Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most mindenki átmegy gecibe? Ennek kurva sok értelme van
Ezúton szeretnék gratulálni petii, hogy halált megvető bátorsággal sikerült átlépned a bűvös 140-es határt, és megosztottad velünk ennek, és vakmerőséged tagadhatalan bizonyítékát.
Bárcsak én is ilyen tökös gyerek lennék
gratulálok h a telefonod a kamerában van beteszed a kazi helyére? jobb lenne ha nem csak képeket nem csinálnál, de meg sem szólalnál.
hülye gyerek vagy te bazeg! a telefonom kamerába volt csak egy gombott kellet nyomni és ha fogtam fél kézzel a kormányt miért szitált volna be és utána egyböl lasitottam miko tettem el?


petii: Mondjuk igen talán könyebb a fordulatszámmérőt nézni minthogy a zsebedből a telefont előhúzni és fényképezgetni.... de még mindig nem értem h lehet valaki akkora fasz, hogy inyekor elkezd matatni. kicsit beszitál akormány vagy akármi a fejedet leválasztott volna már a nyakadról valami korlát vagy oszlop... hüyegyerek
alap....
50ccm agyában GPS van, és atom meg tud határozni mindent!!
HÁt ha fotózni tuttál, akkor ez neked semmi....
De akkor is.Én mindig tudom hogy kb mekkora uton gyorsulok be 80-ig.
50ccm szted amugy pont az utat mérem,meg a fordulatot nézem meg satöbi...
Nem tudsz leszokni ezekről a full értelmetlen kérdésekről?
Gondolom 6.-ba pörgette ki idáig, és akkor mennyi volt a fordulat.Meg milyen hosszú úton gyorsult be?
Nem 50ccm!!! egy kicsit gondolkodj már!! szted ha éppen felcsuszott odáig akkor h tudtam lekapni??? mert a telót elhiheted h nem tudtam váltásközben is a kezemben tartani hanem elö kellett vennem!! és az is idö
Én is holnap megyek. Izsófalváról indulok Miskolctól 30 km Kazincbarcikától 8 km.
hova valósi vagy? mi megyünk holnap
Kunmadarasra jön vki?
száguldozó:)
ezt kinek
De most komolyan, honnan jött az ötlet, hogy ilyen névvel regisztrálj?
A fikázás, meg azért volt, mert felraktad a képed a gumidról. Nem kellett volna.
De tényleg. Szóval ne sértődj meg.
Na majd akkor számolj be hogy mennyire nehéz részokni a malaguti után.
És mennyi idő alatt volt fenn 140-en?Sík uton történt?Gondolom a mutató ép hogy felkúszott addig.....
Amugy semm emlékszem hogy én fikáztam volna bárkit is ezzen a forumon ha meg igen akkor meg bocs!!!!
Srácok a helyet hogy engem vagy másokat fikázatok ezzen a forumon inkább huzatok ki motorozni oké?
Amugy meg tuddok egyszere is fékezni nincs egy nagy tudosám de már 5 év motorozás után nem vagyok kezdő!!!
Lehet hogy ti már régebota motoroztok és tapasztalt vén rokkák vagytok de én semm vagyok már szerintem kezdő és én is szoktam döntögetni ha a gummin nem is látszik annyira!!!
A gummi füstölésröl meg csak annyit hogy nem vagyok az a tipus akki ki megy a ház elé és ezzel széditeném a csajokat!!!
hogy lehet valaki annyira hüye h 120 felett 1 kézzel megy és közben fényképez.... volt itt már egy másik iyen alakító...