Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rosszul fogalmaztam.Nem kell lecserélnem, csak szeretném majd lecserélni.
Petii!Láttam az infódba hogy benellid volt!"végre eladva"hogy lehet ilyet mondani egy benellire?Nekem is benellim van, de én soha nem mondanék rá ilyet.Fályni is fog a szivem ha le kell cserélnem egy cbr-re
jol kihalt a forum én ma tudom meg h kedden vagy szerdán lehet-e menni a motor-ért
hello!

de igen tőlem vetted...és bocsi h csak most írok de nem voltam itthon!
komolyan elllopták?? pedig szerettem azt a mocit=(( és most meg kitudja, hogy merre lehet...pfff..na szééép
latom a tura jolsikerult, es nemserult meg senkise, de aztan majd a ringen is vigyazni am... azert az 1 dolog hogy ott nem annyira veszelyes de ott is lehet kemenyeket esni

bencce neked tenyleg nagy mazlid van, bar legkozelebb azert kanyar elott fekezz
no enis hazaertem, na de nem epsegben... leegett a hatam es a vallam a napon
nekem valahog inkabb motorozhatnekom volt... kar hogy elobb bevolt tervezve az a program mit a motorozas, nagyon jottem volna

ja amugy nemismertek egy aprilia 125-os gyereket (asszem "06-os evjaratuval, fekete) , hajduszoboszloit? nagyon elvezte a motorjat, a tomeg elott kb 5x ment el amit en lattam, most azt nemtudom hogy esetleg keresett e valamit, vagy felvagoskodott, de mindenbizonyara elvolt (ugye valakinek nemkell szaguldozni ahhoz hogy jolerezze magat )
(zold poloban, kek farmerban, kesztyu nelkul, protektorok nelkul, persze buko volt rajta)
CBR125 onboard talán... nem egy mai post... :)
mi a neve ennek a videonak???nem találom:(
Rockandyroll, király a felrakott videód a ciberével! :)
Kár, h egy kis hangot nem hagytál rajta... vagy a kamera nem tudott venni hangot?
Na már kezded a kifogásokat:-))))) GYŐZZÖN A JOBBIK
ezt valahol bemagyarázhattad magadnak... már előtte megelőztelek:) ez volt már a második kanyar amiben elöl mentem... jó mondom majd elválik minden 5 nap múlva bár most kicsit el ment a kedvem a versenyezgetéstől
50ccm, így fest a CBR, NSR felnivel és 130-as gumival.
Ezt remélem nem gondolod komolyan.-))))) Akkor előztél meg, nem fékeztél meg is lett az eredménye, én azért kerültem mögéd, mert Én FÉKEZTEM!!!!! Neked is inkább ezt kellett volna tenned:-))))
Na itt van nagyban!
Micsoda kilátás!
Hell, énis hazaértem egyben.
Hát ja, a mai gurulás papírforma eredményt hozott. De a CBR vs. CBR vs. CBR...... win RockandyRoll is papírforma szerint alakult
Volt pár meleg szitu ma, de összeségében fain kis guriga volt.
már ha a kezem engedi mert a bal vállám iszonyat szar lett
ne magyarázz mert az rs-sel megettelek reggelire
és csütörtökön is megeszlek baszki, hétfőn megvan a plexi szóval csütörtöki euroring már játszik!
hát én is motoroztam 1 hatalmasa!
csináltunk a családdal 1 túrát
megkerültük a balatont, marha jó volt és az idő is nagyon kedvezett, sőt olyan meleg volt hogy mikor megáltunk pihenni én még a polom is levettem
apu jött a Fazer-rel és vitte öcsit, bátyám a CBR-jével, én is szintén a CBR-rel, anyu meg jött a volt NSR-emmel, látni kellett volna hogy előzi az autókat
de a lényeg hogy marha jó idő van és lehet motorozni
Na már itthon vagyok, remélem Ti is rendben hazaértek majd:-))))))
Kössz, jó volt a gurulás, CBR vs MITO ...... WIN: Mito :-))))) remélem nem lesztek idegesek.-))))
Hova?
Amugy a hétvégém elégé be van táblázva ugy hogy szerintem nem tudok sehova sem menni sajna!!!
VALAKI AKI JÖN MONNYUK NORRIS CSÖRGESS MEG, MERT SZÁMOD NEM MENTETTEM EL!!! VAGY BÁRKI CSÖRGESSEN MEG, HOGY MEGLEGYEN A SZÁMA KÖSSSSZ
2RE MEGPRÓBÁLOK ODA ÉRI!!!!
Száguldozó, Te nem jösz?

Kamera? megnézem mit tehetek. Norris-nál lesz fényképező (mindig van nála )
Kírály!!! Kész van a motorom!!!
Tegnap hoztam el a szervízböl és le se száltam rola!!!
Ma reggel is mostanáig motoroztam!!!
Már nagyon hiányzot!!!!
VALAKI NEMTUD ELHOZNI EGY KAMERÁT???? ESETLEG FELSZERELHETNÉNK TANKRA, HOZZON MÁR VALAKI EGY KAMERÁT PLS!!! DE FÉNYKÉPEZŐT MINDENKÉPP!