Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1,3at?kitudja?lehet tartani fogja az árát
Sajátom csak 150-155-re képes. Óra szerint. Ezzel célzok arra, hogy kitudja mennyit csal el.
hát ez úgy jött hogy mivel már évek óta regelve vok és egész eddig míg nem lett 125ös jogsim addig egy 50es NSR-t téptem, engem nem talált meg semmi ihlet vagy valami hogy kitaláljak valami fasza nevet ezért lett az NSR, mondjuk tényleg gázos hogy mostmeg már egy CBR-t nyúzok, de így ismertek meg a forumon!
180-al nem láttam még menni 125-öst. ;) Egyik srác mondta, akit kicsit kinézünk, mert nagyképű és a 2006-os RS-el vagizik a városban jogsi nélkül, hogy 190-et fog menni is tartja majd a 600ccm-et is 190-ig. Nem a motorja miatt nézzük ki, hanem maga a srác természete miatt. De tényleg túlzás kiadni 1.3-at egy 125-ösre. Főleg a hiterre veszi akkor 1.8millió is lesz a motorja. Aztán adhatja el 3-4év múlva poton pénzért amikor még hitel van rajta.
Az agyad egy tragédia inkább ;)
Srácok tudnátok nekkem segíteni?
Szeretnék sportkippufogot tenni a motoromra, mert elegem van abbol hogy tulnéznek rajtam az autosok!!!
Ha legalább nem látnak akkor hallanak!!!!
A lényeg hogy csak simmán kicserélhetem a gyárit a sportra vagy állitani is kell a motoron mert eddig mindenkitöl mást hallotam!!!

Elöre is kösz!!!
Na jó, ott a pont, igazatok van.
A 2T amennyivel gyorsabb, annyival megbízhatatlanabb. De akinek ez megéri, hát tessék .

"A piros lámpa a 2T-nek se vált hamarabb".
NSR (előttem szóló)
Ezt hogy hoztad össze NSR, és cbr ed van?
az utólsó mondat rejti a lényeget
Szerintem mind a 2Honda, tehát valószínűleg ugyan olyan jól meg van csinálva!
Lehet hogy valakinek nem számít a fogyasztás, de nem mindenkit vet fel annyira a pénz, (aztuán hogy megvete a moccot), hogy csak úgy le... hogy mennyit eszik.
Nyilván mindenki úgy vette a motort, hogy előte ki próbált másikat is (legalább is nálunk így szokás), és persze azt választotta ami neki jobban tetszik, és amit üzelemtetni tud.
Nekem PLd jobban tetszik az NSR, viszont a CBR-t jobbnak tartom, legalább is arram ahogy/amire én használnám!
ÉS jó lenne már végre túl lenni azon hogy melyik mocc a jobb, 2T/4t, Ilyen márka/olyanmárka, inkább arra kellene ráfeküdni hogy kevesebb baleset legyen!

Jó Motorozást mindenkinek! Vigyázzatok magadtokra!(és a mások hülyeségére!!!)
ha neked meg ez a legeslegfontosabb hogy 6 vagy 15mp alatt vagy 100on, akkor vegyél magadnak 1 csomag rakétát, igérem ha kedved lesz én mindig begyújtom alattad és akkor mondhatod hogy milyen hamar 100on vagy
igaz, az én kis 50es NSR-emnek is volt 15literes tankja, és minimum 700km-ert elmentem vele úgy hogy nem kellett bele olajat venni, de azt is hajtottam ment 90-100al és 4,5-5körül evett de volt amikor megevett 6litert is, pedig csak egy 50es volt! használtan vettem mentem vele 4-5ezer km-t és hallottam csörög, zörög, szal ezért ne mbizom én meg ezekbe a 2T-s mocikba, meg szerintem a száguldozás az nem egy 125ös motorhoz való,mert lehet hogy megy 180al, de szerintem nem egészséges se neki se egy 16éves gyereknek aki éppen letette az A1-es jogsit, meg nem lesz hosszú élete ha folyton hajtva van, én valahogy megbízom ebbe a kis CBR-be, bátyámnak megvan 2éve van benne 14ezer kilóméter, fullgázon volt hajtva mindig és semmi baja!de lehet hogy lesz,nem tudom ez még a jövő titka, de mégis megbizhatóbb mint egy 2T-s amibe volt már 16ezer km plusz még én hajtsam, hát nem tudom, de ennek ellenére nem szólom le, mindenki olyannal motorozik amilyennel akar amilyennel szeretne, amilyen éppen a segge alá kerül!itt nem az a lényeg hogy milyen motoron ülünk, hanem hogy mindannyian ülünk valamilyenen!
Egyetértek az elöttem szólóval.
Meg iylen nagy számoknál már nem oly mindegy hogy most 1 év alatt 50.000Ft-tal több a benzin (máris sokat mondtam ). De azt is figyelembe kell venni, hogy most hogy mész. 6mp alatt vagy 100-on, vagy 15mp? 100 fölött még gyorsulsz, vagy csak vánszorogsz. Én ezért vettem 2T-t (ha már korlátlan jogsim lesz, tuti 4T-s gép).
nem védem/bántom a 2/4t-t csak annyit kellene számolni cbr125-800e(1+1/2évesen-500-550e)10éves 2t 125-400eFt (250-2t 500e gyári szépet kapsz)a különbséget nézve sokkal többet bux a cbr-n.+senki nem tudja mennyit megy el a cbr(kevés a multja)Kellene ám számolni 1kicsit nem biztos az hogy a cbr jobban megéri
Persze megértem és igazat adok Neked. De én vettem egy "féljó" motort 350e-ért most több mint 400e-be van és nincs baja, szóval nem vagyok ott mint egy új CBR. De jó-jó kinek hogy. Ezen nem fogunk összeveszni. (Máson sem) De téveszmét nem kell diktálni, hogy a dupláját megeszi vagy bármi, mert nem 2 literrel ha többet eszik. Van 15 lieteres tankja 3* tele tudom tankolni míg megeszi az olajat addig hogy világít. Onnan meg még bőven van benne olaj, mert a felénél jelez be kb. CBR új technika és at NSR már 12éves körül lehet mert "94-től van Macskalámpás. De lehet még koppra ugyan az a blokkja a régi kör és kocka lámpásnak is. Szóval viszonyítva nem nagyon iskoláz le egy új kis technika.
Amikor jó idő van mindig elmegy legalább 1000 forintom naponta a tankolásra! Én kolis vagyok és megszoktam, hogy hétvégén hazajövök és 250-300km belecsavarok és mikor itthon vagyok nyáron ez még négyzetre emelődik! (hú az már kurva sok lenne) Na mindegy és így jutottam el oda, hogy tavaly június 15-augusztus 30 ig és 2006 június 15-július 12 ig 14270km tettem meg vele ha valaki kiszámolja, hogy ez leosztva mennyi egy napra, ami között sok az esős is akkor kurva sok! Átlagban 139,9 km naponta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ez a nem mindegy és nem kellett csak tankolni!
én nem itélkezek mert nekem semmi bajom a 2T-s mocikkal, csak ezzel a buzi 2T 4T vitával van bajom!
újonnan én is megvenném a 2T-s mocit de használan nem kell mert ki tudja hogyan használták, ha meg tényleg 1 jó állapotút akarok az annyiba lett volna mint az új CBR-em!
de ne mondja senki hogy itt növelik minden fasz geciség árát és akkor nem számít a fogyasztás, azért mégis jobban örül az ember mikor meg tud tankolni 2000Ft-ből mint mikor a 4000Ft is kevés, vagy tévedek?
mert azért ha tudok motorozom de jó lenne hónap végéig kihúzni a lóvéval úgy hogy bulizásra vagy akármi másra is maradjon, de lehet hogy csak én vagyok így vele!
Csak 1 hosszú egyenes kell 140
Megin sok a lama!Tyt nem vagy te egy kicsit túlsúlyos!
Ja és kurvára ne célozgass itt arra, hogy te megdolgoztál a motorodért 17-18 évesen!
Nem led, sima helyzetjelző csak van rajta egy piros gumi.
Rudolf a nagy vörös orrúúúúúúúúúúúúúúúúúú!
amúgy fasza az a led
Én nem akarok vitatkozni,de egy 2ütemü speed csak akkor fog 8 litert fogyasztani, ha szinte mindig a poweros tartományban vagy,viszont ha csak félgázon,ami kb. akkora teljesitményleadással jár mintha a 125-ös CBR-rel nyélgázon mennél,akkor ez is simán elvan 5 liter körül.
Ezután hívjatok csak Rudolfnak!!
Nem csak full gázon kell használni
merre lax?