Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemtom ki hogy van vele de Invaderrel tegnap voltunk egy kis 550 km-es túrán a Mátrában. Nagyon komoly volt!!! volt olyan rész, ahol kb. 4-5 percen keresztűl csak jobbos-balos-jobos-balos kanyarok váltogatták egymást, semmi egyenes. Klasz kely nagyon tetszett. Voltunk a siroki motorosfelvonuláson is. Aztán persze délután nagyon durván eláztunk a viharban. Meg kellett állnunk annyira erős volt a vihar, szal egy szántóföld közepén álltunk a motorok mellett és vacogtunk a hideg víztől. Jaaaa, délelött megállítótta két feltünően rosszindulatú motorosrendőr a 21 motorból álló csapatunkat és nem igazán értettek a motorokhoz sem, szal nem hitték el, hogy 125-ös a gépem, úgyhogy a forgalmit is meg kellett mutatnom nekik, szal ez az 50-esként használós móka szerintem nem annyira tuti ötlet. Végülis a 21-ből 3 motorost jelentettek föl jogsi-problémák miatt, szal nem azok a jó fej "csak azért állítottunk meg, hogy megcsodáljuk a motort" típusu szuperzsaruk voltak.
Augusztus 4-6, sárvár.
Lesz tankacsapda koncer, streetfighter show(mókus, erdős csaba), 25 km-es felvonulás.
Srácok tudd valaki valamilyen motoros napot vagy tallálkozot mert akkor elugranánk a bratyomal!!!

Elöre is kösz!!!
hello tejfogú! Most nézem debreceni vagy! A multkor is mikor bennt voltunk dbe kinnt voltatok a mikepércsin és ott stoppiztál! jól nyomod! Meg madarason is láttalak mikor dob nélkül nyomtad! ja én újfalusi vok!
TEjfogu!Te S.R.T tag vagy?Mert ismerősnek tünk a videóról. És 2.-be egykerékre áll neked a cbr?

A cbr 150-nek a lámpája télleg jó lenne bele, az már egy jó kis frissités lenne.De a honda mérnökeit ismerve nem lesz beépített index......
Movistaros jól nézne ki, de mondom , most festettem repsolosra a garázsunkat, és egész jó lenne ha egy repsol cbr 125 lenne benn
ja az kemény!

a bikepicsen vagy egy nagycsomó kép róla..
tudjátok mi lenne a jó?Ha a cbr 150r-re hasonlítana (gondolom ismeritek)!itt nálunk nem lehet kapni az a gáz!na annak a az idomon a visszapillantó,a lámpában az index és ilyen körökben szal jól néz ki,ja meg hátul is!az eleje hasonlít egy picit még az nsr-re is...szal nekem az teccene!hát nemtudom milyen lenne,de egy Movistar replikát megnéznék
Köszi

A ráncfelvarrás elképzelhető a cbr125-ön, de szélesíteni biztos nem fognak rajta. Az Nsr jó volt, de sajnos a kétüteműek ideje lejárófélben van.. Ha a Honda nem kezdi el gyártani a kis cbr-t, akkor biztos nsr-em lett volna, de 1.2 millio forint egy 125-ös motorért egy picit sok, főleg, ha az ember 2 év mulva egy nagyobbat szeretne. a motor "örökéletű" de sajnos ez sem elnyűhetetlen

NA balesetmentest mindenkinek..
Ugye engem a cbr vásárlása csak 2007-ben érintene.....
Hát talán ha változtatni fognak rajt akkor: injektor, első lámpa alkja, esetleg beépített első index, talán picit szélesebb, DE alényeg hogy jövőre is legyen REPSOL-os!!!!
(Elárulok egy titkot!A repsol honda a kedvenc csapatom, és Pedrosa a kedvenc versenyzőm, és ennek örömére már a garázsunk is Repsolos festést kapott.)
Helló!

Most indulok nyaralni Horvátországba gondoltam feljövök és szólok.
Július 30tól augusztus 6.-áig oda vok. Majd képeket csinálok és majd beszámolok róla.
Remélem jó lesz az idő mert most itt a házunknál nem úgy látszik. Motorom is most kap 1 hét szabit. :)
Majd gondolok rátok. Na nektek is jó időt és motorra fel.

Helló!
elnézést:szálkásodás
De tejfogú,az nsr jó volt úgy ahogy volt,ez más!am jó a mocid ,és a rácsozás az idomban!!!GRATULÁLOK!!ja am így is keveset fogyaszt...de az injektor az jó lenne!!jobban mehetne egy kis babrával...meg hát külsőre egy kis szálásodás nem ártana....
ja
mondjuk ez az injektoros téma sztem bele lesz combózva a motorba :D nem 3 litert fog enni, hanem csak kettőt :)
követni kell a trendet.de szerintem semmi drasztikusnem leszmax. a motor terén
emberek, ha az nsr125-höz nem nyúltak kb 10 évig, akkor ehhez sem fognak 3év után

de ha mégis én nagyon mérges leszek!
próbáltam keresni képeket....de nem tláltam!de sztem nem csak a belső újul meg,remélem egy fokkal nagyobb lesz(na meg egy parányit erősebb)!és jókis kerekek,és fasza lesz gép!de az árától félek
Én szerintem is új lesz, mert ezeket úgy 3 évenként leváltják!!! és nem tudjátok hogyan fog kinézni???
Én szerintem is új lesz, mert ezeket úgy 3 évenként leváltják!!!
ez igazz, hogy régebbi lesz de a konstrukció maga az elég "fiatal" !de figyelj ha pl.:lesz új cbr ,lesz a régi pici, és lesz új injektoros,nagyobb akk az lesz drágább vagy a réginek lesz az új külső és a motor marad....na szóval érted !de azt én nemtudnám h injektoros jó-e ilyen piciben,mivel én tudom, hogy 50-esben az egy "kaka"!de mivel a cbr 4T (ezt mindenki tudja,aki nem az vessen magára...) akkor rohadt jó kis gép lesz (én úgy tom hogy a DiTech az más néven injektor),és akkor lehet majd számcsit is babrálni,amitől naon jól fog menni!!!
Hát tudod ha kijön az új modell a régiért már senki nem ad ki sok pénzt 1évvel öregebb lesz akkor is ah nem jön ki az új modell asszem Rocky mondta hogy 2007be jön
Z3!nem az a lényeg hogy öregebb lesz,hanem az ha újítás lesz ...de én ezt nemtom!de ezt te amúgy hol olvastad?vagy honnan szedted? !ha igaz, az naon jó lesz