Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem is akár milyen
majd még mutatok róla képeket csak abba qrva myvipbe nem tok belépni
de légzsákok azok vannak
nem kedves...
milyen az az antipatikus fej?????
KUNSZENTMIKLÓS
remélem nem olvassa a fórumot
antipatikus a feje...
ő tudod holnapra mást terveztem de...
hol is lax?
életemben nem hallottam róla... de ő sem a kertetekben fog bikiniben mászkálni... megyek holnap agárdra és kész... már felhívtam mindnekit, van is aki jön hál" Istennek
de itt az edina
jéézusom 15évesen hugod van az nem lesz nekem oké
Bazz lennt a kis frigoban a pincében van 2 doboz sör és van lány húgom is
jah és itt lakik nem messze az edina is aki cbren motrozik
nekünk van jókis csempézett csak egyenlőre ki kell pakolnom a garázst h beférjen majd a moci, sövényt vágni és virágokat ültetni a mocikiguruló 2 oldalára és mindneki más lusta a medencéhez hozzányulni, igaz 32 fok van de nem... mert h "ááá majd esni fog"... ugyh egyenlőre egyszerübb megvenni a 100ftos vonatjegyet agárdig
sör az van de a bikinis lánytestvér nincs jelen
remek
ebben nem tudok labdázni... és bikinis lányok sem fognak szembe jönni nem kapható sör a tó mellett sem... de ha apukád frigójában van sör és van egy nőnemű testvéred szólj és lehet kinézek mégicsak
bencee nekünk nincs tavunk,a medencének (ilyen felfújhatós 40cm magas kis vacak) fater kiszurta az alját véletlenül mert nem nézte hova rakja de a kutya itató tálját feltudom ajánlani
bencee ha tóra vágysz itt van a kertünkben (igaz régi kép van most csak de lesz új is)
rendeld a tóhoz a projektort
Csak jól kell nősülni!
én holnap 4kor kelek és állítjuk össze a medencét az udvarban majd csinálok képet
hát nekem már nincs meg ez a lehetőség
miénket lusta vagyok kitakarítani, meg én normális természetes tavat akarok
az királyság