Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

7-től lesz 10-ig a Dózsa György úton.
Meg én egyedül sztem nem megyek fel. De még megpróbálom Száguldozót beszervezni meg a tesóját hogy motrokkal gyerünk fel.
Szept. 9-én, hol lesz a demonstráció???
És mikortól??
Le vagytok maradva! Jöjjön minél több motoros!!!
Szeptember 9.-én lesz! Lehet szervezni a találkozókat!
Gyóóóóóóó a régi nevemmel léptem be de hogy MiskolciHondás vagyok. Most meg nem tudok belépni, a régin, igaz nem otthon vagyok .

Pesten demonstráció lesz
hát ha megjön a jogsim addigra menni kellene .Apa is jönne(yamaha Virago 535), meg amúgy is sokan megyünk(mennek)Miskocról.Majd még kiderül h mi lesz Nagy buli biztos.
Grat!

mi lesz pesten?? ??
K*va eső!!!
Menni akarsz a pesti demonstrációra?? Mert ha mész akkor lehet megyek én is csak egyedül nem nagyon van kedvem nekivágni
Megvan a vizsgám... yeeeeeeeeeeee
Tiszta rosz volt, 40-50basztattam városba, De hazafelé a merci lemaradt picit Igaz utánn a elment mellettem 150el Nha most még 10 nap, és remélem kézbe is vehetem a jogsim, remélem a pesti "felvonulásra"már emg lesz
Szegénykémet, még meg kell mosni, a tegnapi szakadó esőben való moccozás látszik rajta
Széles utat!
eter éve ezt szajkózom de látom sikerült fölfognod egyébbként nem volt ez kérdés ez állítás volt
igen, ezt pont kifelejtettem!aeroxomon (nemtom láttad-e már) középstandar, és tök lazán ment, bár emelőt én mindenféleképpen szereznék, előbb utóbb úgyis kellesz!egy ninja,gsx-r,vagy cbr...
tologatva szar lehet !
meg télire tod!tehermentesítés stb...de ezt te tod!
Ha van állvány akkor gyorsan megy, ugy még lehet hogy nem is kellene kivenni, csak mert így csak hogy simán le van állítva a moci 10centinként tologatni kell.
ahogy elnéztem szép a csík a mocidon!hát Norris nemtom, van-e értelme kivenni...sztem pont elég a ránézés...szerintem...bár te tod!
az igaz, h úgy az igazi, de nem éri meg...az se 100%!érted...
de végülis télen, mikor unod az agyad, nincs jobb dolgod, hát hajrá!!!
na jóéjt mindenkinek!
Amit én kaptam az teljesen jó volt, de a következő alakalommal kiveszem a kereket.
nekem olyan van, és hiddd el szart sem ér az a "feltevő"(inkább, ??befűző??)!naon kiteszi a szélére!nem is használtuk...

sok sikert holnapra!kalappal! mien géppel mész am?saját?
Nem szándéxom, igaz ez a mai "oktatás" nem sokat ért 2óra (6helyedt...)eőben nem láttam semmit És még fázztam is
Sok szerencsét a vizsgához! MEg ne bukj
JAh Adee igen arra a motorosra gondoltam akit írtál...Észre sem vettem h rajta van
Ma voltam Miskolcobn, forgalmit "tanulni", persze bőrruha meg minden, úgy átáztam mint az atom:P a bőrkabátom volt vagy 20kg , tiszta izomlázam volt utánna.Holnap vizsgázom, reggel Csak ne essen

Valaki itt írta h felnicsík, én azt javaslom, hogy olyat vegyen amihez van feltevő.
hát erről másoltam le a dobot a cbr -re és holnapra rajta lessz kiváncsi vagyok a hangjára
hello Tomek lehet hozzá kapni kipufogót remust is az 60 ezer de én csináltattam rá 1 dobot ami ovális és 2 csövü lessz a vége hát holnap lessz rajta ha minden jól megy úgy hogy küldök képet rólla de a hangja kicsit hasonlit a drz 400 hoz de csak 1 kicsit
kár h már kb 3 hónapja belinkelték
És neked ennyit kellett ezen gondolkozni?
De azt sejted,hogy ez nem egy régi 600 RR hanem egy CBR 600 FS I ? Ugye?