Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az én álnevem PISTIKE!és én a családok barátja vok!és én vok a 6000-dik hozzászóló!
ezazzzzzzzzzzzzzzz
Pistike?milyen családé?ez nekem sok új infó
egy fél napig nem nézem fel,és már megy a "kinek van jobb motorja téma"!akit nem érdekel vagy nem szereti ,az menjen és keménykedjen máshol!főleg név nélkül!
Hálás köszönet:Pistike-család barátja-
én is kipróbálnék egy CBRt de attól tartok nagyon lekéneitatnom a tulajt hogy odaadja nekem egy körre
haat nemtom jo lenne bele szervalni egyet :) egyebkent szep kis laza kuplungja van a cbrnek a tzrhez kepest sztem :)
50-esbe nincs power szelep... 80-asba már raknak vagy még oda se kell??
AA nincsen semmi gond :)
majd ha meglesz a 80-as henger akkor mar talan ellenfelre talalok a 125-os cbr-ben :P
Van msn-ed 50ccm? ott megbeszélhetjük a cbr-es dolgokat!
jaaaaaaaaaaaaaa, én azt hitem, hogy az erőre mondod h nem tudod h mennyi van benne, csak nagyon kicsi(mármint az erő) Én így értelmeztem kellett volna 1 vesző(tom és is kihagyok ilyenekt )Én NS1 ről nyergeletm át, ahoz képest is vékonyabb.
nem erorol van itt szo hanem meretrol es eleg mini
Várj most leeht h én vagyok eltévedve, a legsissebb CBR a 125-s nem?
TE 125-sr ültél?MErt nem hiszem h attól erősebb a 50-es TZR, csak úgy alapból.
8,5pacis.és 18lesz majd nekem is
sztem szep de lehetne nagyobb is!!!
a tzr 7 loeros ha kiveszi ka fojtast de 18 lesz majd nekem par ezer km mulva :D
NE FÉLJ,KIKURT ROSSZ
miert? nem itt a meretekrol volt szo pont??? sztem kicsi
Benci! Ezen csodéálkozom h meglepődsz. A TZR-ek oylan huszon akárhány pacisok igaz? NAh a CBR 14nem tudom mit vártál tőle.De amúgy nem értem a dolgot ide a cbr fórumba mindenki csak fikázni jár a gépet?
hát hogy nézzem meg ott ha nem hisz nekem de ksöz.ha egyátalán nekem jött
Ezt most amúgy mire írtad? vagy csak úgy?
de az egészhez
Ma gecc a tzr utan raultem egy kis cbr-re nemtom hogy ero mennyivna benne de naon kicsi sztem
Jamal!!! www.szuki-motor.hu www.yamaha.hu www.honda.hu onnan vettem az adatokat
Itt megkora elírások vannak?? nem létezik hogy az 50-es tzr kb a leghosszabb....
??????