Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Leveszed a hátsó ülést. Kiveszed a szerszámos táskából az imbusz kulcsot és a csomagtartóban tartja egy csavar az első ülést. Azt kicsavarod és már le is lehet venni.
Nyisd ki a csomagtartót. Vedd elő a szerszámkészletet. Vedd ki a csomagból az imbuszkulcsot és csavard ki azt a csavart ami a csomagtartóból megy az ülésbe. Ha azt a csavart kiszeded, akkor le lehet venni az első ülést.
azért nézzenek meg mert faszánat találják ahogy kezelem a gépet, ne pedig azért mert nagy a hangja!
de kinek a pap kinek a paplan!
aki szerint megéri a sportkipuff az vegye meg és had szóljon, én inkább másra költök majd
Az elsőt ?? Ha igen akkor azt hogyan ?
Eladó a négy indexem! Aki lezúzta mostanában a hondáját keressen meg!
Le kell venni az ülést!
Látnád a reakciókat a nagy motorosok arcán amikor beindítom a kicsikét!!! Öröm nézni. Meg pesten nem árt ha hallanak az autósok ha már nem látnak!
Kis segítséget kérnék...
Hogyan lehet a hűtővíz kiegyenlítő tartályt feltülteni ???
persze a hang miatt, de nekem asszem nem ér 40ropit a hang, én úgyse úgy hallom a motoron ahogy szól más meg nem törödjön vele hogy milyen hangja van
akkor már egy 150es hengert vennék bele
ez a nyíltnap most pontosan mit takar?
Nanáá!
Júli 13 Hungaroring nyíltnap,jön valaki?
Tudjuk, meg a kipuffból is.

Egyébként szerintem 10 motorosból 10 a hang miatt cseréli le a kiput. De persze lehet hogy tévedek.
Hát most sehova sem tudok menni sajna be van táblázva az egész nyaram!!!!

De ősszel majd megláttom mit tehettek az ügy érdekében!!!

Amugy van tölünk nem mesze egy Honda szervíz és ott láttam ma egy fekete kis CBR-t és szerintem jól nézni de én maradok a kéknél az jobban tetszik föleg a sajátom!!!!

De volt még kettő CBR600F is az egyik az szép állapotban a másikal meg estek mert a bal oldala szét volt törve szegénynek !!!
hát én akkor se merném bevállalni a 130as gumit, nekem bőven jó a gyári!
jaaaaaa, a pirosra gondolsz? Az is gyári.
hát az én hátsó felnin nem piros félig
Mért? Neked máshogy néz ki a hátsó felnid?
120-asrol is van képed?Mert eddig az tünt a legjobbnak a szavaitokból....Se nem kicsi se nem nagy, de még nem láttam.
Nekem egy Hondás csávó azt is mondta, hogy nem létezik 14-es fogaskerék a 125-ös CBR-re és , hogy kipuffot se gyárt rá senki. Azt birom, hogy az emberek annyira magabiztosan tudnak olyan dolgokat állítani amiről fingjuk nincs, hogy néha még maguk is elhiszik.
ezek gyári felnis képek?
A 130/60-as nemjó már rá. Azt már nagyon abnormálisan összehúzza a felni.

(a képeken 130/80-as gumák vannak)
hát nekünk azt modnta a hondás csávó hogy a 110esnél vastagabb gumi lefordul a felniről szal az már nem jó, de sztem totál jó a gyári gumi, én meg vok vele elégedve!
Köszi a gyors választ ! :)
Vagy 110/70-17-es gumit találtam vagy 130/60-17-t. Csak a felni szélességét találom egy kicsit kevésnek a 130-hoz...
ne szivass rocky TZRen van elöl akkora