.hu/imgres?imgurl=http://www. motad.co.uk/motad/images/products/venomracestainless.jpg&imgr efurl=http://www.motad.co.uk/product.php%3Fprod%3DCBR125%2BCo mplete%2BSystem%2Bwith%2Ba%2BRace%2BCan&h=378&w=528&sz=73&hl= hu&start=45&tbnid=ibRZLEEG5fJ3bM:&tbnh=95&tbnw=132&prev=/imag es%3Fq%3Dcbr125%26start%3D36%26ndsp%3D18%26svnum%3D10%26hl%3D hu%26lr%3D%26sa%3DN