Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mindenki szívott már az autósok miatt, de a lényeg, hogy elsővel fékezz, a gumid pedig azért szőrős, mert még nem nagyon döntögetsz, pedig ha gyorsan megy az ember muszály, szóval ez a száguldozó csak valami gúnynév?
De senkit nem akarok fikázni. De a kis cbr-t is lehet dönteni, legalábbis én láttam lepencén egy triót, amiből szerintem 1 legalább cbr volt, és elég jól mentek.
De ne aggódj majd belejössz(talán)
szerintem nem hülyeség 23 Le, gyárilag 13, de azért mert szarrá van fojtva.ha kiiktatod a katalizátort, raksz rá egy nyitott dobot, egy sportlégszűrőt már nyersz jó pár lóerőt, és még semmi máshoz nem nyúltál. szóval meglehet, de lehet, jobban értek hozzá mint te, már csak koromnál fogva, meg hát nem is a második motoromat hajtom:)
de bevallom félreértettema ahozzászólásodat, mert azt hittem hogy keveslet a 23 pacit is.
De persze lehet hogy csak ezzen a környéken ilyen szemetek az autosok a motorosokal szemben de amiotta meg hallják a hangát a motoronak a kipuffogó miatt mégegyszer meg gondolják hogy ki jöjenek-e elém ennyi!!!

A másik autos kedvencem: 2 sávos út éppen elözöm az autós a belső sávban mirre ő ugy gondolja hogy le szar magasról és átt tol a szembe jövő sávba mert nekki most ilyen kedve van!!!
Minden motoros elé kijönnek az autók!!!! Ez motorfüggetlen. Kicsit szerintem pofátlanok is vagyunk, mert milyen alapon várjuk el egy autóstól, hogy számítson arra, hogy lakott területen 120-szal jön egy másik jármű? (én most magamból indulok ki )
Majd a lemenő nap fényében a két jóbarát elmotorozott és életre szóló motoros barátságot kötöttek,míg ki nem jött eléjük egy IFA! Bocs Rocky de eztnem hagyhattam ki! Egy ilyen első találkozásról ez ugrott be!
Akkor ezt beszéld meg kérlek az autosokal akki miatt majdnem volt pár balesettem!!!

PL. STOP táblája volt és mégis ugy gondolta hogy ki jön elém mert biztos nem tudok olyan gyorsan menni és akkor volt nagy meg lepödés mikor kurva anyázva mentem el melette mire abba hagyta a kanyarodást!! !
a másik kedvencem mikor ki fordul elém és megáll!!!
Egy autós nem azt figyeli, hogy milyen motoron ülsz és nem ezalapján jön ki eléd.
Egyébként rohadtúl nem látszik távolról, hogy vékony a motor. Ha refivel mész akkor meg pláne nem.
Pár hónapja egy kereszteződésnél álltam és vártam, hogy szabad legyen az út és mehessek. Már messziről láttam és hallottam, hogy jön egy motor, gondoltam megvárom és megcsodálom. Erre ahogy közelebb ért akkor kezdtem gyanakodni, hogy lehet hogy ez egy CBR125-ös. Erre egyszercsak lelassított és beállt mellém Kiderült, hogy a Norris volt az és fölismert. (akkor találkoztunk először)
szerintem a hátsó fék max arra jó h kicsit még visszafogd de ha csuszik akkor már rég rossz, főleg h akkor az elsőt sem tudod ugy használni, de szerintem ez alap, ha megcsuszik a kerék hoszabb a fékút is.... de mind1. mindenki ah jónak látja.
Ez full hülyeség!!!!!
Na figyú:

1: a simson csak egy hasonlat volt!!! Én szerintem azért hiszik azt hogy ez egy 50 cm3-is gyenge motor az autosok mert szemböl egy elégy keskeny kis motornak látják !!! és jó párszol jötek már ki elém emiatt!!! meg hát a másik fele persze hogy szarnak a motorsokra!!!

2: ha para van én így fékezek mert így biztosabb a megállás én legalábis így érzem de mindenki ugy fékezik a motorjával ahogy akkar vészhelyzetben!!!
eleve nem a leg célravezetőbb fékezési mód a hátulja faroltatása...
mi az h simsonosnak néztek és jópár gázt vissza??? egyesek itt olyan értelmetlen hozzászólásokat írnak. mi köze van annak h kismotornak néznek és satuzol? egyáltalán milyen vezetési technika ez h imádkozva fékezel állandóan
éááááááááááááááááááááááá
Nem tuddom!!! Nem vagyok gummi kopás tesztjével foglalkozó szakember!!!
A Hosuba szervíz rendelte meg nekkem és odda került pénzbe a kiszállitás!!!
Ott rakták fel és állitoták be!!!
és a széle mért szőrös?
a Hosuba szervíz rendelte meg nekkem!!!
Hát igen a közepe azért ilyen mert jó párszol néztek valami kis motorosnak (simsonosnak ezzel nem akkarom a simsonosokat megsérteni ) és volt egy pár gáz vissza, hátsó kerék satufék és imádkozás hogy megáljak és ne mennyek bele !!!(PL: kocsi, nagy munka gép, nagy mama ) Szeretek ilyenkor a hátsóval satuzni mert könnyű a hátulya a motornak és nem félek attol hogy megelöz a segge!!!
Szevasz Petii!!!

sajnos oldalt nem tudok mondani semm a Raptorol vagy más kipuffogokrol!!!
Mert én a Hosubában kérdeztem kipuffogot és ők ájánloták a Raptort!!!
Tunningot kérdezd meg ebben a honlap ügyben ő biztos tallál neked valamit!!
azta kurva bazzeg szep az elozo gumid en a helyedben azert nem mutogatnam oldalan ott vannak meg a kis szorok kozepen emg szarra kopva te aztan igAzi motoros vagy baratom csak gratulalni tudok neked is emg a motorodnak is
Akkooo jó van akkooo Vasárnapra szar időt mondanak, szombat délután meg ráérek.
szombat vagy vasárnap. majd egyeztetünk meg telefonálgatunk 7végén, h "ma jó neked?" ha nem akkor nem, akkor holnap. ha igen akkor ok:)
Bencce, ez mikor lenne?
akkor majd dumálunk norris, és megyünk egy lightos kört, meg az is aki még szeretne!
tamaska, én meg útálom az olyan hozzánemértő faszokat mint Te...
a büdöséletbe soha ki nem csikarsz 24 lovat egy CBR125ből 125ös hengerrel... és ehhez semmi köze sincs az RSemnek...
először gondolkodj, aztán írj...
száguldozó!!! király a dobod még csak most néztem nem tudnál megadni egy pár oan honlap cimet ahol cbr-re vannak sportkipuffok?? vagy a Raptor-nak a magyar honalpját??? köszi elöre is!!! jah CBRacig ugy néz ki h ma meünk fel délután nyiregy-re!! szervizbe visszuk a cbr-eket!! 3 CBR-el meünk nah csá!!!!