Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az mx 6alatt akkor megy ha power alatt tartod vagy csak néha nyitod ki
hehe!ez jó!annyira nem megy 6 alatt?
háát akkor az jóó,hogyha tényleg ennyira minimális a cbr fogyasztása,mivel nekem az aerox eszik 3 litert,de az csak 125-ös!bár 4T...
inkább azt hozd fel nekik h a 125ös (aprilia)mx 10litert is képes megzabálni
tudom hogy a 125ösről beszélsz de szerintem 4,6elég kevés habár vannak akik a TZRből is kihoztak 3litert csak azt nem tudom hogy,mert 6000alatt egy rolléréval vetekszik a teljesítménye
de én Z3 a derbi gp125-ről beszélek!!és az neked kevés vagy sok?4,6 lütyő /100
nemhazudok
Hát nehezen hiszem hogy 4,5let enne a derbi mert a TZR eszik nekem 4et
van msnem: maszlik1@msn.com
BASEm!!cbr-t vegyél ne hyosung-ot...nem fikázom!de nem hiába a honda a legmegbízhatóbb erőforrás!azt mondják elnyűhetetlen...én is készülök 125-re (csak legyen zsém) és 100% hogy cbr-t veszek...de ahogy múltkor mondták h lesz újítás,arra már kiváncsi vok!remélem még szebb lesz!
Ja, és szüleidnek mondd azt:1, Olcsó(motorhoz képest,hozd szóba a cagivát ami 1 450 000 -remélem ez működni fog )
2,jó a fogyasztása( nem egy derbi,ami annyit fogyaszt mint apám er-5-e,ami 4,6L százon)
3,egyenletes teljesítmlny leadás(jól megtanulod a váltást,amit te már tucc)
ennyi...
Van msn-ed Z3?
én pl. nem hazudtam nekik(szüleimnek).megmondom én nekik azt is hogy milyengyorsan mentünk persze anyumnak nem mindig tetszik amit hall,faternak szokot de utána meg jön hogyazért ilyet( )
A mai világban ki hisz már a fiának?
1.nem mész vele gyorsan
2.ez csak 125ös és 4T nem megy ez jól
hasonló dolgokat mondjál nekik ja meg hogy városba is csak 50( én is jól betartom ám...)
tedd azt
HOgy beszéljem rá a szüleimet a motorra???
Felveszlek msn-nen jó (mooga@freemail.hu)?
Az bisztos akkor cbr lesz jövőre, adig is széthajtom a simót
Piros körbe szám Vazze hol tanultad a kreszt az az ideális aszfalthőmérsékletett mutatja
Sztem. ha számit a fogyasztás akkor a CiBieR a nyerő választás!!!
Az Orfün megrendezett Hondás bulira nem jön senki (aug.11-12)???!!!
Csak én vagyok az egyetlen baranyai!!!
ha számít a fogyasztás akkor azt vagy esetleg Hyosung GTR125öt bár én egy Hondába jobban megbíznék
Na akkor szented cbr 125-öst vegyek v ne?
ÁÁÁ nem szegülnk meg semmilyen szabályt csak ami egy piros karikába van zárva... mer azt lehet
hát figy ha nagyon állat vagy és keményen húzod neki 3,5,de ahoz sok szabályt meg kell sértened amit ugye nem teszünk...
Napi 30 km-t tuti megyek szentem érdeklni fog a fogyasztás
az az 10perces elég jó
bocsi, tudom nem témába vágó...de aki szeretne nevetni, azok nézzék meg ezeket
nagyon jóóók ezek a videók

www.totallycrap.com/media/craz... ---- itt két kissrác táncol a crazy frogra :D
www.youtube.com/watch?v=qcofZq... ---- itt meg 1 könytárban szopatják 1mást, 10 perces de megéri megnézni, én sírtam a nevetéstől már