Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elképzelhető!!!
Nem hiszem hogy tul sok ER-5 és CBR páros van m.o.-on!!!
az tényleg elég távol van tolunk
Hát, visszatérve a gumihoz, dönteni jól lehet ,még lábtartó karcingatás is belefér szóval.Szélesebb gumi jól nézne ke de az új gumit nem kell ahhoz lecserélni!Majd ha elkopik...Nem tudom hány számmal de 110/80-ast bőven elbír még a felni szerintem!!
Ő Ürömön lakikén meg pomázon
jo, akkor honnan vagytok? ki a másik tag?
Banda hát eddig ketten vagyunk de gyüjtünk embereket csak hát Rocky se jelzett vissza.
de drága vagy! merrol van a banda?
ahoz hogy fogjad magad és csatlakozz hozzánk ahoz sajna messsze vagy engem meg nem engednek el Győrig főleg egyedül nem
hát ha mao. déli esetleg keleti részérol vagy akkor messze. ugyanis Gyorhoz kozel lakom.
Te se vagy közel
sullyedt
Szlovákiában laksz?
dehogy, hol vagyokk még attol!!! csak érdeklodtem......
nem akarom lenézni a képességeidet sasszem de sztem még ezeket se használod ki döntögetésnél igazam van?akkor meg minek nagyobb/szélessebb
lehetne de nem tartzom értelmét
Srácok!! hálás koszonet! tudjátok jogsi megvan, rutint meg most szerzem hozzá.
Kozben már rájottem, hogy ha ledoglik nagy sebességgel, meg kell mozgatni hogy tudjam uresbe rakni. koszi mégegyszer mindenkinek
még egy kérdés: lehet ebbe vastagabb kerekeket rakni??
Húú emberek, annyir írtatok, hogy már el is felejtettem hogy mire mit akarok reagálni Nekem nem pirellim van az tuti, hanem az az I... valamicsoda amit már előtem írtak, szerintem az is elég jó, csak a közepe kopott kcsit, de a majrécsík vaci új!(nyíregyről hoztam ott meg nem nagyon kell azt használni)
Váltó:
Ha állsz, és nincs üresben, és hiába próbálod nem megy üresbe, akkor kcisit mozdíts a motoron, és akkor könynebben bevált.Meg amúgy rá is kell állni a lábnak a váltásra.
Uhhh...Száguldozó!
ugye titeket láttunk kunmadarason?er-5 cbr felállás...
Szerintem jó
MT75 Slick
Bocs: Pirelli
Én nem tudok sok véleményt mondani a pirelliu mt75!Pedig az enyémen is olyan volt mikor megvettem csak minta nem volt rajta Tök sima volt már szinte
TZRen pirelli van és rohadt jó.nekem szinte semmi tapasztalatom nem volt mikor mentem a TZRrel először (max.biciklis tapasztalat meg elméleti abból viszont rohadt nagy ) és nagyon kellemes volt már akkor is.most hogy már valamicskét fejlődtem még jobb
Ezzel meg csak az a gáz hogy apám a fönököm!!!
Hát azért lenne fura,mert nekem az Aeroxon van pirelli,és enyhén mondva rohadt jó!
Ezért lepődtem volna meg h pirellit tesznek a cbr-re is?na jó mindegy