Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem túl gyengye egy 125-ös motorhoz. Attól függ mi számít. 130-140-ig beéred végsebességbe akkor jó ez nekem, de ha többet akarsz jobb a 2 ütemű, csak azt meg nagyon kell pörgetni, hogy menjen.
Ja én is néztem azta motort bár nekem csak feketébe és szürkébe tetszik.De valszeg nem lesz belőle semmi mert a TZR-t is meglehet olyan erősre csinálni.Talán majd 18évesen egy GTR650 hogy ne nyírjam ki magam rögtön a gixerrel
igen 4T-s az is, és ha van lehetőség kipróbálni szóljatok mert minden vágyam!
CBR nagyon jó választás lenne.

OFF:Hyosung GTR125 az 4ütemű????mert "csak" 11Le
az igaz, de elöbb el kell érni a 7000ret, mert a 2T-s mocik 7000 alatt tényleg elég gyengék!
Ez a 14-es fogaskerék nagyon fasza. Mármint nem a 14-es fogaskerék, hanem hogy végre van 6. sebesség. I"m lovin" it
Na, holnap lebontom a fenekét az én drágámnak. Indexet kicsit helyrepofozom és megpróbálok kitalálni valamit a rendszámtábla-zörgés ellen.
Cbr Kissebb fogyasztás NSR nagyobb, viszont nagyobb a tejjesítménye is!Nsr ből többet találsz a piacon, CBRből szinte csak új van.Az cbr egyenletesen gyorsul, az NSRt 7000mintha seggberugnának.:D
ez már sokszor lejátszodott itt!
tapasztalat: tökéletes 4T-s 125ös amivel elég jól el lehet levírozni főleg most a nyári csúcsforgalomba jó az alacsony tartományba lévő ereje és tényleg nem kell annyira pörgetni!

de ha 125össel 170el akarsz menni akkor 2T-set vegyél mert a CBR 130ig megy, jó esetbe de a 120mindig megvan legalábbis nekem simán!
sziasztok. motor vásárlás előtt vagyok és szeretném megkérdezni hogy nektek mien tapasztalatotok van a kis cbr 125-el. érdemes e venni? vagy inkább valami 2 üteműt? előre is köszi mindenkinek.
Én ha tudok intek, ha nem akkor bólintok, és mreményekdek h elég nagyot bólintottam
Erefelé amere én járok szinte minden csopperes int!(nah jó azétr van 1-2kivétel)
Ja a sportmocisok mindig intenek,énis mindig intek nekik múltkor meglepődtem mert a külső sávban jött egy Suzuki Burgman (?) szal egy nagytestű robogó láttam a tükörből hogy jön és mikor mellém ért intettem neki és visszaintet,meg az utasa is
Ja, a sportmotorosok azok kivétel nélkül (ha a közlekedési helyzet engedi) integetnek ezerrel
A chopperesek iszonyat ritkán intenek, de általában már távolról látszik a legtöbb chopperesen, hogy miféle. Az ilyen pózer kötsögökkel már nem is próbálkozok. Aki meg normális bringás az már int jó előre. Szal vannak olyan chopisok akik normálisak, de sajna egyre több az ilyen manager-chopperes. Báááááárrrrrrr, nemrég a 7-es úton a Velencei tó magasságában összefutottam az Árpa Attilával (chopper-rel volt). Látta a tükörben hogy gyüvök és lehúzódott. Már messziről láttam a Wolves-os mezét, szal sejtettem hogy Ő lesz az és mikor megelőztem akkor jól belenéztem az arcába és tényleg Ő volt. Utána természetesen illedelmesen intettem, hogy köszi. szal nem minden manager chopperes bunkec, csak ennyi a sztori tanulsága Nem szabad előitéletesnek lenni!!!! De a quad-osok azok tényleg surmók . Azok tényleg soha nem intenek vissza. Bár mióta B-és jogsi kell hozzá, azóta nem is számítanak már motorosoknak.
Nekem a helyi simo-sok se szoktak inteni, már én se nekik.
Nem csak azért mert nemkem is az van , henem mert nem robogó...
Vanrajta váltó, meg nem úgy ülsz tudod ezek az alap dolgok amik megkülönböztetkek 1sport moccot a robogótól!
elsőre tényelg vékony, de könnyen meg kehet szokni
Amúgy szemből tényelg hasonlít robogóra, vagy a robogó próbál meg rá hasonlítni?!
miert? mert neked is az van ??
na jo tenyleg jo kis gep nekem tetszik csak az a motor felszedhetne par kilot magara ugy mint en :D
passz.mondjuk szemből elég vékony
Lehet
(hát nem tom cbr-t robogóhopz hasonlítani...)!!!
de a robogósokból még lehet motoros
Hát nekem ha inte int mindenki, robogósoknak, meg nem intek, mert a robogó "nem "motor.Me g ők amúgy sem intenek vissza.
nekem szolnokon még a chopperesek is intenek persze pár robogós akik nem motorozás céljából hanem pl bevásárolni használják azok nem intenek
Hat amerre mi lakunk minden motorost ismerek es koszonnek igaz meg nem voltam nagy tavon ...
ezert kell tzr ... a cbr kis robogo :D
nekem se mindenki köszön,pl chopperesek nem mindig meg robogósok sem.a töbiek szoktak.meg persze én is szoktam
Lécci skenneld be majd nekem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LÉCCI!!!
köszi