Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az volt.Azt irták itt többen hogy nem hasonlít a 600rr-re.Hát ha az ujra nem is, de erre igen
Ez kérdés volt?
Nemrég kérdés volt hogy a cbr 125 melyik nagytesóra is hasonlít.
És ugy gondolom hogy megtaláltam.NÉzzétek csak a lámpát, és a hátsó ülést......
Valaki keresett tegnap,vagy tegnap elött felnicsíkot : www.tankfolia.hu
tomek, lehet
jóvanna!ien...bár sztem nekem se teccene ez a szitu .De most ki mien.érted...
Téma váltás!:msn-ed van?telót cserélhetnénk!mármint számot
nemakarom hogy sok kanos motoros hivogasson !
vegyél fel!fenn vok most is!!
lol!! hátha ennyiért!! figy,holnap sztem megbeszélem és felugrunk haverokkal,azt akko elnézhetnénk egy pár boltba ahol valszinu satöbi
uhh most jut eszembe!
ha megszerzem 125 jogsit, akkor csak rá 2 évvel vihetek utast?
igaz ez???????
valakinek volt már ebből problemó?
vagy pl.:megállítottak vkit, akinek fél éve volt jogsi, és vitt utast!
volt ilyesmi vkinek?
írjatok vmit!
SZIASZTOK!
Egy kérdésem lenne CBR 125 ös mocihoz lehet olyan kipufogót kapni amitől nagyon jó hangja lesz amotornak és nem ilyen szunyog??
Előre is köszi
én mikor 20án voltunk gyömrőn akartam szolno a rendőrnek hogy csakegy helyzetjelzője ég hátul de nem mertem,hátha megállít ha megyek motorral...
Suzuki Hayabusa fórum, 9. oldal 189--190--191(!)
lefikáztátok mikor csak jót akart!
de mind1...nem gáz csak hát szarul esett neki gondolom
am félreírtam!nem NSRkid, hanem Nsrkid
de sztem tudok talán szerezni...
egyszer igazán összefuthatnánk nyír1en
jah oksa tom bencce bocsi csak nem tudtam h kire gondol,NSRkid dick nem is emlékszem rá
nem bencce te LÁMA!
más...ööö
NSRkid
Ja amúgy meg itt olvastam, lábtartó karcingatás, FULL HÜLYESÉG!
valaki jól írta, leér az ha jól döntöd, és még ktyú se kell !
én kb~ 1,5 éve minden cbr hírt elolvasok az újságokban!
Mivel a legegyenesebben a Superbike-ban írták le a véleményt, ezért onnan idézek:
"IRC gumikkal eddig csak hegyi bringákon találkoztam, de a girnyó távol-keleti abroncsok rendesen melegedtek, és elegendő volt a tapadásuk lábtartó-karcingatáshoz is."
nemakarom senki tudását megkérdőjelezni( ), és ezt nem is azért írtam...
Remélem azért ennek hisztek majd...(bár azt tudni kell, hogy aki ezt nyilatkozta, az rendelkezik egy kis pályatapasztalattal.... )
Döntsétek el TI, hogyan is döntitek a gépsast!

tamaska:jó az aerox fejidom , nekem aerox van, és megse ismertem (először)
micsoda?
engem hagyjatok ki, semmilyen kapcsolat nem fúf cbracinghez, és nem is adtam el neki semmit
petii, mi már lerendeztük, szóval tuti nem rólam van szó
CBRacing!! kiaz aki berágott rám?? bencce?
petii!először is:nekem pestről van, hozták nekem!
2:nyíregyen 1 helyen lehet kapni, MotorMánia(Ady Endre-kórház mellett-)!de az nemjó minőségű és 1hónapot kell várnod !szal az 1 szar hely....hagyjuk...
én a motor linetól 5 percre lakom-gyalog-!!(2ucca)
akitől kaptam az egy olyan ismerős, aki berágott rád, egy hülye beszólás miatt...
talán (idő kérdése) tudnék neked szerezni (az ő segítségével... )
milyen szín kellene?vastagság?
na majd meglátjuk!mindenhol szar idő van???
mert itt igen !nem lehet majrécsíkot szélesíteni...
pedig még van egy kis hely
én szoktam látni barcikán, azt hiszem az egészségügyivel szmben lakik,mert ott láttam már egy párszor állni,de az 50-es sztem nem 125/50 es
A kereszt témához hozzáfúzném, hogy ennek semmi köze a Náci jelképhez, ugyanis ez a jel eredendően a Máltai lovagrend jelképe.
De hogy hogy lett a motorosok egyik "jelképe" azt nem tom.
Azzal lehet összefüggésben amikor a Máltaiak lecserélték a lovakat motorokra. És a jelük megmaradt........

Sziasztok! Meg tudná nekem mondani vki, h a Máltai kereszt milyen kapcsolatban áll a motorozással? Egy tetoválást szeretnék, ami a motorozással kapcsolatos. Ez a minta nagyon tetszik, de először szeretném tudni, h hogyan vált motoros jelképpé, vagy egyáltalán mit jelképez. Aki tud vmi infot ezzel kapcsolatban, az légyszi írjon! Köszi
CBRacing!! nem tudnál nekem segiteni abban ha majd lesz idöd h szétnézzél nyiregyen vagy megkérdezgesd a haverjaidat h hol lehet nyiregyen venni felnicsikot?? mert voltunk fent pár napja a benellibe nem volt,a kis suzukiba nem volt,a motor linébe nem volt,elöre is köszi
Komolyan mondom lehidalok!
1 hétre mentem el (Horvátba:1 db (125) cbr-t nem láttam ) és annyit írtok, hogy felér egy nyári olvasmánnyal...jut eszembe....na mind1
Visszatérve!2 óráig olvastam (lehet én vok béna)
Bencéknek boldogságot, névnapot, szülinapot, meg mindenki másnak, a ledek jók!egy szóval ennyi!
ha gondoljátok tok feltenni mocis képeket,egyenesen horvátból!!
(megjegyzés:180~ családi képből, 100 kb csak autó,MOTOR!! )
megyek csucsni...
elsősorban
cooool
Természetesen arra van esősorban!!! De szebbé is tehető kinek ezzel kinek azzal..