Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mivel 125ösből nincs új
:O Tzr 50?
15ezer forintér kiveszik a folytást!!!!!úgy megy 103at!!!!figyelj add meg haverod msnjét és akkor segítek neki
Halászteleken (lakóhelyem) egy 25 éves gyerek vett egy TZR-t. Hazahozták jaj de örült a gyerek (de elötte lepengettek 750ezret) és bejáratás után (3 hónap), azt vette észre, hogy csak 45 a végsebessége. Erre visszavitték a Yamaha "szaküzletbe" és ott azt mondták, hogy az összes ilyen motor gyárilag ennyut megy, de 50-80e körül meg tudják variálni neki, hogy ne legyen folytás a mocijában. Jól járt mi?
Z3 evvel nem fikázni akarom a mocidat, de neked is így volt? Azóta se gondolok TZR-re. Maradunk a cbr-né (remélem az nem ilyen mocc)
Hmm vagy 800m vagy 1km.
Mért mekkora volt a leghoszabb egyenes?2km-en csak begyorsul....
ÉS oylan 120 feledt től meddig tart míg átmész 140be? (mert én még nem voltam nagyon hoszőú egyensesn ahol olyan 128tól többet tudot volna menni)
CSak azért hogy nem e pici e....Meg hogy menne alattam, mert gracz kb akkora mint én, de biztosra megyek inkább.
5ösbe 132...hát wazze az szép=p lehet már úgy behasalsz hogy a motor alatt vagy
nekem még mindig 6osba max 130...de jó azzz :D
50 ccm!! alattam söt az összes haverom alatt akinek CBR-je van ment 140-et!!! csak jol bekell hajolni!!! márpedig itt nálunk van vagy 8-9 CBR!! amugy 1.-be:40 2.-be:70 3.-ba:100 4-be:120-22 5.-be 132 6-be 140 km/h-át megy!!!és az egyikkel babrálva lett vmi és az szinte mindegyik seb.-be 5-10-tel többet megy!!!
gracz!érdekelne alábad mérete a szembogarad átmérője!!!kösz.CSá
CSá gracz! Ugye alattad ment a cbr 140-et.Kiváncsi vagyok arra hogy milyen magas, és milyen nehéz vagy, hogy ugy mégis mekkora ember alatt megy el, és hogy neked nem e pici ez a gép.
kösz.CSá!
SASSZEM: itt az e-mail-em! , mert még adós vagyok egy képpel!küldj vmit hogy tudjam a tidedet vagy felőlem ide is beírhatod

gracz@freemail.hu
felvettelek
gracz!! engem valszinu h érdekelne és nem is vagy messze!!! vegyél már fel lécci msn-re:benelli13@freemail.hu köszi
mooga!ne hidd, hogy az egy vas amire felnyomod a motort... azon van gumitalp, és arra teszed fel!az nem karcol, gondolnak az ilyen esetekre!
Fütött garázshoz gratu!kereket leengeditek? ...bár oldalstandar-en fura lenne
Akkor ha vkit érdekel a GUMI szóljon!
kb 6x jobb mint a gyári, sokkal gyorsabban lehet vele venni a kanyarokat, nekem nagyon bejön!
A villással csak az a baj, hogy összekarcolja a villát!!!
Télen enyhén fütött garázs, és a mocc szönyegen!!!
de nembaj...van univerzális!azt a villa alá kell tolni azt csá!és ti cbr-esek!hogy tároljátok télen a gépsast?
Emelőszem a sportmotorokon van!igen eltaláltad, arra teszik fel a motort!az nem csak télire jó ,hanem karbantartáshoz!(pl.:felnicsík,láncápolás,stb..)ja meg tehermentesítés.
hülye kérdés...de lehet cbr-re középstandar-t felrakatni?
Mi is az az elemő szem? amivel felrakod tére, és egyenesen áll? (mint a középsztenderen?)
Szerintem nincs, de tudsz rá esztergáltatni emelöszemet.
(ez saját vélemény)
A cbr-en van emelőszemnek hely?(gondolom tudjátok mi az!)
válaszokat várok