Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most mi van?A mögé...
az mögé
ugye a cbr-en elég kicsi fejidom van.Az mögé mennyire lehet behúzódni?És esetleg egy nagyobb lexi mennyivel teszi ezt jobbá, vagy már ott a baj hogy a motor tul keskeny?
ennyire gyenge lenne?nembírja a gyárit??az dúrva...ez most betett!!!
ez gáááz!pl ilyet még nemis hallottam
kösz amúgy a választ
végre egy normális ember!!
neekem gilera gyorsaságim van 5000 km alatt még csak láncot kellett cserélni igaz nem is hajtom csak azért uadhúzom neki de általában vigyázok rá és majdnem mindig pover nyitás alatt közlekedek mert nincs pénzem javításra épp annyira húzom neki amikor vadulok
De nekem 50 ccm es apriliám volt faszom nekem sincs 3 misim meg benzinre még1x annyi :(
figyelj aki 1.3 misiért vesz motort az gondolom tudja szervizelni mert van pénze
Ez van mert a szervizesek mindenért szolnak a kis köcsögök:( az apriliánál nekem jo volt mert haverom volt a szervizes és azt mondta hogy ezt megse látta XD
EZ a baj pl akkor a sportlégszűrővel mert azt cserélgetni nem oylan jó dolog
na Rallyboy szóval ha magát a motort tuningolod szóval motortuning henger,dugo stb. azzal elszáll. Sportkipufogotol is azzem de erről a szerviznek nem kell tudnia a dobot mikor viszed vizsgáztatni akkor visszacseréled.Szóval a motortuningért harapnak csak :D
hapi3000 nem tom hogy állsz vele de nekem nem kéne rs125 igaz faszán megy meg jól is gyorsul de kibaszott igényes rengeteget kell szervizelni ami megint csak +péz meg a fogyasztása se kevés. de ha rám halgatsz akkor azt csinálsz amit akarsz:D
Akkor ha elárulnád azt nagyon megköszönném
_Nekem ugye még nincs de tom hogy mitöl száll el a garancia!
Hy!
Aki tuningolta vmilyen formában ciberjét annka hoghy érintette a garanciáját, ha volt rajta??
Nagyobb fogaskerék előre? még a gyárit se bírja el nagyobbal még az 5.-et se forogná ki
adtak ajándékba egy GREX sisakot??
hozzájukvágtam volna az tuti..

elég sokáig használtam olyat.. fosss...
AKINEK CBR-E VAN MIND FIGYELJEN IDE!BOCS A CAPS LOCK BEVAN NYOMÓDVA ,NEMAZÉRT ÍROK NAGGYAL MERT HANGSÚLYOS....NA DE MIND1!végre sikerült kinyomni!!
majdnem elfelejtettem mit akartam!
de mondom!
mondok valamit: első fogaskerék csere!!!!!!!!!!!!!nem próbáltátok???
példa: Derbi Sendra Xtrem!gyári 14-es fogaskerék ,szervíz,csere 17-re!ment addig 65-öt (elég gáz) és utána pörkölte a 85-öt ,dombról lefelé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mien van a cébéerben??vki nem cserélt?
2-3 számmal nagyob, lomhább lenne gyorsulásra, de végre +10-15akár....
de ha kisebbet, akk jobban fog gyorsulni!!(gyári 9,6sec 0-100km/h helyettt akár 8,5!kitudja,bár ez városban lenne jó!!)
Gondolom Te se csak egyszer láttad a Jurassic Park-ot

Először végighasít itt... aztán itt.... utána pedig kiontja a beleidet.... a lényeg hogy Te még élsz... de ők már vigan falnak

Najó, énis megyek lefeküdni
Nem neked ...
Lásd: előzmény

Jól néz ki az RS!
motocris nem tom mit akartál este felé elég bamba vok:D:D
Szóval ugye T-rex (1. kép) VS Raptor (utolsó kép )

Nemtom.
Talán ideje aludnom.

Szerintem.
olvasatok bele az rs fórumba első oldalon már leirtam amit tok köszi:D
De elég pörgős gép igaz a rendszer rá 120000 forintba lesz de akkor nagyon fog menni...
Moatani ára kb 1350000 mire kész van és annyit adtak ingyen hogy első szervíz átiratás :D azaz 15 ezer forint értéket:D
Na mindegy haverom dt 50 adtak egy grex sisakot meg egy shox kesztyüt amit együtt simán 30ezer vagy több...
Alig várom meglegyen nekem fehér lesz ami képen nem dögs annyira de élőben lehidaltam mikor megláttam a feketére várnom kelene okt. akkor meg már alig tudnák motorozni:S
Ott a kép az enyimről is (rs 125 topik)
Köszi
Most "nemazért", meg minden, de az lény a Raptor logo-n nem egy T-rex véletlenül?
Tudom, szőrszálhasogatok. Jól néz bájdövéj.
le a kalappal!hangja szép?mennyivel jobb?számolj be...bár tovább még nem néztem (szal ha leírtad előre is bocs)