Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali mindenkinek

Én azrért cserélek olajat 2000 km után mert az ennyém 2004 széria + nincs benne szűrő.
a szakszervíz meg drága . 1lityó olajat mindenki bele tud tőlteni.
nagy kérdésem olyan kipufogot látam valahol a cbr fórumon mint a BUELL-nek hogy
lett helyezkedik el?ha tuddtok róla valami infót irátok meg kösszi mindenkinek.
Nah akkor mégis csak van rajta tisztító berendezés én már csak azt nem tom hogy hol?
Bukógomba vagy inkább az a bukórács az hasznos lehet.aztán tükrök,indexek,izzók,neon
Nincs benne szűrő! Ülepítő van!
Jah meg mit hallok?Nem lenne benne olajszűrő? Szerintem kellene lenni benne.Miket csinálnak amúgy szervizen a moccal? Mert olajat, meg "szűrőt"(ha van) én is tudok cserélni...
Gloom!
Én szibvesen megyek madj motorozni, főleg így bandában, csak az a rohadt jogsi Már A kresz mneg van, és még nem szóltak h mikor lesz rutin "oktatás", pedig már ideje lenne.Mihelyt kezembe akpoim a jogsit én irány ki .Mert azt az utat amerre járni szoktem így jogsi nélkül, ár unom, (mivel amár a kicsivel is ara mentem 2000km-et ).

Én is belefogtam az optikai tuningba, felnicsík (yamaháéktól , remélem nem lesz túl drága, mert az árát elfelejtetem megkérdezni )

Milyen optikai tuningoktat tutok még esetleg?(azon a fasza kipuffon kívül mint ami az előbb volt a képen )
Szombaton nagy csapatos CBR clubos gurulás!!!! Gyülekező a Budapesti M3-as Shell kútnál reggel 9-kor. Útvonal: Budapest - Vác - Rétség - Balassagyarmat - Szécsény - Hollókő - Pásztó - Mátraháza - Kékestető (kitérő) - Parád - Recsk - Sirok - Eger - Budapest (3-ason)
125-től 1100-ig minden CBR-es jöjjön!!!! persze nem CBR-eseket is megtűrünk
Adee te a mocid 50-esként fogod használni a mocid? Mikor lesz meg a jogsid? Mehetnénk motorozni pl:Aggtelek felé lehet jót mocizni. Én pétertől kb 20 km re lakom. Van msn-ed? Miskolci hondás te is jöhetnél!!
Hali!
Gracz én jövő tavasszal lehet vevő lennék a gépedre Úgy volt, hogy még az idén beújítok egyet, de nem úgy jött össze. Még közel is vagy (tulképp). Úgyhogy ha jövőre meg tudunk egyezni akkor megveszem
Húha azt hiszem akkor nekem eljött az eladás ideje, ma átléptem egy határt 15004 km van most benne, sztem még ezen a nyáron belecsúszok a 20000-be és jövő tavasszal eladásra kerül a sor!
Egyszer vittem el az 1000-es szervízre azóta 8000-nél és 13000-né lecseréltem az olajat és semmi baja, nagyon szép hangja van! Semmi szelephézag állítás, meg ilyen baromságok!
Ja jól van hülye vagyok :) Na megnézem csak elöbb beszélek mint gondolkodom
Hol jobb oldalon? :O
Motrax-éknál vannak a jó cuccok. Jobb oldalon a linkek.
Csinálom itt a reklámot!
DanGer Bikes
És ezt külföldről rendeled? Ha igen linkeld már be légyszi de ha nem akkor si
Egyenlőre a hátsó idexek(7900) és a felnicsíg a biztos(1900), előre meg, vagy megveszem ugyan azt az indexet vagy felteszek egy indexes tükröt fejidomra (9500/db).
Hú akkor már várom a kötelezőt :P Jaja irták is hogy a yoshimura rendszernek jó a hangja de az Arrow van még mindig a toppon. Annak a legszebb, és jobban is néz ki szerintem ;)
persze mivel nem ken rendesen
olaj nagyon sokat... én is most cseréltem váltóolajat és mntha kicserélték vollna az egész váltót... kurva jóó lett
az első két kipufogó nagyon ratyi ... viszont a 3. eléggé üt
Olaj ennyit tud rontani? Egyik motoros haver is hasonlót mondott majd elválik akkor a szervízben :)
Tükröt meg indexet!!! Norris optikai tuningban utazik
szerintem szar már az olajad
És mit tartalmaz az a tuning kit? És mennyibe volt? Nem tudjátok mi lehet a gond. 3500 killa van a gépemben de ha bemelegszik 10 perc után ha váltok és kiengedem a kuplungot valami lent kattan. Pontosan nem ismerem a váltókat annyira meg nem vagyok vmi műszaki zseni de olyan mitha a fogaskerekek bepattannának vagy nem is tudom. Érzem a lábamnál hogy ha engedem a kuplungot váltásnál, és mielött fogna leakar szakadni a motor alja :) És eddig nem volt ez, meg az első tiz percben nincsenek ilyen gondok :S Remélem valaki tud egy kis helpet nyújtani. Most viszem (majd 4000-nél) majd kötelezőre és pont ma járt le a garancia de remélem nem lesz nagy meló megjavítani.
Norris, szombaton Invader(Ádám) is jön szombaton. Apropó, ezeket a képeket találta a neten