Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha nem esel akkor mindkettő biztonságos Egyébként a bőr szerintem többet bír,bár nyaltam már föl a földet cordurában is és az is csak épp hogy kibojhosodott (70-nel vágódtam el).
hello mindenki! bőrből vagy a cordurábol készult védoruhák a biztonságosabbak?
mooga meddig várjam a képeket a sisakodrol?...
hihi
amúgy Tyt most kapo full bőr ruhát meg egy új 7es bmw-t.
szóval kicsit oda basszos
tuning szeret villogni az ilyen kijelentéseivel.kis felvágós
na tuning megint bedoba a nőjét aki naponta többször is elmegy
addig jár a korsó a kutra amig...
vmi kis ruhában majd felnyalja az aszfaltot, aztán megtanulja a buta kis fejével h fel kell öltözni...
Hát Rallyboy én itt helyben is szoktam cbr-es lányal motrozni.
Az a jó mikor szemben jönn és talizunk mindig rá fekszik a motorra vmi kis ruhában a többit már meg érted....
Sziasztok!
Nem tudom hogy vannak e itt CBR-es lányok, de remélem. Kunmadarason láttam egy lányt aki egy piros-szürke ciberrel motorozott, rendszám nem volt rajta, viszon egy fehér szoknya és egy rózsaszín felső volt rajta mármint a lányon. HA vki ismeri vagy netán itt fórumozik az lécci szóljon..
Meglepett hogy nálatok mennyire hosszadalmas ez az egész. Itt szoboszlón meg Debrecenben is az utolsó vizsgától számított harmadik munkanapon lehet menni a közlekedés felügyelethez a vizsga lapért azzal mér egyből lehet menni az okmány irodába. És onnan max 7 munka nap múlva küldik vagy be kell menni érte.(attól függ előtte volt e jogsid)
én elmondom erre mifelénk hogyvan..

de csak nagy vonalakban

2002. Szept 10én raktam le a forgalmi vizsgát... 2002 DECEMBER 12-én kaptam kézbe a kártya jogsit.. és nem rajtam múlt.....
Itt Pesten úgy megy, hogy; viszgázol, 4 munkanap után mehetsz az igénylőlapért a központba, aztán rögtön az okmányirodába és max. 8 munkanap és küldik a jogsid/ vagy be kell menni az okmányirodába.
Remélem!De tavaj, a kismocchoz rögtön adtak...
Nekem már megvan csütörtök óta a B-s jogsim és a vizsga után várnom kellett 3 munkanapot hpgy kaphassak jogsi igénylő lapot. Bár lehet hogy mocinál nem így van.
Én gondoltam h megyek a K.barciaki talira, itt van 1 köpésre (15km vagy annyi sem), csak hát nem nagyon megyek be mert szerintem nem lessz olyan nagy só, és elég drága, legalább is tavaj az volt.Lehet hogy azért ha más nem elnézek arra, valamikor , ha 26.meglesz a vizsgám, akkor már elmerek merek motorozni arra .Majd még kiderül
én is a cuccért(is)dolgoztam a nyáron de csak gatyát+pulcsit+páncélt+vesevédőt vettem a többi(csizam térd és könyökvédő)még várat magára
hát igen lehet hogy kinővöm de az egyik az volt hogy vehetek ha megdolgozom érte. hát itt van megdolgoztam és tessék . Amúgy meg nem mindegy hogy ha elötnek hogy tolószékbe kerülsz vagy sohajtsz egy nagyott és de nagy szerencsém volt ezt elmondod. 15ezer ft nem sok érte. nem több száz ezres
Gyári gumis 125-ös cbr-t be tudta vki dönteni annyira h a lábtartó koptatója leért? Mer sztem annyira nem lehet. Most jöttem haza 3 napig voltam a Mátrába (kurvajó,egymást érik a kanyarok és van amelyik teljesen visszafordít) ott ppróbáltam döntögetni. Hát a gumin kb ennyi __ nem ért le egyszer se. (ezt onnan tudom h poros volt a gumi széle meg mocskos, és az a rész még az maradt a többi nem)
Kinek mi a tapasztalata?
én is vettem felszerelést motorra mióta estem egy nagyot úgyis kinövöm a cuccot ami nem két fillér volt de sztem megérte mert megvéd
Lehet hogy igazuk van és megbánnád 2hét múlva h megvetted amikor már eleget nézegetted ..és ki is fogod nőni...
huuuu mindjárt szétrobbanok az idegtől
Apámnak megmutattam azt a gerinc védős protektort hogy milyen állítható megminden aztán elkezdik anyámmal minek az úgy is nővöl. Majd ha télleg nagy motorom lesz arra vegyek. Pedig nyáron is dolgzotam és a protektor 4szeresét megkerestem. aztán most keresztbe tettek
Kazincbarcikai motorostalálkozóra megy valaki hétvégén (25-27)
Sziasztok Van egy HONDA CBR 125 R tipusu motorom eladó ha valakit érdekel IRjatok vagy Hivjatok
2004 es 12000km
repsol762@freemail.hu
06304532951
Jah nem Az egy másik moci volt, vagy ugyan az csak még mikor eladó volt.
Jah gloom, 1* voltam nálatok megnézni a mocidat Mikor még venni akartunk, faszán megy
Megvan még a moci?(ha keverlek valakivel akkor bocsi )