Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

photoshop csodákra képes:D
Azért az csak óra szerint, kb 10%-ot csal egy átlagos óra
HaHa csak elmosodott a kép!!! amugy most nézem nagyba láccik is az üvegen h fényképezem meg a fekete sisakom és kezem is
Hajlik a mutató a hihetetlen gyorsulástól
Emberek aki nem hiszi h a kis cbr megy 140-et az jol nézze meg ezt a képet bár aki nem akarja az eztse fogja elhinni telefonos kép éppen h lekaptam
Hát nem tom nekem valahogy a castrol nem szimpi, azt tudom h mikor apa gépébe kellett választani, akkor nem castrol lett, pedig az volt az egyik
Nah akko szerintetek mien olajat tegyek bele mert holnap cserélem le megint Castrol vs. Motul????(csak eza 2 van itt ami normális)
Voltam nyaralni gecc es lehetett berelni 125-os cbr-t!!!!
rohadt sok volt az uton mindegyik buko nelkul ...
sajna nem tudtam berelni mert mar egy egesz hetre kibereltek elottem
holnap megyek megvenni a kis CBR-t . már alig várom hogy mehessek vele . ja és repsol-os lessz
Szia
Látom baranya megye azt hittem arrafelé legalább jó utak vannak! Én borsodi vagyok, és néhol (olyan az út )Néhol 10cm es kátyú, meg nyomvájú, hogy a motor jobbra barra jár aladtam. De hál istennek van pár járható út is.
Úgytünik csak felénk szarok az utak!!!
Habár a szar már nem is jó kifelyezés, inkább járhatatlan!!!
Az úton olyan hullámok vannak, h kiveszik a kormányt a kezedből, v jobb esetben imádkozom, h a kanyar közepén ne dolgozzanak (ma igy jártam egyik kedvenc helyemen: a kanyar közepén észreveszem, az útszélén vágják a füvet, szerencse ,h nem jött semmi sem szembe) persze tábla az nuku.....
majd rakok fel képeket az itteni utakról
NEM. robogóval kezdtem, utána 125ccm 2t, de nem az volt az első dolgom, hogy kimegyek a ház elé aztán gumit füstölöka csajoknak,.
Köhöm (javítás: "Miért")
Most miéet cseszegetitek szegényt? Ti is voltatok, kezdők? vagy kapásból a 600/1000 gépekre ültetek, és máris ezerrel?
na, ne bántsuk száguldozót. Szerintem változtass nevet, aztán kérj meg valakit, hogy menjen előtted,és egyszer te is megtanulsz majd:)
Száguldozó barátunknak azért van akkora majréja, mert hátsó keréknél van még plusz 2 kerék, mint a 3 éveseknek :D:D szegény tompa még nagyon, és súlyos fogyatékosságának köszönhetően eldőlne :D
ok nincs harag maradjunk akkor száguldozó egy suttyó-ban oké?
ha már ez a sutyerák annyira teccik
Ok,jogos,sorry,csak ezjött a "számra:)"
a sutyerákot ne használjad találj ki helyette vmi mást balfasz vagy p.cs
ez így nemteljesen igaz,a kombifékezést sztem megkellene tanulni.de az tény,hogyha a hátulját csúsztatgatod az minden,csak nem biztos közlekedés,és nemfogsz tőle nagyobbnak tűnni,csak egy béna sutyeráknak,aki nemtud motorzni.(száguldozónak írtam ezt)
és a gumi széle meg akkor kopik,ha nem sinen motorozol,hanem mondjuk kanyarodsz is tisztességesen
Flegma paraszt, balfék.
Repsol!!!
miről beszélsz? ott vannak a szőrszálak ott bent a felninél tiszta kösz a felnid+lánckereked
szerintetek mék a jobb olaj motul vagy castrol???? mindegyikböl a jobbik