Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most én se közlekedet eg yideje full gázon:).
300km-et mnetem 4000-es fordulaton (55km/h) és aztán 600km-et 7000-es fordulaton (95km/h).
Bejáratósa a moci . De ez bőven jó nekem, egyelőre.
de tényleg bencce te eljársz 125ös CBR-ekkel is motorozni, és gondolom nem azért teszed mert annyira szar, én motorozás közben nem fikázod hogy a kurva anyjukat ezeknek a japám szaroknak mert simán itthagytam volna őket, hiába mennek lassabban mint te azért tudod élvezni velük a motorozást, mert különben nem mennél el velük, nem?
ezt a full gázosat megértem. mi a mitos csabával szoktunk náha így közelekedni és meg is lett a baj... többet nem hagyom magam beleheccelni közúton a versenyzésbe
én 50esel tudtam kezdeni. De örülök hogy ez is van.
ettől meg ne félj hogy 50es mocid van, nekem is volt 50esem ment 100al és fater végig ott volt velem a 600as 100Le-s Fazerrel pedig az simán megy a tesztelők szrint 220at, csak tudjátok aki csak fullgázon tud motorozni az már baj, az nem sokáig fog úgy motorzni, mert ha ő nem is de a motorja kipurcanik elöbb utobb!
egyik héten gurultunk egyet Rockyékkal voltunk 5en mindeniknek 125ös CBR-je volt, szal téphettük akárhogy ott tudtunk lenni, én azt mondom jót gurultunk, de el tudtam volna képzelni jobbat is mondjuk olyat ahol nem kell fullgázon motorozni, mert nem félek én a fullgázon való motorzástól, sőtt..
de én tudom a motorozást 80-100 között is élvezni csak megfelelő út és társaság kell hozzá!
valaki írta itt hogy :"ha rögtön 125ösre ültem volna akkor már nem írnék most ide"
Én is ezért nyitottam NSR-el és még kell is egy darabig.
de igen, majd. majd ha kimotorozom ezt. meg majd ha tényleg érzem a dolgokat. én személy szerint azért kezdtem ekkorával mert tudom h önkontrollom nem mindig van és inkább taknyoljak el 125össsel mint egy naggyal. és nem mindegy h 110el szálltam el vagy egy nagy gépen 230-al. de itt a többi 125ösösök nagy része is perecelt már, és szerintem ők is örülnek h ekkora gépen sikerült a hüyeségüket elkövetni és nem egy nagyon amivel esetleg többet már nem korrigálsz.
Hát gyertek le a motoros találkozóra. Igaz nagy távolság. De szivesen látunk benneteket.
komolyan mondom szánalmasak vagytok ki nem szarja le hogy hogyan én mennyiért veszi meg motort, ha neki az tetszik vegye meg neki ér annyit, ez olyna mint a csajok, valaki az életét adná 1 csajért mert tényleg annyira szereti annyira bejön neki és tényleg csak ő kell neki más meg le se szarná mert nem az esete, úgyan ez van ám a motoroknál, mindenki olyat vesz amelyik "bejön neki" amelyiket szeretné és ki a faszom nem szarja le hogy 1,3milláért vette, a ti pénzetekből vette, nem akkor meg mi a lófaszért kell itt baszakodni!tudjátok lehet hogy a 2T-s moci jobban megy meg stb de én a CBR-emet nem adnám oda 1 másik 125ösért, nem azért mert ez a legjobb, marhaság azért mert én ezt imádom nekem ez kell, pedig amúgy nincs semmi bajom a 2T-s mocikkal, felőlem mehet 170et is én meg csak "kullogok" 130al, de olyan motorral teszem amit szeretek és élvezem rajta a motorozást, persze félre nem értsétek biztos élvezném egy 2T-s mocin is mert biztos élvezném, de én a CBR-t választottam mert nekem ez kell, Tyt aprilliát választott, nah és az hogy mennyi volt az kit érdekel, mondtam már, ne bassza a szemeteket mert nem a ti pénzetekből vette meg, és tényleg nem tudjátok hogy mennyit dolgozott érte vagy hogy a szülei mennyit dolgoztak azért hogy egy ilyen motort vehessenek neki, és ahogy bencce mondta ez tényleg Magyarország, ahelyett hogy azt mondanátok milyen fasza van neki is egy 125ös gépe és ha benne van lehet jó kis gurulásokat csinálni, lásd bencce, simán otthagyná Rockyt meg a többieket, de mégis el tud úgy menni velük motorozni hogy mikor hazaér azt mondja, nah megint gurultunk 1 faszát, pedig nem isvolt a gázkar koccon!száljatok már le erről hogy mennyiért vette mindenki annyit ad 1 motorért amennyit megér neki!de szánalom hogy ilyeneken tudtok vitázni!
Időt a gyakorlásra akármennyit Szállás télleg van Szoval minden adott srácok Gurulni pedig itt lehet igazán jókat
Holnapra vagy szombatra kéne vmi gurulást csinálni.
Már a nyár óta ígéritek.
Előnyöd van TESCO-SHELL-ben. Szállást tudunk adni bármilyen motorral érkezőnek. Időt is a gyakorlásra.
Tuning egyszer összehozzuk
Ha már annyira alálgatjátok hogy gyerünk gurulni igaz nekem 50esem van de tom a tempót tartani.
Nekem 8 hogy az illetőnek cbrje van vagy rs-e de kíváncsi lennék a motora és akkor motroznánk egy nagyott. Bptől 50kmre lakom egyeztettet helyszín után gurulnék akkár kivel.
(kicsit már unom 1dük az utat rónni)
várom a jelntkezőket
2006 Július 14-16 I. Kisvárdai nemzetközi motoros napok Amugy én semmi rosszat nem müvelek:P
Ha akarom ki tudom használni azt a 32LE-t amit mondanak rá. De annyi nincs benne szerintem. Igen macskalámpás az NSR-em. És megvan most is.
valami olyasmiről volt szó hogy egy pár CBRes srác (rocky is asszem) meg bencee szokott szentendre felé járkálni
hehe akko látnád este mit művel ő is TESCO-SHELL
Kisvárda főút mellett van (4-es). Oda kimész aztán elunod az életed NSR-en még elmész egyik kereszteződéstöl a másikig. Mert úgy megvan a 6. szabályzó mint annak a rendje.
Cica lámpás NSRed van?vagy volt?ne mond nekem hogy színtisztán ki tudtad használni azt a 34Le-t vagy mennyi
No COMM... De gyere egyszer guruljunk egyet
És nem vágytok egy nagyobbra? Ne mond már hogy mindenhol kielégit. Hobbimotornak ha megteheti az ember akkor jólvan. Én is megtartanám szivesen, de egyszer úgyis rájövök, hogy kevés és több kell. De persze nem tarthatom meg szobadísznek.
képzeld el ez egy motor! menj fel vele pályára és nézd meg milyen élményt ad. nem viccből dicsérik a superbikosok is mindig, h "igazi versenyreplika" és h legszivesebben ők is tartanának otthon egyet. de ők is faszok. irjatok ti inkább ujságot...
itt az rs tulajok talán jamal kivételével mind 17 felett vannak de ez már tényleg részletkérdés