Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Száguldozó, a kipuff hangolásról mondanál valaki bővebb infót?

Kalas, ez egy 4T-és motor, emiatt gyenge viszont a blokkját se olyan egyszerű megsütni. simán lehet vele non-stop koppon menni. A víz se forr fel benne.
Sziasztok!
Jön vki Kunmadarasra hétvégén Észak- Borsodból??
mi van akkor ha a cbr el hosszú útra indulsz, lehet e végsebességen sokat menni vele?
A kipuffogó cakumpak 55 000 ft volt ( 47 000 Ft a dob, 3 000 a ki szállitás, 5 000 ferakás és hangolás)
A celuksz meg azért van mert elengedte a a ragasztás mert egyszer már eltört a bura és most ideiglenesen igy lett megoldva!!!

msn: vighlaci@msn.com
király lett a dob
majd megnézzem élőben is
Helló Száguldozó.
Nagyon zsír a dobod... Mennyibe fájt? Ja és komoly az indexeden a celux tuning Van MSNcímed? Meg tudnád adni?
Na de most fére a gumikaél mert meg jött a Raptor kipuffogom végre!!!!
mi van akkor ha a cbr el hosszú útra indulsz, lehet e végsebességen sokat menni vele?
Nem tom pontosan!!!
Tegnap le kellett raknom 10 000 ft elöleget és holnapra meg is lesznek ha minden igaz!!!
De kb még egy 10 000ft!!!
Mennyibe lesz neked benne ez a gumiszett?
Milyen felszereléssel csináltad a vidiót? Am faxa lett
hali mindekinek

üdv cbr -esek. találtam mégegy oldalt csak nem magyar
na de mindegy nagyon komoly

ez az egyik : www.honda-tsitinis.com/cbr125p...

ez a másik: www.tdr-racing.com/catalog/ind...

mindegy nagyon komoly nézétek meg.
hali jó cangázást
hali mindenkinek

új tuning kittek
klikk ide: www.honda-tsitinis.com/cbr125p...
nagyon komoly
pöpec a videó!!
aztan mig te mentel 3kort a palyan o egy felet..
Be mész bármelyik gumishoz akki motorokal is foglalkozik és kész!!!!
Én is most cserélem le a gyári gumikat, mert a gyári hátsó gumim multhéten szerdán defektes lett és most csak egy ideiglenes gumi van rajta!!!!
Amugy egyel nagyobb lesz elöl is meg hátul is!!!
110/80 17 és 90/80 17
Csáo!
Kérdésem lenne , hol tudok cbr 125-ösömre nagyobb gumikat venni és mennyiért??Jah és valaki tud magyar honlapot ahol tuningokat tudok ránézni??

Köszi
Rocky majd gyere már fel msn-re ma 19:00 óra kor. Addigra vissza érek..... na most megyek
Újonnan vetted??? mondjuk erre fogadni mernék...
Így volt!
Nem olyan rossz az, hogy nem emlékszel mikor tankoltál utoljára!
ja aztán 80 percnyi pályázás után mentem is tankolni aznap másodszor, ő meg még akkor sem:)
..... hát ez olyan mint amikor Norissal mentünk hungaroringre. MOndom neki, majd tankolnom kell előtte egyet, meg utána is. így néz rám: Nekem most nem kell, mult héten tankoltam... ja boccs
Hehe, múlthéten 170 km-et mentem 3 liter benzinnel És az a mókás ,hogy csak annyit tettem, hogy bedobtam a váltót 6.-ba és full szabályosan közlekedtem
Félrelértés ne essék, tudom hogy a motorozásnak nem ez a lényege és ha hétvégi élvezet motorozásról van szó akkor énis tépem neki ahogy lehet, de most a héten csak munkábajárásra használtam a gépet és a csúcsforgalomban nem nagyon szeretek pattogni.