Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zsír jól néz ki az új RS . Ha 4T-és lenne és nem kerülne annyiba mint egy használt 600rr, akkor még be is vállalnám. Nekem a farokidom tetszik különösen
Jaés egy kép
csak annyit hogy az olaszok értenek a designhez:D
Hali
Igaz rs 125 van(2006) vagyis lesz mikor hazahozom kb péntek vagy hétfő már csak a papirokra várok.:S
De mentem már nem egy cbr 125 el ezen semmi tuninng nem volt igaz gyorsulása nem egy 2 ütemü aprilia de az biztos hogy szerelgetés nélkül pár tízezer kilómétert elmegy nem pörgi szét magát.. az ára az Apriliához képes megkönnyebülés:S a fogyasztása körülbelül a yamaha ybf 125(az a postásmotor) lehet egy szinten amivel rutinoztam meg forgalomba is azal voltam na az kb 60% város 40% nem városon evett 3 liter ami szerintem ilyen benzinárnál jó.
Köszi bybybybybyb
1 kerekzni lehet ciberrel? ha van rajta 1 jó kis kipuff rendszer és össze van hangolva?
Na mutatok 1 baszott jo képet !!!!!! Éljen a CBR
Nem mert haverom haverjának sportdob van rajta és annyit ment vele de lehet hogy hátszélbe dombon le nekem egy Aprilia sr 50 em volt 1 hónapos se volt 1500 km el megpukkasztották
Dehogyis, ez butaság. Szerintem csak viccelt valaki. Hááááát, azért a 150-hez köll más is szerintem.
NEm tom nincs sportdobom majd most akarok de én kihoztam 130-at belőle..
Adok egy cimet és ott megnézheted hogy azt irják hogy visszavettek a súlyábol meg a teljesitményből amugy a CBR 120 at megy alapból? Sportdobbal meg 150 et?
Itt valami tévedésről lehet szó. Van 06-os CBR125-ös ismerősöm és full ugyanaz minden , csak a színe más.
Jah mint a Cagiva Mito 125 az is papiron 25 LE pedig 40
Ohh nagyon kedves
Lehet hogy csak papíron annyi
Persze, legfeljebb letiltalak
Hát. thx az infot. de tudjátok hogy a Honda 2006 ban lejebb vett a teljesitményén a CBR nek? anno 2004 ben 11 KW mostmeg 7.4 KW.
RockandyRoll felvehetlek msnre??
Jaja

Én nem is olvasom a többi topikot ezen a fórumon
Viszont szerintem az RS 125 totyikba se menj mert ott meg pont ellenkezőleg szólnak róla..
Háááát, itt túl objektív véleményre ne számíts!!! Kicsit elfogultak vagyunk a kis CBR-rel
Személyes tapasztalat szerint sok jót tudok elmondani róla. Négyütemű révén nem oylan gyors végsebességre de nem feltétlen kell a nagy sebesség az élvezetes motorozáshoz. Nagyon szelíd motor, vajgép . Mentem már 125-ös RS-sel, nekem ahhoz képest jobban tetszett, nem csak azért mert nekem is ilyen van, hanem mert sokkal agresszívabban kellett vezetni. Semmilyen műszaki problémám nem volt eddig vele. Szóval merem ajánlani.. bár várom a többi tapasztaltabb motoros hozzászólását.
már mint nem a motor info hanem hogy mennyire jött be nektek stb.
Hali én most szeretnék egy CBR 125 R-t venni és kéne pár info a motorrol ha segitenétek benne akkor azt megköszönném!!
Hali ...
Valaki tudna nekem mondani egy helyet ahol a sportdobomat össze tudnám hangolni a mocival??

Köszi
NA akkor azt megnézem. Nekem is van egy gyorsulásos onboard csak digit-fényképezővel lett csinálva meg semmi hanszigatelés v vmi igy sajna alig hallani a motorhangot csak a menetszelet az is inkább csak recsegés
Nagyon állat a kémény!!!!

A videót nem én csináltam, de nekem is van fönt az oldalon egy onboard videóm. Azt úgy csináltam, hogy egy hungarocell dobozba belefaragtam a kamerát, majd powertape-pel fölragasztottam a tankra a cuccot. Jó móka meg minden, csak nemtudok a tankra hasalni a kamera miatt.