Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem értem a felháborodásod és az "anyád segge" vagdalozásod!
főleg azt hogy pont te akadsz ki ilyen szaron mikor neked nincs is CBR-ed!különben is Tyt elmondta a véleményét, attól hogy bele vagy szerelmesedve 1 motorba az nem azt jelenti hogy csak jó tulajdonsága van, mert ez marhaság, minden motornak van jó és rossz tulajdonsága!
egyébként én is egyetértek vele hogy csajoknak jó a CBR pedig nekem is CBR-em van! mert mikor rajta ülök és megyek vele tényleg kényelmes meg minden de multkor mikor bátyámmal elmentünk motorozni és ő ment elöl akkor láttam igazából hogy milyen rohadt vékony 1 motor, és egyeseknek ez biztos jól jön, mert könnyű megtartani mint pl a csajoknak, de én azért jobban szeretem a nagy motorokat, mert pofásabb meg jobban mutat de annak ellenére sztem elég jó motor a CBR!
viszont én nem értek egyet azzal hogy a fékei szarok, mert az enyémek kurva jól fognak, persze olyan szinten nincs mint fater 600as Fazer-ének a fékjei de ahhoz képest hogy mit tud a motor jó fékek azok,amennyivel menni tud arról simán meg lehet vele állni viszonylag elég hamar!
oké
alap!ilyet...
nincs mit.
majd ha NEKEM IS tavaszal meg lesz a cbr gurulunk egyet
köszönöm tuning!hálám örökké üldözni fog!(2napig)
bocs h szarakodik az msn!de kilép! és már ideg vok!!ide írj please, vagy msn!!!ok?na pá!megyünk majd vmikor!!
Kössz a segicséget mindenkitöl!!
CBRacing itt az órarend!

Amúgy szombaton reggel 8tól este 5ig jönn vki a Kunszentmiklósi motros talira megfelvonulásra??? Száguldozó meg én tutira kinnt leszünk. Gyertek ti is!
viszont rsek közül nekem a sajátomé tetszik a legjobban valamiért rohadt mély a többihez képest...
nyugi tyt... nem 1 csajt láttam már 125ös rsen
na akk kezdjük előlőr!
leírták a jót, sok segg még a rosszat is!
csajmotor?
anyád segge!
nincs pénzed veszel egy cbr-t, ha van akk veszel egy rs-t és te leszel az istenkirály az egész földön!
de erről tyt-et kérdezd!ő ezt tudja!!sőt ő mindent tud!!
De Tyt az én csajom elvezeti vígan a gs 500-at is,de mivel nem tartozik a Brümhilda méretű csaajok közé ezért ő maga azt mondta nem akar elsőnek nagyobbat! Aztán majd úgyis hornet-lesz neki a következő! El tudja vezetni! De amúgy tényleg jó kis gép a cbr-125! De egyszer a tiedet is kipróbálnám!
nekem a hangok a cbr vs 2ütemnél pont kiegyenlítik egymást... alapjáraton a cbr-nek jobb hangja van ez kétségtelen mint pl az rsnek a tam tam tam tam... multkor pirosnál állok erre egy uazból tele munkással kiszól egy arc h: "ez trabant?" mondom az trabant amiben te ülsz a szar uazod.
viszont ha elkezded húzni az rs hangja gyönyörűen kisimul és igazi motogp:) a cbr meg akkor elkezd csühögni mint egy csopper. tehát igy hallania robbanásokat vagy nem tom nagyon fura.
Budmyke frankón rátapintott a lényegre, a Barátnője most vesz ilyet...

CSAJMOTORNAK IDEÁLIS!!!!
hát a jó hang az szerintem eléggé szubjektív...
Neked tetszik, nekem nem... de amúgy igaz amit írtál...
én azért hozzátenném hogy sokunknak nem jön be a nagyon vékony külső, (nekem) nem tetszik a kis fejidom az ormótlanul nagy lámpával, ráadásul a tömegcikk ócsó futómű és fékelemek sem bizalomgerjesztőek a virsli gumikról nem is beszélve...

ve végülis a 14lóerőre jó az a futómű, túlzás is lett volna belerakni komolyabb cuccokat...
A cbr 125 Jó tulajdonságai: - Nyél gázon max 3 liternél megáll a fogyasztás!
- Kezes a futómű,és könnyen lehet kezelni a gépet! Bár ezt csak abból látom,h Rocky úgy odaver a szerpentinen ,h nem is hiszem el,h 125-ös! (De ez szerintem az én nem túl bevállalósságomnak köszönhető )
-Viszonylag kényelmes és a szélvédelme sem pocsék!
- A legjobb tulajdonsága pedig az,hogy HONDA!!!
Viszont ilyen kérdésekre,h mit lehet belőle kihozni nem tudok válaszolni,mert nekem nem ilyen van,bár 130- ig (max 140) Elégétudja tartani a tempót ha nem nagyon szedem a lábam! A félreértések elkerülése végett nekem egy GS 500 van a fenekem alatt. Nem a nyélgáz életformát követem ,mert az utakon ugye mindenki ránk vadászik és nem akarok egy szőke picsa kocsija alatt kikötni! De sokat járunk Rocky-val tekeregni a Pilisi hegyekben és csak jót tudok mondani a motorjáról! A barátnőm is most készül venni egy cbr 125 r -t!
Szia!

Tehát a CBR olcsó, olcsón fenntartható, jól motorozható. Jó a fogyasztása, nem kell egész nap szerelni. Jó a hangja mert 4t. Mit lehet kihozni belőle? Mivel ez egy 4t motor ezért annyira nem tuningolható mint 1 2t. De akár 18-20 lovassá is lehet tenni. Láttam már hozzá 138 ccmes dugót, 150-es és 160-as hengert. Lehet bele sportlégszűrőt rakni, és rakhatsz rá sportpufót ha a jó hangzás és egy kis teljesítménynövelés a célod. Végsebességben én eddig legtöbb 150-ről hallottam, de ez sokmindentől függ.

Remélem segítettem...
Pisti
Lenne kérdésema hozá értökhöz hogy a honda cbr-nek mijen jó tulajdonságai vannak és a tejesitménye mijen menyit lehet belöle kihozni??köszi
azt a 21-et nem 12-nek akarták irni?
CBRacing van otthon 8 runlikás majd belinkelem d.u.-tán ha otthon leszek de most suliba vagyok mert szám. tech. órám van.
nézzétek meg a "teljesítmény"t www.hasznaltauto.hu/kereso1.au...
Sok luxuspucának 7óra?????????????
tuning tkitöltenél nekem egyet????
sajnos nekem ma 8 órám volt, szal én ezt az órarendet "kinőttem"!de ha esetelg megcsinálnád 8 rublikásra azt megköszönném
szivesen!
Csináltam nektek is egy órarendet.
Aki jön motoros tüntetésre szóljon emailon! én is mennék de nemtom kivel, sajna moci nélkül