Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ááá Rocky nekem megse jo, mert nincs aki ottlegyen helyettem a strandon... az az erzesem hogy mar sose fogok tudni veletek gurulni... na mind1

holnap vizsgazol forgalmibol? hajra hajra, csak nem szivbajt hozni az oktatora es a vizsgaztatora!

most jut eszembe enis holnap megyyek vizsgazni, csak en kreszbol, B kategoriara
na jó tudni
mind1 holnap vizsgázok forgalomból,drukkoljatok
Ja neeem! Basszus! Tegnap volt Július első szombatja. Akkor tegnap volt!
citadellai?az mikor lesz?
Még a végén lesz egy jó nagy gurulás! Csak az a baj, hogy megint pont akkorra időzítünk amikor a citadellai gurulás is lenne.
Mennék én is szívesen túrázni.
1994-es Cagiva Mito Evom van, de bajáratós ezért 95km/h a max (de szorúlt helyzetben bírja azért a többet ).
Király, szervezzünk egy túrát ! Mondjuk 80-as tempó? Vagy mennyire gondoltál?
Nem!
Hanem ilyen szar!
de szerintem sem kell annyira tépni:)
a cbr-en 130-as gumi van hátul?
kitőtöttem, képet meg majd rakok fel, ahogy lehet
1: toltsed ki az adatlapod
2: hat a 125-os 4 utemueknel biztos nemkell nyelezni a 250-est
sziasztok

igazából nincs helyem ezen a fórumon, de szeretnék együtt motorozni vkikkel akiknél nem lekk állandóan nyélgázon mennem
nekem egy 250-es banditom van, én dobogókőre, lepencére járok motororozni.
de megyek másfelé is, terveztek gurulást vmikor mostanában, amihez csatlakozhatnék?
euroringre benezunk? ja megneztem az idojarast, elmeletileg jo ido lesz
Száguldó, Te jösz?
egyébként én nem hiszem hogy el tudok menni hétvégén, mert ha még jó idő is van, regel indulnom kell, felérek faszán pestre aztán megáll a tudomány mert fingom sincs hogy hol merre menjek!aztán gurulunk és délután estefelé meg indulhatok haza, szal dög fáradt lennék mert az egész napomat a motoron tölteném és a végére tuti feltörné azt a kormos seggemet az ülés
hát mivel én végig mögötted haladtam szinte, a falutól kezdtem el elöl menni!szal nekem aztán villoghattál mert ha mögötted vok nem sokat látok belőle, azt meg hogy mutogattál azt nem láttam, azt hittem nyújtozkodol
Amikor megálltunk akkor is csak azért álltunk meg, mert mikor beértünk egy faluba, akkor egy kanyar elött kifékeztem Eraskót és leindexeltem mint valami rendőrmotoros és mint kiderült akkor már ott voltunk Tapolca mellett. Még az eső elött keztem mutogatni a felhőkre és a refivel villogni, dudálni stb. De az istennek nem akart senki lassítani.
szombat, dél körül. A szokásos útvonal.
én totál nem hallottam hogy dudálsz meg hogy mi van, 1helyen megálltunk és megállapodtunk hogy elmegyünk tapolcáig, mert hülyeség lett volna onnan visszafordulnotok!én azért mentem előre hogy tapolcán 1 fedett helyen álljunk meg, de aztán közben Erasko megelőzött és onnan már belassítottam, de aztán a végén mégis csak el tudtunk köszönni nem?hát kár hogy így jött ki az idő de ez van, de azért szerintem elég jót gurultunk, csak a végére nem kellett volna az eső!
ha jovohetvege, azt kilehetne meg dumalni ma? min mar mondtam lenntleszek dolgozni balcsin, de ha most megtudom elore hogy mikor megtudom talan oldani hogy jojjek, mar reg voltam csapatban
amugy ha valami noveli a nyomatekot az a vegsebesseget is noveli, mert akkor tobb ero marad eppenseggel arra a sebessegre amit azelott nem tudott volna a kisebb nyomatek miatt, tehat nemcsak a 2. 3. sebesseg fokozatban lesz a sportkipufftol jobb a gep hanem az osszesben, + dob a vegsebessegen is, hidd el, tapasztalat
Egyébként kösz , hogy megálltatok miután egy órát dudáltam és integettem, majd végül fölnyitottam a plexim és megálltam Úgy elsöpörtetek mindketten mellettem mintha ott se lettem volna. Végülis teljesen logikus , hogy a Keresztfiúval legurultunk veletek Tapolcára a jó kis jégesőben, ahelyet, hogy amilyen gyorsan csak lehet haza vettük volna az irányt. Szerettem volna elköszönni, megfordulni és hazamenni de nem volt térképem és gőzöm nem volt hol vagyunk. Ezért szerettem volna ha megállunk, dehát nem jött össze. Ez van.
tudod mit Rocky!

ha lesz időm és alkalmam felgyek a "hazaipályádra" és akkor meglássuk ott tényleg mit ér a full gáyri motor, biztos vagyok benne hogy el fogsz hagyni mert nem ismerem azt a szakaszt!de viszont amikor veszprémbe mentünk fel füredről azt a szakaszt én se ismertem mert még nem voltam arra motorral, de tény hogy folyton full gázon kell motorozni, hidd el ha az eredeti utvonalon megyünk amit megterveztünk jobban élvezted volna, csak az a buzi eső kimosta az egészet pedig ott aztán van olyan kanyar mikor 130ról vissza kell fékezned mint az állat visszalökni 2-3at és már huzhatod is neki ezerrel, persze abba az esetbe ha jól sikerült a kanyar
de az elismerem hogy alacsonyabb tartományba mondjuk 2.-3.sebességfokozatba dinamikusabb a géped!de szerintem nem annyival hogy az nekem megérje, én csak azt tudom neked mondani hogy a karbit kéne végre összehangoltatnod, és akkor fasza kis motor lenne, szerintem jobban menne!

de akkor majd meglássuk mire is vok képes "idegenbe" bár tul sokat nem várok magamtól, és biztos vagyok benne hogy lesz időd kávézni is, de majd idővel.......
Multkor elmentünk Bratyomal motorozni amint kész lett a motor Alsónémedi felé azt elfelejtette hogy én nem tudok lépést tartani hiábba megyek cső gázal az ő 500 cm3-is ER-5-ével szemben!!!
Meg hát a lánc is meg nyult bár azotta már hátra csusztattam a tengelyt!!!

De volt hogy a Ferihegyi repülő tére mentünk azt vissza de a lényeg hogy jot motoroztunk és odda fele ment a motorom 135-öt vagy vissza már nem tom!!!

Multhéten meg láttam kettő CBR125R-t a kőzvágonál éppen munka után mentem haza mire a benzinkuthoz fordultam be és akkor vettem észre az uton egy kék CBR-t aztán meg a Soroksári úton tallálkoztam egy Repsol festésűvel azt vigyorogtunk egymásra mint a barmok!!!
Jövőhétvégén megyünk a BP-és CBR125-ösökkel motorozni itt a környéken(pilis-Visegrád). Keresztfiú is följön Siófokról. Szóval akinek van kedve és ideje az jöjjön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oké majd még megláttom mi lesz a ezzel a kipuffogó ügyel ,de azért kösz mindenkinek!!!
Amugy meg ugyis gyűjteni akkarok egy 600RR!!!