Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát inkább a 65-70, az annyira nem megterhelő a blokknak.De még nem tudom hogy el tudok e menni, de még megdumáljuk.
Csá 50ccm!Sztem tok menni pancsi ringre pénteken.Attól függ millen lesz az idő...De ahogy elnézem jó lec.Ja és 7 körül otthon kell lennem,mer mek vonyarcra.És aszem eljön egy haverom is vagy kettő.Aeroxxal meg Kymco ZX50-el.A tempó 85-90-es,az jó neked is,nem??Na hivj,vagy msn-en dumálunk.
CSÖCSI
Hát azért a jónak elég tulzás.olyan átlag autó....
Sziasztok!

Ez tényelg pontos ez a 9,6s(0-100?) nekem még nem volt alkalmam lemérni, da apa kiakadt tőle.
Mert akkor az nagyon jó szerintem.
Hello!
A te sportdobodnak mekkorák a méretei? Csak összehasonlításhoz kéne...
Jaja.. én is ezen rágódok hogy megéri -e a dolog.....
hát én ezt kétlem, és szerintem kár lenne szétbaszni a motort azért mert hallottál vmit!
egyébként az elektronikai folytás 1 olyan dolog amihez én nem nyúlnék hozzá soha
Lehet tenni a CBR be Injektort? ha lehet akkor az hol a pöcsömbe férne el?
Hali mindenkinek...

Véleményeket várnék hogy szerintetek érdemes lenne-e belevágni a kis cbr-em folytásait kilőni..... Hallottam ez-azt...állítják sokan hogy az elektronika lemásolásával leszabályzó kör nélkül és a karburátoros folytás kivétele után kb olyan 23-24 lovas lenne a kis gép és azért az már nem hangzik olyan rosszul....
Szerintetek melyik szinben a legszebb a CBR 2006 os szinek, :Repsol,Piros,Narancs,Fekte
rockandyroll megadod msn ed?
Hello! Van egy 125-ös Honda NSR-em. Szavazzatok, hogy szerintetek lecseréljem-e CBR-e...
CBR: 2006os, 0 km-es, 4 ütemű - viszont harmat gyenge szerintem...
NSR-em: 160 a vége, 6 litert kajál 100-on, 15. 000km-ként dugócsere(minimum), szerintem sokkal "menőbb", ikerlámpás.

A kockalámpás az enyém volt régebben...
A másik moci most az enyém...
Vélemény??? Köszi! sven
Hát azért ezer éve nincs neked 14-es fogaskereked, mert juniusba tetted fel
egyébként bátyámnak is a 14es fogaskerék van nekem meg a gyári 15-ös az övé kétszeméllyel dinamikusabb de viszont én többet megyek vele végre, persze nem sokkal sztam max 5km/h-val de az sokat nem számít, a gyorsulást nem tudom hogyan dobja meg mert bátyámmal szoktunk pirosnál gyorsulni de ha jól emlékszem mindig én nyertem, igaz nem votl az az élet halálért szóló gyorsulás, de nekem teljes mértékben megfelel a gyári fogaskerék, ha lejtőn megyek akkor felteszem 6ba meg ha van hátszél akkor is fel tudom tenni, de sík egyenes úton megyek akkor 5be kipörgetem 1 picit 11mögé és kuplunggal felteszem 6be úgy hogy megtartom a gázt aztán akkor megy szépen, persze ha valamiért vissza kell venni minimálisat is a gázból akkor már dobom vissza 5be, de tény hogy nálam legjobban a 3-4-5 kopik mert azokat használom a legtöbbet
akkor az naon jó!ezt fogom tenni én is,sőt egy 13-as túlzás lenne??? szerinted??
jól gyorsulna+ egy pöpec dob ,és kira a gép!
akk lesz "nyomatékos" (a maga max. 12 Nm-ével, ) és "jól" fog gyorsulni (a maga max. 15Le-jével )
Csákk Norris for ever!!
Mitől lenne rosszabb? Nem figyelsz??? Eddig nem volt hatodik sebesség a motoron (mármint nem tzdtam használni) Most meg bedobom 6-ba és többet nem is kell a sebváltóhoz érnem. Minden szempontból jobb a 14-es fogaskerék. Gyorsulás, fogyasztász, kényelem és még a végsebesség se csökkent.
írjatok a 06-91-334-455-re! látni fogja az egész ország a véleményeteket!!!!!!!(rtl/megy az ingyen reklám/)10perc múlva ...esemesben(sms)!
Jól tetted h lecserélted!de végre rosszabbb nem??
de jobb így váltogatni?
Nem az én videóm. Nekem már ezer éve 14-es fogaskerék van a bringán.
10-15ezer kb. nem egy olyan márka!én f.fabri-t vennék!/igen megy az ingyenreklám/
vagy a gyári hondásat, de az 20 fölé kúszik...gixerekre nincs annyi!
ez a drágaság felháborító!!
van még vkinek a honda 2006 125ccm katalógus, vannak tartozékok!külön kiemelve a cbr!!
ott van U-lakat, üléstakaró idom, és honda sötétített "túra" plekó!!naon szép!!!
követem amennyire tudom! hát nemtom...elég fura!de akk nemtod belökni 6-ba?
nagyon kikell pörgetni az 5-öst? tegnap amit belinkeltél video, a cbr-es...ööö az te voltál???
hát akkor inkább 14-est vennék, ha már a nagyobbat nembírja, és legalább könnyebb lenne váltogatni!!!tedd azt te is /vagy mindenki/ ha annyira rossz!
De ez elég jó, meg drága is lehet.
igen erre!!!!!
Erre gondolsz?Ezt én tettem be....
Nem követed a fórumon a hozzászólásokat? A gyári áttétellel csak akkor lehet 6-ba rakni a motort, ha épp egy szakadékba zuhansz vele mert egyébként nem tudja rendesen kiforogni a 6-at.
Szerintem kéne írni egy levelet a Hondának hogy ne szivassák már a vásárlókat a 15-ös fogaskerékkel és gyárilag legyen rajta 14-es.
egy duplabubis plexi megoldaná !!!
(amit múltkor betett ide valaki)
Meg a véleményem az, hogy aki cbr-t akar az fogja magát fogyókúrára!minden kiló számít!!
döntsetek ti!
1,gyorsan mész és éhes vagy! 2,lasssan mész, de a hasad a tankpad!

MELYIK JOBB?? szavazzatok, véleményt írjatok majd holnap reggel 11:45-től a 06-91-334-455!!
nem olcsó!!!!!