Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2-gvel az aggódnod
gondold azt h uj és tegyél ugy mintha bejáratnád. de nem kell agódnód, előbb utóbb ki kell dobni benne a dugót, és akkor bejárathaotd
Aha, hát szerintem én is részletre veszem a cbr-t, vagyis a szülők....De azért ha mondjuk nézel egy használt 125-ös rs-t, az annyi mint egy uj cbr, és akkor inább a cbr-t venném, mert az legalább uj, és azt én járatom be, meg stb.
ha jól tudom akkor nem... meg kedvezményt is kaptak de sztem részletre van, ha jól emléxem
a 2ütemű motoros feelinget meg a lórúgást meg kell fizetni egy RS 250-es 2 milla.... nem kell mondjuk újat venni, ki lehet fogni jó használtakat is.
egyébként szerintem ahhoz a cbr is drága, hogy megtanulj rajta motorozni. mivel azt kb egy szezonig használod mert egyszerűen megunod, és gondolom aki nem az első hónapjait tölti rajta már szeretne kicsit többet menni és néha már jobban odahúzna neki de hát nem lehet....
TYT! Te egybe leperkáltad az 1 300 000 ft-ot?
Na ma voltam szerelőnél a robogóm alapjáratát beállitani.És rákérdeztem a cbr-re való leo vince kipufra.Az a tény hogy csak dobot nem lehet rá venni, egész rendszerbe tudják csak hozni, mert a dob nem megy rá a gyári csőre.Az ára elég húzós, saccra ugy 100 000 ft körül mozog.
Amugy a cbr vs RS!
A cbr ideális kezdőmotor.keveset eszik, olcsó.
Az rs sokat eszik drága is, és 40-el megy többet.
Az a véleményem hogy akinek van pénze az vegyen RS-t, akinek nincs az vegyen cbr-t.De ha lenne annyi zsé hogy rs-t vegyek,akkor se azt vennék, mert annyi pénzért már motort veszek!!!Nem ilyen kis zümm zümm 125-öst.!
hehe az akkor fasza ilyet fogok venni azt megtanulok vele motorozni
kapcsold be a 125ös motogp-t és olyan. alacsonyon nem oyan jó csak pöfög mint egy trabant de ha megindul olya 6-7körül és nyit a power szele később akkor beszarsz, teljesen kisimul a hangja és visít :) superbikeban is írták, hogy iyen hangot tényleg csak a pályalelátóról hallhatsz
Nem rossz csak igy videón azért mégis más a hangja mint élőben:D nem ijen kis szar fingós ugye?
menj fel youtube-ra és keress re rsekre és ott hallasz hangot. egyébként tök változó. pl furcsa volt h jamalnak nagyobb a hengere de valamiért az enyémnek tök mély hangja van. sokkal mélyebb csaba mitojánál meg krisz rs-énél is....
Tyt meg tod adni msn ed mert akkor bezsélhethetünk rs ről meg ha tudsz valami hangot is küldhetsz
igen, jobban megy!
A Futura ténylegesen 150 körül ment... ha nagyon jó kedve volt akkor 160at, bár az ritka volt. Egyszer sikerült összehozni 2személyjel is a tényleges 160at /hadd ne mondjam mennyit mutatott az óra../
Az RS-sel 162 volt a maxom, bár ez felírható annak a számlájára hogy ruhástól 100kg+ vagyok. Phoneman 171et ment vele a maga 70 kilójával.
Igazából az RSen 2személyjel érződik az hogy erősebb, sokkal kevésbé érzi meg az utast mint a Futura... összességében ez szerintem egy jobb motor, bár vezetni igen hasonló a kettőt!

A futura 250be ment el 50esként /265ért vettem/, szóval szerencsére nem buktam rajta nagyot!
Tyt!jobban megy az rs, mint a futura?
a futura mennyit ment?és az rs mennyi megy?
mennyiért adtad el a futurát?
mindenkinek bocs,naon tüzes vok,ettem ma paprikát....értittek,hogy van ez!
egyetek sok paprikát!egészséges!
nem akarok vitát szítani.
gondolkodj el azon amit írtál..

nincs értelme hasonlítgatni, ezért nem is kezdek bele 101edjére.
jójó lehigadtam !csak nemértek vmit...
1,cbr-nek áll naon jók a fékei...
2,az is igényes (bár nemannyira mint az rs....de annak megvan az ára...)
3,ha megtehetném, és se cbr-t vennék, mert naon teccik az rs...(bár szeretem a 4T dörmögését, bár a cbr nem rendelkezik ilyen tulajdonsággal -halk naon-)
kérdezett valaki-valamit te agyoniskolázott!
Megoldhattad volna annyival is,hogy te a CBR-t ajánlod
most nem értem a pattogást..
senki se utalt arra hogy nem szereti a CBRt.
hűtsd le magad...

csak leírtam mind2 előnyeit
én arra szavazok, hogy mindenki kinyalhatja ,aki összahasonlítja a cbr-t az rs-sel!
ha van pénzed rs-t veszel!!!!!!!!!!!!
ha nincs cbr-t!!!!!!!!!!!
1 300 000Ft-od van akk szard le a fogyasztást!!!!!!!!!!
aki nem szereti a cbr-t az húzzon a rákba!!!!!!!!!!
(akinek inge vegye magára)
előre is thank you!!(azaz köszönöm-gyengébbek kedvéért-)
Én az RS-re szavazok
Hát,

RS
Jó futómű, jó fékek, igényes kidolgozás, nagymoci feeling, nagy teljesítmény.

CBR
aalcsony fogyasztás, bicikli feeling (ránézésre) , megbízhatóság.

mérlegelj.
Az hogy vékony, az igazából előny, csak látványra hátrány. Inkább a teljesítmény a problemó.
szerintetek meik a jobb cbr 125r 06" vagy rs 125 06" nekem mind a 2 tetszik csak az rs igényes és sokat fogyaszt de jól megy a ciber meg eszméletlen keveset csak az a baj hogy az egézs motor tök vékony
Ezt milyen műhelyben végzik el? mert sztem abban a szaküzletben ahol megveszed nem nézik jó szemmel hogy hozzápiszkálsz sztem le is veszti a garanciáját Othhon persze meg nem igazán megoldható.. sztem..