Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hozd be 50-esként Úgy szerintem nem kell semmit fizetni rá
hat ha nemetoban helyezed forgalomba akkor lesz "szep" nemet rendszamod, vamot meg nemkell fizetni mert eu... (nemtudom hogy jol munkodne e igy)


o, bocs, nemertem hogy irhattam ennyire el... tehat erdemes levonni 10 km/h-t mind1ik sebessegbol, hogy megkapjuk az utazosebesseget... (mondjuk az is igaz hogy ez megkozelitoleg az altalam hasznalt utazosebessegek... )
Ühm.Tiszta felesleges lezs ez az A1-es jogsi,ha lesz mocim ugyis 50esként fogom használni mert már annyi pénzem nem lesz h forgalomba helyezzem,és még várjak 2007.márciusig mig vizsgázhatok
Asszem kb. 80 000 a regisztrációs adó rá és nekem 14000 volt a forgalombahelyezés (rendszám forgalmi stb.)
Üdv.Nézegettem németben cbr-eket (125 ccm) olyan 1.000 euroért,de ugye német papirjai vannak,szoval ha magyarba behoznám mennyi lenne ugy ckkom-pakk????
Gondolik itt, vám,forgalomba helyezés stb...stb....stb..????????
hát az enyém full gyári motor és így 110 az utazója, azt még 2 személlyel is simán viszi, viszont a vége az 125-130körül van!
De lehet hogy egyesek a végsebességet használják utazónak
sztem ez inkább végsebesség akart lenni nem?!
sportdob nelkul 110, sportdobbal 120, 14 es fogaskerekre cserelve (sportdobbal) 125 (az utazo sebessegei)
Sziasztok
Azt szeretném kérdezni hogy mennyi a mocak vég, és utazó sessége, feltételezve hogy jó álapotban van a mocc (én is szándéxom venni egy ilyen gyönyörűséget, csak átmenetileg 1-2hét más fontosabb dolgunk van )
Válaszotokat előre is köszönöm
Köszi a tippeket ! Ezt a Ricsi gyereket el is lehet érni valahol ?
jóvan wazze, csak 1 tipp volt, meg ne verjél érte
Ja, csak ez drágább és csak bizonyos szinekből van belőle. A Ricsi olyan színben és vastagságban adja amilyet kérsz.
felnicsíkot innen is lehet rendelni
Windsurfer-től vettem, kemény 1500Ft-ért. Windsurfer itt a fórumon az egyik RS 125-ös srác, hozzá lehet fordulni mindenféle matrica ügyben.
Köszönöm a válaszokat, menni fog.
Rocky ! A felnicsíkot hol lehet kapni ? jól néz ki...
Ja, Keresztfiú is jön. Szal eddig négyen vagyunk, plusz egy GS500-as haverom.
Ezekszerint meggondolták magukat. Eddig NSR, F4ther, Freerider és Száguldó jelezte, hogy nem tudnak jönni.
Szóval megint marad az Invader, Te és én hármas
Még a hétvégén úgy volt, hogy akarnak sokan jönni!
Húúúúúú, akár hárman is!!!!!!

Naná! Sokan leszünk ugye?!
Már eladtam másnak

Csak hülyülök. Mittomén... hétvégén jösz gurulni?
Mikor kapom meg a két térdvédőt?