Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Le erre két ok van:
1.1évvel öregebbek lesznek
2.jön az új CBR
Az igaz, hogy jöbőre le megy a cbr-ek ára (de úgy rendesen)
nyilván nem olvastad azt a részt amiben leírtam hogy fölnyaltam az egész pályát persze aztán kedtem belejönni és az nagyon megvigasztalt mikor haverommal fölmentünk a hosszabb pályára és a tetejénél elzúgott és olyan gyorsan csúszott lefele hogy nem bírtam utána menni persze nem lett semmi baja
ok. de elobb készítenem kéne ...az meg hosszabb folyamat
Èertovica! legjobb, leghosszabb, legváltozatosabb pályák viszont Èadca mellett vannak a lengyel-szlovák határnál.
ja oda szoktunk menni.De snowboardozni Chertovicén (így kell írni ) tanultam meg 40fokos lejtőn szal egy párszór felnyaltam a pályát
E-mail-en küldök?!
Miskolctol nincs messze a határ! Viszont Gyor....annál inkább Z3 mi is járunk csúszni, gondolom ti donovalyra...én is szoktam oda.
Mi meg síszezonba járunk át szlovákiába ez kb. 1éves hagyomány (vagyis mióta fater megszerette a sielést)
Én is fogok majd szlovákiába átjárni motorozni, csak az a baj hogy én az ország másik végén lakom
Bocs elírtam Egyre hülyébb leszek
A milka sötétlila nem rózsaszín!!!
Milkának hívják a nagymamám macsekját is.bár nem rózsaszínű meg nem is csoki de jó fej macska Brit kék macska vagy mia fajtájának a neve
Tyt! Várjál akkor még a legjobbat nem is tudod! Most akarok milka feliratokat csináltatni a gs 500 matricák helyére! Elég komoly lesz:D Amúgy a színe tényleg nem tecc nekem sem,de ez volt olcsón,meg nagyon motort akartam! :D
Budmyke!
öööö nem a levegőbe beszélek, nálam nagyobb kékhelyzetjelző,ledsor,neonfan nem volt a világon :)
A régi szinyóm az roskadásig volt rakva kék fényekkel, amik nekem is oltárira tetszettek! 15 évesen :)))
az előző apriliába csak 1 zöld helyzetjelző jutott, a mostaniba meg semmi :) aztán még elveszteném a garit :D:D:D:D

alkalomadtán összefuthatunk 1 gurulásra! úgysem láttam még élőbe Milkaszínű gs500ast :)
üdv
Tyt! Nem is te lennél,ha nem fikáznád le a mások cuccait! Mivan ha neki ez tetszik! Bár tényleg kicsit DISCO FEELING!
Ja amúgy respectellek mert egy olyan rs mint a tied próbálkozott velem gyorsulni és nem sokkal volt lemaradva,Bár nekem Én+utas+doboz+tanktatyó ,de jól ment a kis gép! Tényleg faja paripa! Tolja mint az állat! GRAT!!! Csak mondtam ,hogy nem szeretem az olasz dolgokat,de ez a saját magánügyem! Viszont,ha egyszer üsszefutunk szívesen kipróbálnám a lovad!:D Na minden jót!
semmi sztem azt már nem találják meg
épp ezt akartam mondani...

majd kinőttök ebből a hülyeségből is :D
Az én mocimban is voltak ilyen cuccok de kivágtam belőle az összeset nem diszkó motor
RockandyRoll!ez naon jóó lett,mostmár látom!kérlek majd akkor csinálj képet ha csak az világít!előre is kössz
Pistike-család barátja-
Kék led-et raktunk a helyzetjelző helyére, és megcsináltuk hogy külön lehessen kapcsolni a világítástól függetlenül. Magyarúl lehet vele olyat, hogy nincs rajta a gyujtás a motoron de mégis ég a kék led (rohadt jól néz ki úgy, bevilágítja kék fénnyel az egész lámpabúrát). Szal van neki egy külön kapcsoló a villahíd alatt.
RockandyRoll!az gyári lámpa?
Huuuu mim lett nekem is!!!
ok. joccakát! pápáá
Felvetelek msn-re