Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Eladnám CBR125-ömet.2004-es 5.000km-rel,kék színű,kis sérüléssel női tulajdonostól
Ára:449000Huf
a szivató mindenkinek visszaugrik azt hallottam
Szövetségesek, áhhhh :D inkább gyarmat, már csak plecsni kellene róla, meg kis szin hogy átszoinezzék az ország tetületét.
De szerintem hagyuk ezt a politizálást, mert végül is ez 1 moccos fórum;)
Meg félek a végén még megáll 1 fekete sötétítettüveges BMW az ajtó előtt

Apropó mocozoás lenne pár kérdésem:
1. Hogy csináljátok hogy ha a szivatót kihúzod, nem ugrik visza? Ez mindenkinek iylen? vagy csak az enyém nem jó?
2. Az normális hogy éán 4.ben képes vagyok a pirosba forgatni a moccot (nem szoktam közelében sem csak 1* véletlen és emglepett)
3.A tompított fényszórónál mondd a 2 lámpának kell világítania?
Hát igen nagyon jól jártunk hogy itt járt kedves "Bokor" barátunk, és megpaskolta a kicsi ferkia felyét hogy jól van...És még mi fizetünk annak a szemétnek a biztonságáért, mikor így is annyi pénz hiányzik, nehogy vettek volna 100e ből 1 távcsövest meg lőszert. és akkor olcsóbban is kijötünk volna.
Meg különben is ki akarta hogy ide jöjjön, vannekünk így is elég bajukln a saját politikusaink miadt is
Mert kiváncsi volt rá hogy igazat mond-e Tony abba a reklám filmben
Gyurcsány Feri és csapata tehet a benzin ár emelésről, az eddig felelős ténykedésébek hatására romlott le a forint és emelkedett a benzin! Úgyhogy ezeket a köcsögöket szidjátok!
Jah de arra nem gondolsz ha lebombáznák ide csomó amcsi jönne elvégre "szövetségesek" vagyunk vellük. Szerinted mért volt itt a bus
Mocskos szemét amcsik mega BUS geci!!!!!!!! Ők támadják irakot meg a többit, az olaj ára ez miatt megy föl de n áluk m,eg 90ft kör van alegdrágább helyen is. Hogy egy hurikán elvihetné az egész országod. Vagy Bonbáznák le az egész országot az irakiak!!! Hajrá IRAK!!!
Na még az volt a mázlia a Ferrarisnak hogy nem motorral voltál.nagyon megaláztad volna
Ma olyan Ferrari-t láttam hogy beszarás. Egy darabig próbált utánam jönni a 10-es úton, de aztán föladta najó nem is meee gyalog voltam.
Jah én nem szeretme az amcsikat, ez nyílvánvaló. (a mocom rendszáma USA val kezdődik ) Remélem ez a legnagyobb hibája:D
Én csak azt nem értem,hogy mikor az amcsik kimetnek irakba, akkor esett a dollár árfolyama, nah akkor miért nőtt a benzin ára? Náklunk is amúgy a bezin olyan 85ft körül van (önköltség) csak jönnek rá az adók,ami nem is baj csak 1 adó mondjuk 20%, a kövnél nemmegint a 85nek jön a köv százaléka, hanem a már 1*megadóztatatottak.
Nem baj lesznek itt még szerintem érdekeségek őszel mikor mindenki hazajön a nyaralásból
170Ft ott egy liter benya!
Sztem 1 gallon kerül annyiba! de nem vagyok benne biztos!Tele vannak a kis köcsögök!
hát ha nagyon pontosak akarunk lenni akkor 1 gallon pontosan 3,78541liternek felel meg!
hát jah.amerikába ezért szarnak arra hogy a 8,1es V8as Chevy terepjárójuk 30vagy 35litert eszik.nekik nem számít.meg ők gallonba mérik.1gallon 4liter ha jól emléxem.
huuuu mindjárt felrobbanok a roh@dt @mcsiknak csak 85ft literje. Itt meg 300fölött sózákránk !!!!!
Gratula
hát egy 150es henger elég húzos, szal drágább mint a kipuffod votl az biztos, sőt ha olcson vtted a kipuffod akkor biztos van vagy kétszerese is
akkor miért nem vettél 125 2tt? jobban megy és többet fogyaszt. ha már ráköltöd ennek a tuningolási költséget ugyanott vagy,2tbe tankolsz ezt meg tuningolod? semmi értelme nem lenne szentem már bocs.
Sziasztok!Nekem is ilyen kis gépem van kb 4 hónapja.......én azonnal cseréltem rajta a kipufogót mert elég gyenge szegény Most még szeretném tovább tuningolni csak nemtudom mivel folytassam.Nekem az tetszik hogy a hengert cseréljem de kb mennyi pénzbe kerül ha kicsérélném egy 150 es hengerre?
Van egy spanom aki Ukránba jár. Majd megmondom neki, hogy inkább az amcsikhoz mennyen olcsó benyáért
Hy!

Új vagyok...

Kinek van cbr 125-e?

Szeretnék venni vmi mocit, de ezt találtam, amit most meg is tudok, csak az a gondom, hogy 185 cm vagyok. van itt vki, aki magas és ilyen mocija van?

balu
csak az a baj hogy hiába tüntettek a benzin ára az olaj ára miatt növekedik, magyarországnak meg nincs olaja ezért meg kell venni drága pénzért és minél drágábban veszik annál drágább a benzin, de most öszintén, mi van magyarországnak,lófasz!egyébként ha tüntetni akartok hajrá, amerikába 85Ft 1liter benzin, hozatunk be tartájrepülővel, összedobjuk a pénz és 1 darabig jól élünk
Szólunk a Talmának majd az elintézi
Ki állunk és leviszük a benzin árat
hajrá .............................................