Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

JOLMONDOD
rendszer cbr-rre?ne nevettes én is gondolkodtam rajta de szerintem felejtsd el.a cbr gyenge és az is maradna rendszerrel is .bár ha televagy
ide valahogy filmet nem lehet ferakni?Mert nem találom a videók között
jah emberek olyan videóm van jégen motorozás gyóóó szöges gumi meg minden, talán ninjával, ha jól láttam (innen van a videó, nagyon nagy)
Mért a jégen nem lehet motorozni?
Az A1-et hogy csinálod meg télen? A kresz rendben? de rutin, na jó ha találsz fedett pályát, de szerintem oylan nincs, (kipuffüst), de akkor is ott a forgalmi vagy azt tavaszzal? vagy hogy?
megpróbálok... de ez még pár hónappal odább van!
az is csak busa
ruha?sportdob?ne röhögtess hát nem tudsz alkudni?
A turbó busa
de az rs drága.Oké hogy megy, de megpróbálok kijönni anygilag.Amugy ma számolgattam, ha télen nekiállok az A1-nek, és becserálem a benellit cbr-re, meg talán valami ajándékot tudok kunyizni a hondába, akkor mennyi maradna sportdobra, esetleg egy rendszerre.Meg még ruha is kell.
ott a pont
ahozképest mi nem?
spettaciolo tökéletesen egyetértek veled a 125s cbr tényelg unalmas, 1hayabusához képest!
a cbr is
a roller unalmas tud lenni
nem láttam csak szalonba meg uton mellettem ment el 30centire.de télleg ne is figyeljetek rám
oké igaz még csak 15 de akkor is kevés lenne ,neki jó motor de...
Z3 úgy mond véleményt h még élőben cbr125-öt nem is látott
rá nem kell figyelni minden topicba írogat minden félét
Unalmas Nem tudom miylen leeht az unalmas motor, talán a riga, de az sem...
Serintem ő üljön rá több fajta motorra is, és amelyik neki bejön, olyat vegyen.
és miért?
szerintem meg jól teszi
holvagytok
Hi.ha rám hallgatsz nem cbr-ezel.nekem volt,tuti unalmas.egyszerűen gyenge.most rs-ezem.
Jah igen, és szerintem NSR-nek teljesen igaza van, hogy az alacsony fordulat nem azt jelenit hogy kevesebbet fogyaszt, ermt erőlködik. Erre 1 pld. NEkünk a teherautó fordulatszámmérőjén fel van tüntetve h mikor h fogyaszt.(díztel 2000ig forog) 500-1200ig sokat 1200-1700optimális, 1700-feledt sokat! ÉS ez így van az össze motornál is, igaz nem dízel meg tb, de alacsony fordulaton ha erőlködik, töbet fogyaszt!