Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkoar is unom ............
vegyé fel MSN-re
akor ne sirj, én 10 éve járok református suliba. 6-ot a karácsony sanyiban kispesten, és ez a negyedik a baár-madasban
hát én már 5éve oda járok és nagy a szigor meg sok a szabáy! De a szabályok azért vannak hogy megszegjék őket. Megyei 2.ik suli szóval nagyon nehéz. De most vagyok 2.ikos szóval 2évem még van meg ez, és kész.
én is és az jo cucc!
aha
református gimibe jársz??
hát jah nem könnyű és még Kedd 7.ik órára is akkarnak egyet
gyah nem mondom h könnyű órarended van:o de aki pétek 7.be berakta a matekot...
előtt
Nah leeht h hamarabb meglesz a jogsim, kis kapcsolatokat felgönygyölítve, már ma meglett volna a lap, csak nem értem haza Sok órám volt
Nem baj vagy holnap, vagy hoklnap után meglesz (remélem, kopp kopp kopp)
Hehe! Qrva vicces... Csak párás volt a plenyó.
Csináltam órarendet. Kedvenc motorjaim, versenyzőm és márkáim. Hayden te is jó versenyző vagy.
milyen ravasz vagy...erre nem is gondoltam
jó az a matrica, ha használtmotort veszel és még rajta van, akkor tuti nem volt törve...
lol ezek a feliratok olyan poénok...TZRen is van...ne használja ezt a járművet mielött elolvasná a kezelési útmutatót vagy valami ilyesmi van ráírva...ilyenekkel összeragasztani azt a gyönyörű tankot...
Sassszem!
Kösz a képeket így gondoltam!!Nagyon kössz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ehehe!!
na errrőkl is lekéstem
fepi 3 neked világít az agyad?
Megjött a jó idő!!!
De sajna már suli van.....
aki tud az tud...

kúrva okmányirodára gondolsz nyugodtan írd le!nem harap ja le senki se a fejed
ja az elődt az nem elődt hanem ELŐTT!sorry de már sokszor rosszul írtad!másodállásban nyelvtantanár vagyok!
Hmm pedig én is figyltem ezt a 7000-et , csak nem tok egész nap a gép elődt ülni Nem baj 10 000még hátra van

Megvan a jogsi, és már a vizsgaigazolás is, de az a *******okmányiroda a véálasztásokra való tekintettel, 12.éig zárva van, és ha akor mázlim van (nem kell időpont) még akkor 7 nap
nem!nyugodtan!de most megyek kaja, tv stb
majd csak holnap leszek sztem...
bár most fenn vok
gyorsan vegyél fel!!
Amúgy nem gond ha felveszlek MSN-re?
nem szerintem egy fekete volt
hát merre is voltunk..:tokaj, hegyre fel,tarcal(nyald a seggem arccal ), bodrogkeresztúr..ennyi jut az eszembe! ja meg persze BUJ!
hát figyelj!nekem 80alá ritkán ment a mutató!előztem is(!), de naon sajnáltam a kis aeroxot...most gondoljkoztam el először h tényleg váltani kéne motort!elég rossz érzés volt feltartani a "nagyokat"
néha azért behajoltam!
Z3 én vagy ok a 7000-ik is!!! !!!
nemmegmontam?????????? !!!!!
ezazzz!!aki tud az tud....
Nem, nem én voltam, de nem 1 piros CBR volt? Ha piros volt akkor a spanom volt Andris. Merre voltatok? Mennyire tudtad tartani a tempót? Ő jóformán minden nap kinnvan Bujon. Tök jófej. Jövőre eladó lesza CBR-je.