Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bukócső az nekem is tetszik.bár biztos bele számít valamit a fogyaztásba a doboz de szerintem megéri
Még a gumi témához, me nem voltam itthon!
Még mindig nem tettem fel,de sztem a 110-es a legjobb, mert azt még elbírja! Ja és ami nekem van annak sokkal kisebb a pereme, mint ennek a sok ballonos fosnak!
Sztem akkor számít be a légellenálássba,ha nem ül rajta a vezető, az pedig nem soxor fordul elő!
A bokócső tényleg jó, és jó dolog! De az a nagy doboz mennyivel dobja meg a fogyasztást?Elég nagy felület azért nem?
most ha túrázni használja jó az a doboz sztem. De nekem a bukócső tetszik naon.
Szép nagy grill-sütő
Hali mindenkinek

vettem a vasamra egy givi E 30 doboz szettet.kurva jó
többet ér mint a sísakháló. és lehet dölni rá és nem esik le az utas ( pl: az asszony)
Köszi a gurigát , faszajó volt. Csak Egomban kicsit eláztunk, de utána megint szikrázó napsütés és 35 fok kisérte utunkat szal mire hazaértem, megszáradtam.
srácok, én szétunom az agyam, kéne már rendezni 1 közös gurulást vagy valami találka félét, mert számomra elég unalom így a nyár!

nah mit szóltok?
kb 1 órája jött velem szembe egy piros cbr125 pápa és tapolcafő közt. esetleg innen volt valaki?
jah, mi cangával voltunk
az elég=eléd
Jaja, a stoppi szerintem is hasznosabb. Pl. ha kijön elég egy kocsi egy kereszteződésben és húzol egy satut, akkor nem parázol be az autó mellett még attól is, hogy elemelkedik a motor segge és nem esel fejre.
nem akarok ám ünneprontó lenni, meg télleg kurvajól égeted a gumit meg minden de ehhez nem kell ám nagy ész

elsőkeréken gurulást sztem érdemes gyakorolni inkább 50-60ról onnan nagyobb az esélye h ténylegesen gurulni is fogsz első keréken és nem csak 1 sima stoppiet nyomsz
Biztos ,hogy egy fórumon írót kell megkérdezni??? Szerintem jótanácsokkal tud szolgálni ,de magadtól kell rájönni az fix!!!
Lehet hogy megkérem Rockyt hogy segítsen az első kerékben!!!

Rocky benne vagy?
Hehe ez megy csak az első keréken való megálás lesz para, de rajta vagyok!!!
Hy!

Rocky a Norris mondta hogy ti majd vmikor a hétvégén mentek gurulni én is csatlakoznék majd ha D-re jönnétek és akkor csapathatnánk erre. Mert Dunavarsány vagy Kiskunlacházán kéne talizni vagy valahol és akkor én erre ismerem az útakat szóval lehet ne egy nagyott motrozni. Ha benne vagytok akkor írj mert akkor sporolok előre a benzinnel.
bencce
bennce jövőhéten jössz ringre???????
csabinak sincs szerintem még mocija amióta széttört a felni...
hát nem tom kész lesz -e a moci. már mennék veletek nagyon de ma érkezett meg a plexi. végre 1 gonddal kevesebb de még a hátsó lengéscsillapítót is megcsináljuk és arra le kell gyártatnom a szimeringeket, nem hiszem h kész lennék de jövő héten már tuti!
Üdv!

Rég írtam ide, de most találtam 1 oldalt amit érdemes mindenkinek látni. Így aztán tényleg repkedhetnek a végsebességek

Ide kattints!!!
Na, szombaton jön velünk valaki gurulni? Z3? bencce? Csabi?... valaki?