Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ki ne adjatok már annyi pénzt órára!nekem is hiányzik,de az csak egy óra!amúgy meg van ilyen kis naon picike,öntapadós hátú nemtom hány száz forint!rányomjátok és kész!és gombelemes!ja am a honda plekó jó csak egy picit drága!ha bukógombát akarsz,akk kell vágni az idomot,mert ilyet hallottam...na mind1
10ezer veszek 500ftért egy autós órát azt kész
uhhh én meghüyülnék óra nélkül
hali :)

elbirja a sisakot sőt van amikor 2 is visszek magamal .
te figyu milyen órát barácsoltál a vassadra?redes kis digitális vagy valami köridőméröset?
asszem látam honda márkakereskedésben a kíegészitőkatalógusban valami ilyesmiféle órát
nagyonkicsi volt és asszem 10 ezer volt ára. de van gyári túraplexi dupla és fekete
vagy füstszinű az volt 22 ezer de van givi az meg 18 volt.
erre a műveletre én is készülök
El is felejtetem, ma jól megtuningoltam a műszereket!A kormányra ráraktam 1 órát (hogy leshessen mér ni az időt 2 város között )
dehogy bántjuk Sasszem!az adatlapodra tudsz feltenni képet.ha megnyomod a nevünket akkor láthatod hogy mi is raktunk fel.na jó nem mindenki rakott magáról
fyrgi_86 A visszapillantó igy emgbírja a sisakot?:O Én nem emrtem rárakni, vagy jól klátom egyáltalán, a viszapillantó az?
Miért bántjátok szegény saszet, ki tudja blejön itt a motorozásba és levág mindanyiunkat Inkább örüljünk hogy nő létére motorozik!

Én is szándéxom majd a gumit lecserélni, 1-el nagyobbra, ha ez elkopik, és az emsokára itt van nekem.

Ma végre lesz rutin tanfolyam, legalább legálisan ülehetek kicsit a gépen
hali mindenkinek

voltam a balatonon a vassal + 2személy mármint utassal
átlag 3 liter / 100 km győr - ........ zirc -veszprém-balatonfüred-révfülöp. aztán visssza kb 120-130 km
volt az út oda.aztán meg visssza kölöt jönömm. 1,5 óra alat értem le de veszpémnél már szétment
a seggem meg a lábbam is 80km/h utazó de a balcsiparton 90-100km/h .
zirc előtt a cseszneki vári szerpentinenn 60km/h döcögtem 6 sebbeségben.
jó kanyargos és faszán lehet döntögetni a vassat .gyertek el győr felé aztán kimegyünk
a ringre. Rába ring écsen van.
Na petii!!akk ha gondolod máskor szólsz,és talán össze is futhatunk!
De am nem gáz 50-es jogsival vezetni?Na jó majd írj !pá
igen CBRacing!! én egy repsol-os CBR-el voltam a haveromé egy fekete-ezüst, és kisvárdárol mentünk fel oan 40-50 km a 4-es felöli uton,mert délután strandon voltunk és gondoltuk felugrunk mert tuti vannak este sok nyiregyi robogosok fent
azon vagyok...és a te képed hol van?!
Felejtsd el ezt a kérdést, ha jót akarsz, főleg a 22Le-et amúgy 2 liter ha 6000-nél váltasz! De téged ez kra ne érdekeljen ha nem ilyen motorod van, me még engem se izgat, amúgy annyit fogyaszt, amennyit mész vele! Engem se fog érdekelni, hogy ha lesz egy gsxr-em hogy mennyit eszik, hanem hogy mennyire megy!
Mennyit fogyaszt egy gyári cbr olyan 6ezres fordulat körüli váltásnál és hány lóerő gyárilag?
És mennyi a fogyasztása a 22 LE-ős cbr-nek?
Jóvan!!!!!!megnéztelek magamnak!!!!!!petii te voltál az és egy fekete cbr-es csákóval érkeztél !ugye !hol is laksz?
Peti!!!!!!!!!!De ott voltunk de nem motorral!!volt 3 cbr:fkete/fehér,gp, meg talán (azt nem láttam jól) egy piros féleség
ott bicoztunk!meg ott lakom közel
de ismerősök a robi-sok
jah bocs kimaradt MA voltunk
CBRacing!! haverommal voltunk fent nyiregyen 2 50-es CBR-el 2 robogossal mentünk oda a foci csarnok vagy mi mögé ahol volt egy csomó robogos,te nem voltál ott véletlenül?? oan 8-9 ora felé
Hát szágudozó ,ha minden igaz akkor lehet lesz még egy er-5 cbr páros!mivel apámnak kawa er-5-e van ,nekem meg most aerox,de ha lesz rendszerváltás lesz nekem cbr-em
(levagytok fényképezve, kunmadarasról,bár ott még nemláttam hogy borultál volna...)
Jaja olyan volt most haver simoján figyel
mibajod van ? leszünk még többen is de ennek is örülök hogy legalább egy valaki van itt a közelbe aki aszfalton motorozik,jogsival meg normálisan megy
Csatlakozom
SASSZEM MAJD LŐJJÉL FEL EGY PÁR képet rólad meg a mocidról!
Banda?!