Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi RockandyRoll! Fasza a felvarró a dzsekiden! Hol lehet ilyeneket csináltatni????
az én gumijaimon egy darab szőr sincs 110es pirelli scorpion(enduro gumi)(a kis rxen van rajta ha városban vok döntögetem rendesen pedig ez enduro gumi szal elméletileg sehol sem tapad jól olyan mint a téli nyári gumi)
na, jobban megnézem a gumit, a bal alsó sarokban látszik a kopásjelző, van még fél centi a profilban, és 3 centivel beljebb van mint a széle. Nézzétek meg. Most nyugodt szívvel kijelentem, száguldozó NEM TUD MOTOROZNI
Hát nem t"om
A banditon 130-as helyett 150-es hátsó volt fenn, szóval az is összehúzta a gumit, de nem volt szőrős az oldala:) És nem térdeltem az úton, csak döntöttem amíg mertem.
De lehet, Norris, hogy igazad van, nem mentem még lyen mocival.
különben ha jól gondolom, minnél keskenyebb a gumi, annál könnyebb dönteni.
Vagy nem?
Ha megnézed közelebbről ezt a mocit, látni fogod, hogy azok a szőrök már az "oldalfalon" vannak! Annyira keskeny ez a gumi meg a felni is, hogy azt a felületet nem lehet kihasználni. Ha azok érik az aszfaltot azt már nem döntésnek hívjuk! Már én is egész jól belejöttem a döntésbe és közelébe sem ér a kopás.
A dob cserével pedig csak igen keveset nyersz ennél a gépnél, de azért érezhető!
Áttléptem a 20.000 km-t! Fasza vagyok!
Mikor jösztök?
Hova viszitek???
Ha tudnám hova viszitek kimennék oda!!
Vagy majd ha gondolod odajönnétek a stadi mögé és taálka!!ha tucc írjál!!
pápá
oh sry én a másikat néztem az újat mit felrakott a régi az már kurva kopott és tényleg ott vannak a szőrök
ne legyél már ennyire okos, nézd meg azt a gumit, mi azon az uj szted?...........
Azért szőrös a gumija mert új te hülye amugy meg ha nem is akarná dönteni a mocit ugyis fogja mert ha már 60 al beveszel egy kanyart akor is bedölk a moci ugy hogy nem is veszed észre amugy meg ez a legfaszább dolog a döntögeté!!
Tamaska, szerintem nem teljesen így állnak a dolgok.. annyira azért nincs agyonfojtva! az meg a másik hogy én még mindíg kizártnak tartom hogy 125ös hengerrel 24lovat kicsapolj.. de esküszöm ha valaki megcsinálja, leméreti és elémtolja a papírt, annyit ihat a pénzemen amennyit csak bír!!
Másrészt nekem sem ez a második motorom sőt nem is a harmadik, sőt nem is a negyedik... Idősebb vagy ez tény, de énis 7éve húzom a gázt...
ezzel engem is felhívott... mondtam neki h én most powerslideoltam 1et a füben de nem volt sikeres, ugyh hívjon fel mást. aztán felhívta a csabát is, de ezek szerint téged is.
A Father az a típusu motoros szerintem , akinek nem lenne szabad hagyni hogy a kezébe kerüljön egy 600 vagy 1000RR
ugyanez van velem is. Ha pár hétig nincs fönt MSN-en akkor már rögtön azon agyalok, hogy biztos lezúzta magát. De aztán mindig fölbukkan valami vicces kérdéssel, pl. hogy hogyan kell power-slideolni?
az 1ik -de nem fogja fel- törlendő
tényleg beteg. de nem fogja fel... nem jön fel a fórumra 2 hétig akkor mindig azt hiszem h jó esetben a korházban fexik... de hát ez van, 17 éves, nem fogja fel
A Father az egy állat , róla ne is beszéljünk. Kiráz a hideg ha vele motorozok. Nem is a döntögetés miatt, hanem mert nagyon durvákat fékez olyan helyeken ahol az út minősége miatt én hozzá se merek nyúlni a fékhez.
kék, szóval lehet, hogy te voltál, azt tudom, hogy volt egy rs, ő ment elöl.
Én egy zöld 250-es bandittal voltam, legalább 3* mentünk szembe, aztán megálltam, hátha mentek még egy kőrt, de elhúztatok. Mondjuk ez már régen vót...
Nekem van egy ismerősöm aki mindig így töri meg magát ha 250-nel megy akkor soha nem történik semmi baja, de ha beáll a városi forgalomba 50-nel akkor mindig elbambul meg elkezdi stírölni a csajokat és mindig fejreáll a motorral.
cbr-t korrekten lehet dönteni szerintem is. lásd F4ther aki egy állat iyen téren.... lehet itt a többiek is, de én még csak őt láttam. meg norrist de ő először volt pilisben amikor mentünk és érthető h inkább vigyázott
igazából a régiekben nem volt ennyi folytás mint most. ugy gárilag 33-36 ló szokott lenni.
Milyen színű volt?
oyan nincs h neki stopptáblája van, és oyan nincs h neked elsőbbséged van. lehet anyázni meg minden, de 2keréken ez van. én tök 8 h főuton megyek, de még országuton is visszaveszem a gázt az egy dolog ha eltaknyolsz meg elszállsz, csak autóval ne ütközz. ne hivatkozz a kresszre, tarts nagyobb követési távolságot ha tudod h barmok, és menj úgy ha befékeznek akkor be tudjál menni pl a soroko közé ahelyett h rajta landolj. városban ez alap. ha meg elszáll az agyad akkor úgyis figyelsz:) én pl amikor agresszivan vezetek sokkal kevesebb para van mert oyankor tökre megnyilik minden iyen érzékszerved és mindent látsz és mindent hallasz és mindenre tök gyorsan reagálsz. de ha 6osban 4000-en csorgok a sorban akkor ott mindig több a para.....
Hány lóerős egy teljesen fojtatlan megpiszkált RS vagy Mito?