Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát én arra gondoltam, hogy földobom a napomat egy kis gurigával és megyek egyet a Dobogókő-Esztergom szakaszon odavissza. Szal ma Szentendrén nem mennék át de ez az útvonal nincs messze Szentendrétől ááááámmmm
Na akkor egy jó kis gurulást hozzunk össze.
Mit szeretnétek láttni?
Már kiskunság be van ígérve.
Rocky mikor jöttök felénk?
Az biztos. ő is itt lakik. 13km-al odébb de amúgy itt a városkámban dolgozik
És állat jól streetfighterkedik vele. Mármint a 600RR-rel
Jaja lehet. r.3.14 ott dolgozik neki cbr600rr-je van citrom sárga-fekete
Tuning a kiskunsági turisztikai hivatalnak dolgozhat
és még csak 15 éves. Tegnap voltunk buliban voltak olyan lányok, hogy a kobrát láncra kellett kötni.
Hát hegy nincs de csomó fürdő van meg egy pár jó hely és felejthetettlen táj.
Amúgy ha valaki akkar a motorjára valami tuning cuccot vagy valamit itt van a legjobb szerelő és bármit meghozz olcsón.
Olvass vissza
Tudom,hogy mindenki ejt helyesírási hibákat,de légyszi az ilyent ilyennek írd és ne ien -nek!!! Meg a milyent is!!! Meg mi az ,hogy nincs hegy? Ez a csaj kettőt is visz magával!!!
Jah és azt elfelejtettem mondani hogy Kiskunlacházán a reptérren versenyek szoktak lenni.
most hétvégén tuning&stereo volt
Nem tudja valaki lehet tuningolni a legujabb 125-ös cbrt? sport kipufogo légszürő vagy valamit
Jó motor csak nem akar 130-nál jobban menni na meg egy kicsit gyenge is.
Hát hegy nincs de tok kanyargos útvonalat. Amúgy lehet fürdeni. Van strandunk ahova motrosok járnak.Vala meik nap megbeszéltem a fecóval hogy motrozzunk és mentünk a cbr600rr-el. Amúgy sok láttni való van. Jó hegy nincs de vannak jó csajok meg minden.Ja meg van már 2 cbr125 is.
A képen rajta a Tina is igaz 15éves de itt ien csajok vannak.

Amúgy mire gondolsz kérdez és mondom mi van és mi nincs
Bencee előzmény gombot lécc nyomd meg
Budapesttől délre van egyáltalán valami? (Motoros-útvonal szempontból) Nem sok hegy és kanyar van arra
köztuton, szembeforgalommal meg beláthatatlan kanyaroknál teljesen megfelel az a tempó
Sztem szombatra kéne de nekem 8 csak guruljunk.
Na de most akkor valameik napra egy nagy gurulást lekéne fixálni. Erre Bptől kicsire D-re.
És akkor csatlakoznék. Szombaton kéne szerintem.Vagy ha gondoljátok elmehetünk péntek este a gyorsulási versenyt nézni aki akkar gyorsulhat is.NAon sok motor és autó.
Múltkor a Csabival a Dobogókőre vezető úton kezdtük hajkurászni egymást, majdnem perec lett abból is. Nem szabad ilyet játszani közúton
Nekem nem. Nekem húzz minden sebbeségben. a fékekkel pedig naon meg vok elégedve
tuning nekünk is volt egy NS-1!! csak az régebbi volt a tiednél még kocka lámpás! jo kis moci volt vagy 70-80-nál felváltottam 4-bol 6-ba azt hangja se volt!! de 5-6-ba nem birt forogni neked is igy van?? vagya csak a régebbi volt ien?
Mondjuk vitathatatlan, ha mész 100-al és tudod, hogy ha odarántasz, még van benne power , nem is kevés.
Én is itt a városban van akinek csak egy robogója van és 60nal megy és én simán lenyomnám de nem hagyom őket a szarba mert jót lehet velük hülyéskedni meg élvezzük.