Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem olyan furcsa mióta átnyergeltem cbr re azót nem nagyon akarnak inteni nekem, mikor én itek akkor meg nagyon meglepődnek!
Nem lehet h obogónak néznek szeből és azért?
Vagy nektek int mindeki?
azt tom h egy régebbi robogó magazinban volt a derbi gpr-el együtt
Haver is modnta vmi ujsagba tzr teszt van de nemtom mekbe engem is erdekel:D de majd lehozza hetvegen :D
Petii!milyen újságba volt az a TZR teszt?
Én pont utolértem egy skoda octaviát valamelyik nap ültek benne 4-en...30-as táblák végig, aztán integet a rendőr hogy előzzem meg, de mondom magamban hogy hátul van rendszámtáblám szal bekaphatják nem előzöm meg őket..... aztán kaptunk egy piros lámpát a jobb elsőről meg hátrafordult a faszi én meg pörgettem mögöttük egy kicsit a moccot 1x2x 9-10 ezres fordulatot... aztán szépen lassan elindultunk m,ajd félreálltak.... kikerültem őket 40-el majd vissza egy gang és nyitott párszor a power.... nem 50-el mentem tovább


NEkem is fekete a cbr em
Tegnap vtam Nádudvaron, ez egy kis falu nem messze rőlünk és egy b octáviás rendőr csattogott előttem vagy 50-60-nal én meg ráelőztem kb vagy 90-nel és nem tetszett neki, utánam jött! Bekapcsolta a villogóját, meg a vijjogóját is a lama! Szépen megálltam, köszöntem!Aztán azt mondja tök flegmán: mi van kiakadt a gázkar vagy nem működik az órája! Erre én nem mondtam semmit! Aztán azt mondja: na akkor jogosítvány, személyi, lakcím, biztosítás! Odaadom neki! Tovább mondja: akkor mutasson egy elsősegélycsomagot! megmutatom neki, közvetlen mellete ott van amúgy az izzókészletem is (azt má nem is kérte) Aztán elkezdte nézegetni a kezével az első meg hátsó fékemet,de itt se talált semmi kifogást! aztán mondta, hogy nem így kéne közlekedni kisfiam! annyit mondtam OK! Magamban pedig: ó te pancser szted mi a faszért merlek megelőzni!!!!
Hát van ilyen is!
Hát remélem, tavaj is elfogadta a rendőr
CSak addig bírjam ki Így is azt várom hogy mikor van műszakváltás a rendőröknél, és hagy mennyek ki 1 félórára
(nek kövezzetek meg hogy jogs nélkül )
amugy a várásrol ha jogsirol van szo akko 3 max 4 nap és megvan addig meg ideiglenes és a legtöbb rendor elfogadja
MA voltam eredetiségvizsgálaton.Eredeti a mocc
Már csak biztosító, okmányíroda, aztán 2-3vizsga, aztám megint okmányroda, aztán várás ÁÁÁÁ Hogy bírom én ezt ki.
neki az életkora nincs meg hozzá
50 ccm neked soha nem lesz motorod. Főleg nem ilyen cbr 125-ösöd. Szerintem te erről a motorról már mindent tudsz, többet mint akiknek ilyenük van. Én a helyedbe már rég vettem volna egyet ha meg nem lenne pénzem akkor abszolút nem foglakoztatna a téma. Inkább kerékpározz az olcsóbb
Akkor én honnan vettem hogy injektoros.Pedig asszem itt a fórumba is irták...Na mind1!Azért télleg jó lenne ha 2007-től injektoros lenne.Bár én tudnék mit változtatni még ezen a motoron 2007-re
Ha nekem cbr 125-ösöm lesz az meg 2007-nél elöbb ugyse lesz meg ugyhogy télleg nagyon izgat hogy mennyire nyulnak hozzá.
Én úgy tudom hogy 2007től vagy 2008tól lesz injektoros. Azért az már durva lesz, nemtom fog-e enni 2 litert.
A kipuffbelezés amúgy engem is foglalkoztat, lehet a hétvégén neki is kezdek a témának.
JAH, ELADÓ AZ ADATLAPOMON LÁTHATÓ YAMAHA!! bj-re meg ökörködni tökéletes
az az igazság hogy karbis!
Én ezt nem értem eddig ugy tudtam hogy a cbr injektoros! És ezen az oldalon is azt irják hogy karbis.Na most akkor mi az igazság?
RockandyRoll Elnézést kérek!
Bár tegnap mikor írtad hogy az nem ly-os akkor még az sem értettem hogy mit akarsz, azt hitem az is fojtás tipus! Késő volt már az nekem

Én úgy tom hogy a kipufban a katalizátor is fojt a dolgokon, nem is keveset.
Hallottam egy ismerősömtől hogy van a cbr karburátorában valami szűkítés. Erről tud valaki valamit?
Én se használom soha a szivatót, ezért még nem is vettem észre hogy gond lenne vele
Mindkét lámpának égnie kell. Minden sebességi fokozatban tiltásig fölpörög a motor bár ezt a fölvetést én nem is igazán értem
A folytás az nem LY-os, hanem FOJTÁS!!!!!

Szerintem nincs szép hangja a kibelezett gyári kipuffnak. Kicsit ilyen ropogós enduró hangja van.
Pedig én már fenem a szikét, már csak fájdalmocsillapító kell szegnykémnek, Nincs valakinek 1 ampulla szintetiksu olaja erre a célra?
hülyeség.szerintem.megérdemel aza mocc egy szép újat
1500nak kell lennie, nekem is annyi és semmi gondom nincs vele, egyébként mi a véleményetek a gyári kipuff kiheréléséről???
sytee Az nagyon jó ár!Én 480 000vettem 2004est, 7000kmmel, és még alkudtunk is
Raksz fel képet?

Sajnos 6. ban nem tom a pirosig sem forgatni, folytás , de majd dolgozok az ügyön.
Szivató nekem sem kell az indításhoz, csak képes aral h elindul a mocc, és kcsit egy, és leáll (hidegen), lehet az alapjárat túl alacsony.:D 1000-1500 körül.(annyinak kell lennie nem?)
dobsz képet a mocirol?
akkor válasz a kérdéseidre:
1.a szivató visszaugrik, ez a fonda specialitása hogy ilyen jóra csinálták, egyébként nekem eddig soha nem kellett szivatót használnom csak mikor kihoztam elösször a szervízből!
2. minden sebességi fokozatba képes vagy pirosba pörgetni de persze nem ajánlatos!
3.és igen, mind a kettőnek világítania kell, a 600as CBR-en meg a nagyobbakon van hogy csak az egyik világít!