Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudja valaki hogy jövőre is lesz-e REPSOLOS festés cbr 125-be?
Itt csak az ember feletti képességekről folyik a vita !nincs itt veszekedés....
pár hete az már elmúlt
Npár hete: Cbr vs NSr meg hasonlók...
nem volt semmi veszekedés itt mostanság ütem meg motor témában!
Nem ti, úgy általában.
Motor????Ütemm???????Hol vesztünk mi össze ilyenen
Ez az örökös veszekedés
Ha nem bírjátok 1 mást akkor ne foglakozzatok a másikkal, de ez az áléandó veszekedés, h ki az okosoabb, ki morotja jobb, + ütemek, tök felesleges, nem tatszik, úgy sem tod megváltoztatni a másikat, a motorját meg pláne...
Sutyerák!

mi van az Aeroxszal? rendőrségen feljelentéttek? nem lett meg? jaj de szerettem pedig azt a mocit =(
"no meg bun"kó is vagy
tüzes egyéniség???inkább határozott meg nem csípem a hülyéket
Ja én csak 165 cm magas vok, mikor 16 éves leszek kb. 170 és akkor nem nagy nekem a 125ccm-es cbr???
Jajj ne vitatkozzatok mááár....ti tudtok váltani,és tudok nézni...ennyi az egész!most nem lehet mindenki jó mindenben!amúgy 10 éve edzek,és amit nem írtam oda az az h Országos második lettem a Véraláfutási versenyen !!Z3 csak felvilágosít mindenkit nemakar ő rosszat...sutyerák látom te meg tüzes egyéniség vagy
bocsánat nem tudtam h távollátó szakember vagy elnézésedet kérem remélem meg tucc bocsájtani
én értek hozzá gondolom elmondom neked de hát hatéged nem érdekel...
Z3 te nem birod ki h ne szólj bele mindenbe!?
nem tőled kérdeztem hanem CBRacing-től
Több éves felkészülést és rendkívül jó fizikai álloképességet igénylőhatalmas szellemi munka
gyóó mi történt most velem!
Elmetnem motorozni, uncsit tesó kisértem haza (ő bicaj) kényelmes 40es tempó srác izzad mint áalt de jó .Hegyre fel megyünk midnenm , nha mondom én fordulok oszt jövök haza(15km)jövök jövök kényelmes 80, előttem kocsi (kanyarok miadt nem tudtam megelőzni) (olyían t hahol ugye életben nem jár rendőr, stb.)Jövök jövök, egyszer csak nagy szirénázás minden , nézem szemben 4 motorosrendőr, villog mint atom, feláll, és nagyon idegesen mutogat az út szélére.Megálla az előttem levő autó, hát mregállok én is, mert nagyon midnekttőnkenk intett.Már agyamban jön elő h hát igen izé jogsi nincs stb. De a redőrök mennek továb.Gya mondom mi van néztem utánnauk 5motoros ilyen láthatósági mellényben.Mondom megint biztos van valami Rendőr moccos felvonulás.Aztán vagy 150bringás elé mellette. Úgy megkönnyebbültem. Mondjuk már gyanus is volt valami hogy fénykpéász csávó áll az út szélén , meg mikor visszafelé jövökakkor is . Aztán Int az utolós rendőr h indulhatunk.Nah mondom spuri Aztán megint kocsioszlop előttem nézem kombájn megy elől, kinézek a másik sávba semmi, nem is tett ki 1ik kocsi indexet h előzne, én meg index visza 1 full gátz, aztán kezdet utánnam előzni a töbiekk, de valamiért nagyon lemaradtak Jó Kalandos hazaútvolt
mi ez a távolbanézési világrekordod?meéljél már 1 kicsit erről h zajlik 1 ien
ez igazzz
elnézést ha kötekedtem
az elindulás más,meg az 1es erősebb de ha dinamikusan akarmotorozni az ember akkor bizony 6000fölött kell tartani!fölig szerpentinre fölfele.ott min 8-9ezernél.
elnézést!én már indultam el......
Háát nemtom...és már indultam el 4000-től is!igaz nem "sportmotor" volt!de egy 50-es senda
6000res fordulatszám alatt dinamikátlan dehát az összes 50es motorra igaz ez.6000fölött viszont megindúl mint állat!de eszik is