Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez egy ilyen nap...reggel anyum állki a garázsból...olyan nehézkes a kocsi...defekt ma készülödök délután de jó megyünk a pilisbe átnézem a mocit jól van-e ,nem megyünk... ez egy ilyen nap volt
Bazd, ma defektet kaptam az egyik szerpentinen!!!
Az volt a szerencsém h nem durdefekt( akkor szerintem megigazitottam volna a fogsorom)!!!
Egyszercsak észreveszem h a hátulja egyre jobban csúszkál, megállok pár kanyar után és látom h lapos ( gyors megmértük 2,25 helyett volt benne 0,7)
eddig csak esedékes volt a gumicsere, most már muszály
csak nálam a rossz oldal többször nyílvánul meg... !de igazad van!van azért jó is benne(csak nemtom mi .. )

most jöttem haza, elmentem egy órácskára motorozni...hát mit mondjak,csak 2szer ütöttek el majdnem... !sok retekzabáló nyíregyi paraszt!
hát azért jó a suli is...nézd a jó oldalát.szünetek,osztálykirándulások...
Sziasztok! Valaki nem jön most délután gurulni egyet??? Margit hídtól indulok, Szentendre iráyába és megcélzom a Visegrádi szerpentint!!!! Ha valaki jönne 06-20-5432-761!!! GYertek bátran!!!! TAlálkozhatunk bárhol....
Mit szólnátok szeptember 18-án egy Euroringhez délután? előtte a 7végén sajnos iyen fél óra motor fél óra zengőmotorsport van, szerintem az annyira nem éri meg... de ha suli van meg iyenek akkor lehet 7vége is (én pl kiveszek 1 napot:)), vagy várhatunk addig amig szabad a pálya mert még nincs fent a teljes szeptemberi program...
hát Z3, én nem szeretem a sulit!inkább poshadok otthon a saját szaromban, mint hogy odajárjak..
nem az hogy nem tanulok, de nemtartozik a hobbijaim közé...nemtom ti hogy vagytok vele...
mindif ez a para hogy jaj suli...borzasztóak vagytok mintha ezzel a majrézással javítanátok a helyzeten
rocky, így szerinted kifog jönni belőle, a 150-160??


suli ÁÁÁÁ!! fákkkkkk!!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ suli ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Nem leeht anynit moccozni ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Kipuff 40
légszűrő 10
ez a Kit meg 10-20
Szal kb 60-70ezer az egész cucc.
Az hogy a garanciát befolyásolja-e azt nemtom de engem már nem igazán érint mert nekem novemberben lejár a két év és ha eddig nem jött ki rajta semmi garanciális hiba akkor már nem is fog. De mikor megkérdeztem a MaxxPower-ben, hogy mit szabad és mit nem akkor nekem azt mondták, hogy igazából nem érdekli őket semmi csak az elektronikának nem örülnek ha megbojgatják.
És ha összeszámolsz mindent akkor menniybe fáj Neked még van rajta garancia? Hogy érinti ezt ez a tuningolás?
Ő nem ül semmilyenen!
Ja a színe csak azért fontos, mert találtam pár matricát, és azok tök jól mutatnának a repsoloson, a tankon.
Úr isten!!!
Nem 8 h milyen szinün ülsz!!!
(én azt hittem mindegyiknek ugyanolyan a kormánya, meg a tankja, de ha tévedtem akkor bocccsi )
ez egész jól hangzik, és mit tartalmaz az a "tuning kit"?



Valaki nem tudna nekem csinálni egy fotót egy repsolos cbr 125-ről, ahol a képen a tank és az óra lenne benn mega akormány, tudjátok mitha rajta ülék.....
Hát mivel a kipuff és a légszűrő már megvan ezért azt mondta a Jana, hogy valahol 10-20ezer körül lesz a többi alkatrész és a pados-méricskélés.
És mennyibe fáj ez neked???
A télen én is akarok rajta variálni:
- A1-es jogsi
- gumicsere
- dob
- felnicsik
- rendszámtábla tartó tartó csere
+ valami kis tuning nekem is kéne
Van hozzá valami tuning kit, mint az FMX-hez.
Mit csináltatsz rajta???
Na, nekilátok a motor-tuningnak. Csak most nem lesz pár napig motorom mindegy, a plusz pacikért mindent !!!!!
A szakik kb. 18 LE-t igérnek. Kicsit várom mááááár hogy kipróbálhassam az operáció után
bocs én kisvárdán lakok
Lehet nem tom csak azt tom h Derecskén lakik is 50es papíral van gépe ahova én járok suliba ott most lesz elsős és most az ismerkedésnél az én csapatomban volt.
petii ???