Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Z3,
100/80-as van rajta gyárilag!
Teljesen jó, semmi változást nem érezni, csak picit jobban néz ki. 130/80-as a legnagyobb amit elbír, de én legközelebb csak 120/80-asat rakok hátra (szép fokozatosan tesztelem a szélesebb gumikat )

JTF 264-14 a 14-es JT fogaskerék kódszáma. Ezt rendeltesd meg velük és titkold el, hogy milyen motorra kell, mert akkor azonnal rávágják, hogy ilyen nincs!!!!! sötét egy banda ez a Pink Motors
petii vároma TZR tesztet
jó aza gumi a Honda azt rakta rá,jó az.nemlétezik.kivéve ha rafinált vagy és sorszámot mondasz nekik rocky-t kérdezd a sorszámot illetően
Szia !

Mi a tapasztalatod, a 110/70-17 -es gumival kapcsolatban? Ennél szélesebbet erre a felnire nem lehet feltenni ?
Más kérdés. 14-es első lánckereket hol lehet kapni ? Irjatok egy pontos elérhetőséget, légyszi ?! Én megkérdeztem a Pink Motors-nál Ők JT hivatalos forgalmazók és nem létezik...
Előre is köszi ! Üdv !
tényleg nem vihetsz 2.személyt 2 évig mert próbajogsis vagy úgyan úgy mint én pedig nekem is 3 éve van már moped jogsim, de ez a szabály szerintem 1 faszság! mert csak akkor vihetsz második személyt ha már 2 éve rendelkezel nemzetközi vezetői engedéllyel, és a segédmotorkerékpár jogsi nem számít nemzetközninek, de viszont ha valakinek van már 2 éve autójogsija és elmegy 21éves kora után motorra mert hirtelen lett 1 kis pénz de még életében nem motorozott az egyből vihet 2.személyt mivel az autójogsi nemzetközi vezetői engedélynek számít!csak hát nem tudom hogy ki mögött van nagyobb biztonságba az utas, 1 olyan ember mögött aki életében nem motorozott még és ráül egy 600 vagy 1000ccm-es gépre, vagy pedig mögöttem aki már 3 éve vezetek segédmotort és most 125tel közlekedek??!?!?!?!
úgy marhaság az egész ahogy van, én is szoktam vinni második személyt, aztán lesz ami lesz!őszintén szólva szarom le!nem nagyon tud érdekelni, max elregélem a bíróságon ezt is amit itt aztán csak megszánnak
Le.
amugy letetteda vizsgat?
az komoly ilyenkor satu fek kelett volna, mikor a vizsgabiztos kiabalt, es amikor kerdezi hogy mi volt ez, aztmondod neki h megijedtel

borzasztó
Én is szoktam néha utast vinni
A segédmotor jogis ilyen helyzetben szart se ér . Elvileg!
Az egész csak rendőrtől függ. Én is viszek minig valakit (na jó: sokszor). Most ezért nehogy már megbüntessen. Szerintem nyugodtan vihetsz, nem szólna érte. De ha megbüntetnek, nem én mondtam .
2 évig nem lehet utast vinni A1-el. Az meg nem számít semmit hogy volt-e előtte jogsid. A rendőr nemtom mennyire büntet meg érte, néha azért én is szoktam vinni embereket.
Nemrég kaptam meg az A1-es jogsimat és kresz szerint nem vihetek utast 1évig. Szerintetek mennyire büntetnek meg, ha elkapnak 2személlyel? Vagy egyáltalán mennyire foglalkoznak vele a rendőrök? 2éve van jogsim mopedből és egy másik fórumon azt írták, h ha volt előtte(A1 előtt) jogsim, akkor nyugodtan vihetek utast.
Az semmi, nekem a forgalom-vizsgán, indulásnál, elszakadt kuplunk bovden a turbós MZ-én . Integettem a kocsiban ülő oktatómnak, hogy kampec, Ő viszont csak kitartóan szídta az édesanyámat. Aztán nagy üvöltözés közepette kiszállt a WagonR-ből és odajött hozzám. Mutatom mi a szitu. Nézegeti majd csak annyit mondott: Na baszdmeg...
Szal egy hetet nekem is csúszott a vizsga.
nabasszus, hogy en milyen kvajo vezetoi sulikat szoktam valasztani... most kiderult nem is ma van a vizsgam mikor odamentem a petzcval utcaba, hanem h szerdara vaok bejelentve mert elkesett az oktato a papirokkal es a megbeszelt helyett szerda lett, azt meg nemszotlak nekem...
Nekem köszönhető az új FAJ!
Egy új faj.CBR 125 Naked.Nem is rossz iogy idomok nélkül.
ez naon joo, epitsuk at a motorjainkat!
szééép, ezse normalis
á az nem azt mondja, hanem akkor próbálja meg legközelebb!
Áhh az nem azt mondja, hanem hogy "a vizsgája sikeres"
oktató... vizsgabiztos
remélem én olyan oktatót fogok ki aki avégén azt mondja:átment , további jó motorozást!

Ja ja hajrá!
Mi csapatunkban marha jó fej volt a forgalmi vizsgán az öreg.
Tök szabályosan mentünk és a végén mikor töltötte a papírokat viccelődött, hogy mit csinált maga leszorította az ételhordós nénit, meg mért nem állt meg mikor elütötte a macskát.
Szóval voltak jó poénjai
köszi.igyekezni fogok.
hajrá neked is aztán nem betörni az érintőképernyőt!