Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs is olyan a kis CBR-ben
Kiégett a benzinvisszajelző-lámpám!
hali mindenkinek

MA látam egy honda cbr 125 piros fekete győrben a city-bike előtt.be volt zuzva.
szegény vas valaki küzületek volt -e. úgy egybenn volt csak nem volt fejidom meg
egy kicsit karcos volt.
jah amugy eddig vagy csak 80 szor irtam le h nem találom már aztaz ujságot
Jah amúgy te még mindig lógsz nekem valamivel
jah meg amugy Z3!! repsol fényezésűeken nincs 125 matrica... ennnyi
ha meg NEM ---akart lenni
jah amugy még engem nem igazoltattak vele de amugyis általában egy másik 50-es cbr-es barátommal motorozok tehát.. marad a szöveg a rendornek bár ha a 160-asokrol vagyis 125-ösökrol elhitték pl:mito,af1,nsr,nsf, akko remélem az enyémrol is elfogják, ha meg akko meg KPM.....
hát ott csak levan takarva! de nem tom mert kiszeretném igazábol onnan üttetni
csak hát ugyebár megvan a rendszám és majd fogom is nagymotorként használni,ugy h ezért félek h a műszakin ugy nem menne át vki azt mondja igen vki h az kell szerintetek?
Hihi... ez nagyon korrekt A blokkról is eltüntettétek a 124-es jelzést?
hát ez nagyon odabasz ez marha jó
Z3! Nézd meg elöbb az előzményeket (petii adatlapja) és csak azután szólj!
rendőr:hát ez milyen motor?nem nézz ki 50esnek
tulaj:áá ez 50es
rendőr.és a 125ös matrica?
tulaj:az csak dísz...

Hát mivel nem nagyobb egy 50-es gépnél, nem sokat, ha nem ismerik fel .
Uhh
Te 50-kénnt használod a Cbr-ed??
Azsaruk mit szólnak hoozá?
te lógsz nekem valamivel
HondaBiker!!!! szép a cbr-ed!! nekem is repsol fényezésbe van
Hali mindenkinek

A doboz témában: nem dob semmit a fogyasztáson semmit.Tapasztaladból mondom.
A búkócső sem jelent gondot mert nem széleseb az ember lábánál tehát nem áll kiljebb.
külömben a cső meg hengeres tehát aero dinamikaileag max 250km/h jelentene valamit
annyit meg úgysem tud 125.
Sziasztok!
Volt ma valaki a Békéscsabai mocis találkozón????? Láttam egy másik Repsol fényezésű CBR 125-öt is!!!
Pfú már nem emléxem rá, hogy ennyire lebasztalak volna, de bocs, sok volt ott a kavarodás!
Cső látom te is Debreceni vagy
Vegyél már fel Msn-re
Cső ma ki volt közületek Debrecenbe egy Repsolos Cbr-el???? A Nagyerdőn az idősek otthona előtt állt a moci olyan dél körül
Szevasz gracz!!!!!
Emlékszel rám? A debreceni gyorsulási versenyen. Én voltam az a magas srác, aki -még a futamod előtt- megkértelek, hogy egy picit túráztasd már meg. Erre te:"Dehogy túráztatom. Hülye vagy? Majd nézzétek mikor megyek." Én meg a haverom csak szerettük volna meghallgatni a hangját a mocidnak, mert mi is most fogunk venni 125-öst.
tegnap látam 4-5 fele délután egy piros-fekete cbr125 öt.ki volt az?kenesén volt,a strand melett ment a úton
jaj az a doboz nem fogja neked megnyomni a fogyasztást