Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most olvasom az árlistát hogy kisker ár (ÁFA nékül) reg adó nélkül 681000ft
kisker ár (ÁFA nélkül) reg adóval 681000ft+95000
Szóval itt az lenne a kérdéssem kötelező kifizetnem a reg. adót?
aha
Hát nem tom én nekem azt mondják kocsit vegyek de arra költenék hogy szép kis kocsi legyen szóval alapból 100ezres optikai tuning.
De motrozni jobban szeretek és akkor cbr-t vennék de arra már kéne egy mastek dob.
én tavaly ősszel vettem és úgy emlékszem, hogy 60 000 körül volt
amúgy mennyi egy ien dob?
köcc
az hol van???
nincs weboldaluk?
a Maxxpowerben vettem
jé, most latom nekemis ugyanolyan van
zoli84 hol vetted a mastek kipufogót???
epp az iment ugy 5 perce lattam a 2. kerben (BP.-n...), a mariaremetei uton, a nepmuvelodesi kozpont utani utcaba bekanyarodo, cbr125 oset, repsol szinezesben (es talan "05-os), meg ha jolattam full gyari.
eleinte neztem a hatsogumiat, hogy jéé, lenne mas sportmotor is ilyen virsligumikkal? aztan megyek megyek es latom hogy jéé egy cbr
Egyébként nekem a plexi is szokott zörögni egy bizonyos fordulaton, aztán magasabb fordulaton abbahadja
Helló rockandy, nekem is volt ilyen problémám, de körbenyomtam sziloplasztal, és azóta meg se nyikkan.
oke, akkor megyek teszek par kort egyedul
Sorry storno a mai gurulás közbejött csomó minden! Bocsi
na visszaerte? akko 5 kor tali ott? me akko most elkell indulnom hogy 1altalan odaerjek
Ééén? Ugyan máááár! Úgy is mondhatjuk, hogy egyedi a gép!
Most beszóltál kiscsákóóó?!?! és akkor mivan? Úgy szálok le a motorról ahogy nekem tetszik
Na hát a te mocid kapott már az élettől. A hátsó indexedet is öröm nézni amikor megyek mögötted.
Rocky ma nem ér rá. Rocky kedden megy le Almádiba és pénteken jön haza. Rocky-nak a kormány körül csak a kulcstartó zörög. Rocky is rakott a rendszám és a rendszámtartó-keret közé (egérpadot) de nekem maga a rendszámtartó zörög a sárhányón és azzal még nem tudtam mit kezdeni.

A felnit meg valszeg így hagyom , mert úgyis le szeretném cserélni NSR felnire, mint az Invader.
Az jó lesz!
Messengerem az adatlapon van. Bye
ok meg utananezek par embernek
Az egy omv kút a bal oldalon. Találkozzunk ott, mert úgy emlékszem tankolnom kell. A Jet benzin nem ízlett neki múltkor.
oke
Ok, amint hazaérek írok ide. És megbeszéljük a találkozót. Addíg ha előkerül Rocky, hívd őt is.