Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos a Japók találták ki a driftelést?
Saudi Drift
Igen köszi erre gondoltam

gya ez komoly ez a videó, én nem is szoktam iylen fordulaton használni a kicsikét , vajon ebben van tuning?
elnézést : "2T"
Akk te megy egy segglyuk vagy!menj már a köcsög "2T2 dumával!már unalmas...meg unom is!
thx (ja amúgy meg újságban van, de gondolom te....mind1)
Sziasztok!nem tudjátok hogy hol lehet képeket találni a hétvégi honda találkozoról?
Szaguldozo honnan rendelted a kipuffot?
az a 9,6 tuti h hülyeség 12-13 körül van az szentem egy 2T 125 kb 7secet szokott
JHa tényelg azt a linket amin a videó van rakjátok már be légyszi megnint, mert nem találom
Köszi
Gya mindenki itt szidaj a 6. at a CBRen
Nekem 6000-7000től simán lehet rakni neki, az enyém nagyon jól megy 6. ban is!(Igaz akkor ha többet akarok gyorsítani akkor viszaváltás, de én elég haamr fel pakolom, és viszi)
Hol vetted a kipufogót? Mondtad hogy házhozszállítás vagy milyen költség. Akkor te szerelted fe lmagadnak??
Támogatom a kezdeményezést!
megyünk 7végén egy piliskörre?
hátha most nem esek el
Ez akar leni a szélesebb gumi?
Peresebbet kellett volna venni! Ezt még jobban összehúzta mint a régit.
Amúgy meg vagyunk páran akiknek nem sült meg még semmi a kipu cserétől, de amúgy ha beteszem a sport szűrőt akkor majd én is utána állítom.
Ezt a sok baromságot amit ide beírtok!
most fikázod a 23-24 Le-t, a te rs-ed bizos egy fékezhetelen vadállat lehet, útálom az olyen kis faszokat:)
Szebb hangja van sokkal és hangosabb ammi azért is jobb, mert hamarabb észre vesznek az autosok!!!
Egy kicsit nyomatékosabb lett, jobban gyorsul!!!
Én legalábbis ezt vettem észre!!!
23-24 ló??
ez egy vicc...
Nekkem ahhol megrendeltem a kipuffogot az ottani szerelő állitota be!!!
ÉS ki állította utána a CO csavart v mit neked?
Lehet, még nem biztos....
Persze!!!
Egyszerű az egész csak a kipuffogó rátétele után a karbin rá kell állitani a CO csavart mert meg nő a kipuffogás aránya!!!
A lényege hogy elöfordulhat egyes motoroknál hogy a kipuffogó gáznak nincs ideje a szelepeknél lehülni és ezért a szeleppek meg sülnek egyszerüen elolvadnak és akkor bizony motor generál ami után nem is lesz olyan a motor mint volt meg nem is 2 filér ugy hogy mindenféle képpen ajánlom a rá állitást ha lecserélitek!!!
DE most raktam fel a mocira zsír új gummikat is!!!
Mentek a pancsi-ringre????
65-70 király.Az aeroxos most tett rá sportkipuffot,a kymcosé meg rakás szar.Szét lett baszva benne a variátorja,most meg a légszűrő is baszatja. Nagy hang,kis sebesség...Tod hogy van ez?!
Amugy 6-körül már vége a mókának, és averseny fél 12-kor lesz.